Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Tincowi z Electronic Arts Polska!

390 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 19:50, Emillo2 napisał:

> Kiedy mozna się spodziewać dema FIFY 09?? Czy w ogóle będzie??
cyt GOL:
"Brytyjski serwis MCV ujawnił datę premiery tegorocznej edycji serii FIFA. Gra w wersjach
dla PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PlayStation 2, PC, PSP, DS-a i telefonów komórkowych
trafi do sprzedaży w dniu 3 października."


Wszystko ładnie tyle, że ja się pytam o DEMO, a nie o pełną wersję. Kiedy wyjdzie pełna to wiedziałem z neta ale o demie nie mogłem znaleźć informacji, więc zapytałem w temacie.

Mam nadzieję, że coś się zmieniło w tej Fifie, a nie tak jak ostatnie 3 edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody miro: nigdy nic nie wiadomo :-)
dudi mati: aktualnie informacje o polskim wydaniu Burnout Paradise nie zostaly jeszcze opublikowane. Kiedy tylko to sie stanie, Twoja ciekawosc powinna zostac zaspokojona :-)
Sprawa Mass Effect: wszystko jasne?
moonman: nie ma takich planow.
Metal2: wiele razy odpowiadalem juz na rozne pytania w podobny sposob. Trzeba wyczekiwac oficjalnych informacji, ktore powinny przyniesc ze soba odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczace wersji demonstracyjnej.
Inuki: spodziewajcie sie szczegolowych informacji na ten temat w niezbyt odleglej przyszlosci :-)
Metal2: Wierz mi, zmienilo sie w nowej odslonie serii FIFA wiele. Zreszta, media juz o tym pisaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co roku każdy z EA tak mówił, a nie zmieniało się nic. Ale jestem za, żeby tym razem zmiany naprawdę były i to nie byle jakie. Po screenach jakie były na gram.pl widać jednak, że grafa nie wiele się zmieniła. Chyba że były to screeny z PS2.

http://www.gram.pl/upl/artykul/20080717152324.jpg

http://www.gram.pl/upl/artykul/20080717152721.jpg

Chodzi mi konkretnie o te screeny. Czy są one z wersji na PCeta czy na PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz polonizacji Dead Space oraz zapewne nowej Fify możemy liczyć na inne polonizacje gier na konsole nowej generacji? Szczególnie chodzi mi o Mirror''s Edge? A czy może się tak zdaczyć, że spolonizujecie grę na konsole nowej generacji, która już wyszła(np. Burnout Paradise)? Tak jak to zrobiła Cenega z Assassin''s Creed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie dowiedzieć co kierowało EA kiedy zdecydowaliście się podniesć cenę gry Spore.
Osobiście poczułem się oszukany i chyba słusznie. To był cios poniżej pasa. Jeśli to jest sposób EA na walkę z piractwem to poprostu brawo tylko powinszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 08:17, damos123 napisał:

Chciałem sie dowiedzieć co kierowało EA kiedy zdecydowaliście się podniesć cenę gry Spore.


Chciwość? Pazerność? Zachłanność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu przesunięto premierę BF:H?
Kiedy skończy się jedna wielka ściema jaką jest Closed Beta ? (piszę tu o sytuacji sprzed kilku dni, w której ogłoszono konkurs na 19, a odbył się on o 18)
Kiedy będą obiecane informacje o patchu do BF2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Kto wpadł na inteligentny pomysł tworzenia FIFY09 najpierw na PS2, a później dopiero konwersja na PC/konsole? You''ll be far far behind KONAMI :) Pogratuluj swoim kolegom zza wielkiej wody pomysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię gryz serii Fifa jakie zalecane wymagania sprzętowe będzie miała fifa 2009 i jakie ma Euro 2008 rozumiem że core 2 duo 2 GB RAMU oraz jakis nowszy Gefoforce, będzie dość dobry mam nawet coś lepszego
serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie, czy są plany wydania pakietu C&C First decade w serii EA Classic? Pytam bo zestaw zdaje się znikać zarówno ze sklepów konwencjonalnych jak i internetowych, a EA wydawała już podobne pakiety gier w tej serii w przeszłości (np. MoH Warchest).
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 09:30, łidżet napisał:

Czy w tym roku wyjdzie Orang boks?
I jakie gry w nim będą?

Przecież Orange Box wyszedł w październiku 2007 :|
Google nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie co do Warhammera Online, czy ceny za abonament, pre-paida, będą we wszystkich krajach takie jak podano w jednym newsletterze? Czy może jest jakaś szansa na coś w przypadku AoC? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować