Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Tincowi z Electronic Arts Polska!

390 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

Moi drodzy. Nim zaczniecie jeszcze bardziej denerwowac sie na zaistniala sytuacje, odpowiedzcie
sobie prosze na jedno pytanie: na ilu zwykle komputerach instalujecie jeden egzemplarz
gry? :-) Zaryzykuje stwierdzenie, ze jakies 90% tu obecnych dany tytul instaluje tylko
na jednym komputerze. Ja osobiscie na przyklad nie jestem sobie w stanie przypomniec,
bym dana gre instalowal na wiecej niz dwoch komputerach (a mialo to i tak miejsce tylko
wtedy, kiedy po prostu wszedlem w posiadanie nowego sprzetu).

Ja może i instaluję na jednym komputerze, ale np kartę graficzną wymieniam co pół roku, w między czasie wymieniam inne bebechy, np płytę co rok i co tyleż samo procesor. Do tego dochodzi reinstalka WIndy raz na pół roku, w ekstremalnych przypadkach co kwartał. Ponadto nie trzymam w nieskończoność na dysku gier w które aktualnie nie gram, a instaluję je ponownie jak mnie najdzie ochota zagrać. Cały ten "zbieg okoliczności" powoduje że instalka SPORE wystarczy mi na rok, potem jak rozumiem telefon do EA Polska i tak co jakiś czas, aż w końcu ktoś powie, że ja to nie ja i mi nie uaktywnią gry. Hmmm.... iście bezproblemowo :(
Aha! A co w przypadku przeprowadzki i np zmiany IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

Odpowiedz dotytczaca gry SPORE i systemu zabezpieczen:
Moi drodzy. Nim zaczniecie jeszcze bardziej denerwowac sie na zaistniala sytuacje, odpowiedzcie
sobie prosze na jedno pytanie: na ilu zwykle komputerach instalujecie jeden egzemplarz
gry? :-) Zaryzykuje stwierdzenie, ze jakies 90% tu obecnych dany tytul instaluje tylko
na jednym komputerze. Ja osobiscie na przyklad nie jestem sobie w stanie przypomniec,
bym dana gre instalowal na wiecej niz dwoch komputerach (a mialo to i tak miejsce tylko
wtedy, kiedy po prostu wszedlem w posiadanie nowego sprzetu).

Mam tylko pytanie: jak to jest z tą ilością kont na jeden klucz? Czy np. moja dziewczyna nie może już zagrać tworząc swoje własne konto? Bo podobno jest ograniczenie do jednego. To boli.

Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

SPORE mozna zainstalowac bez zadnych przeszkod na roznych trzech komputerach i... I czy
to naprawde jest az tak wielkim problemem? :-) Jesli juz koniecznie ktos bedzie musial
zainstalowac gre na wiecej, niz trzech maszynach, to - jak mowilem juz wczesniej - moze
skontaktowac sie z nasza pomoca techniczna. Nie mowie, ze to absolutnie zadne utrudnienie.
Ale odpowiedzmy sobie na jeszcze jedno pytanie: czy naprawde jest to problem az tak wielki,
ze trzeba na jego temat prowadzic tak przepełniona emocjami i nerwowoscia dyskusje? :-)

Nie jest to tak wielki problem jak z początku wygląda, po prostu utrudnienie, ale też woda na młyn dyżurnych krzykaczy. Są wśród nas "misjonarze", którzy wszędzie węszą spisek i widzą dla siebie misję walki z niesprawiedliwością. Inna sprawa, że tego typu zabezpieczenia naprawdę bardziej sprawiają problemy uczciwym graczom niż złodziejom. Ja swoją wersję kupiłem za ciężko zarobione pieniądze, i to właśnie ja będę musiał dzwonić do pomocy technicznej, a nie złodziej. Ten nigdzie nie musi dzwonić, pisać, a za grę nie dał ani złotówki (chyba, że innemu złodziejowi). Aczkolwiek takie zagrywki wydawcy nie są w stanie zmusić mnie, żebym zaczął kraść "na złość", bo to tak jakbym cofnął się z moralnością o kilkanaście lat, a przecież wieku mi nie ubywa. Za to na pewno będę o wiele ostrożniejszy przy podejmowaniu decyzji o kupnie czegokolwiek spod znaku EA.

No i raczej daleki jestem od obrzucania Cię błotem za decyzje centrali co do rodzaju zabezpieczeń, na jakie się zdecydowali. Wątpię, czy akurat polski oddział EA miał tu coś do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

Odpowiedz dotytczaca gry SPORE i systemu zabezpieczen:
Moi drodzy. Nim zaczniecie jeszcze bardziej denerwowac sie na zaistniala sytuacje, odpowiedzcie
sobie prosze na jedno pytanie: na ilu zwykle komputerach instalujecie jeden egzemplarz
gry? :-) Zaryzykuje stwierdzenie, ze jakies 90% tu obecnych dany tytul instaluje tylko
na jednym komputerze.


1. Na stacjonarnym
2. Na laptopie kiedy np. jadę na wakacje
3. Ponownie na stacjonarnym po wymianie jakiejś części - co ma miejsce średnio raz na 3-mce
4. Kolejny raz po tym jak gra mi się znudzi i oddam ją jakiemuś dziecku z rodziny

W tej sytuacji - nie kupię tej gry ani sobie, ani chrześnicy, ani żadnemu z moich czterech siostrzeńców, ponieważ co do zasady nie lubię, jak się w ten sposób ogranicza moje prawa. Życzę sobie niniejszym, by dostawca dowolnych dóbr traktował mnie z należnym szacunkiem. A że można dzwonić do pomocy technicznej? Cóż, zwyczajnie nie chce mi się. Może za jakiś czas wyjdzie reedycja bez tego dziwacznego zabezpieczenia. Wtedy się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

Moi drodzy. Nim zaczniecie jeszcze bardziej denerwowac sie na zaistniala sytuacje, odpowiedzcie
sobie prosze na jedno pytanie: na ilu zwykle komputerach instalujecie jeden egzemplarz
gry? :-)


Nie chodzi o to, na ilu komputerach instalujemy grę. Chodzi o odgórnie narzucone ograniczenie. To że mnóstwo ludzi kupiło samochody, nie oznacza, że można zlikwidować chodniki. Rozumiesz, o co chodzi?

Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

SPORE mozna zainstalowac bez zadnych przeszkod na roznych trzech komputerach i...


Ale grać można tylko na jednym koncie. Odinstalowujesz na jednym, masz jedną instalację w plecy.

Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

I czy to naprawde jest az tak wielkim problemem? :-) Jesli juz koniecznie ktos bedzie musial
zainstalowac gre na wiecej, niz trzech maszynach, to - jak mowilem juz wczesniej - moze
skontaktowac sie z nasza pomoca techniczna.


Ale postaw się w sytuacji gracza. Idziesz/klikasz do sklepu, kupujesz grę, która kosztuje 160 zł. Po wyczerpaniu 3 instalacji (wystarczy reinstalka systemu, zmiana karty graficznej etc), jeśli chcesz grać dalej, musisz dzwonić do pomocy technicznej, która, o ile wiem, też nie jest za darmo. A następnie musisz prosić, TY jako KLIENT, który wydał 160 zł, musisz PROSIĆ, by ktoś po drugiej stronie kabla umożliwił Ci dalszą grę. To jest nadzwyczajna obelga - to upokarzanie klienta, który wydaje grubą kasę na waszą produkcję. Nie zgadzamy się na wypożyczanie gry i to jeszcze za 160 zł. Odpowiedz mi proszę: jaki jest cel tych zabiegów?

Dnia 15.09.2008 o 11:24, EATomek napisał:

Ale odpowiedzmy sobie na jeszcze jedno pytanie: czy naprawde jest to problem az tak wielki,
ze trzeba na jego temat prowadzic tak przepelniona emocjami i nerwowoscia dyskusje? :-)


Widzę, że nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji, tudzież świadomie próbujesz wszystko zbagatelizować. Jakim prawem SecuROM mówi mi, jakiego programu używać mogę, a jakiego nie? Jakim prawem zostawia po sobie prezenty w rejestrze po deinstalcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:00, Melchah napisał:

Mam tylko pytanie: jak to jest z tą ilością kont na jeden klucz? Czy np. moja dziewczyna
nie może już zagrać tworząc swoje własne konto? Bo podobno jest ograniczenie do jednego.
To boli.

Zwykle (i to nie tylko w przypadku gier EA) jest tak, ze jedna gra = jedno konto. Pod tym wzgledem naprawde nie jestesmy wyjatkowi.

Odpowiadajac na wszystkie zarzuty pod adresem nie tyle samego SPORE, co zastosowanego w nim SecuROMa - mam pelna swiadomosc tego, ze na pewno nie stanowi on ulatwienia. Mam tez swiadomosc tego, ze fakt, iz gra zostawia po sobie jakies wpisy w rejestrze, nie jest dla graczy najprzyjemniejsze.

Nie chce wyjsc Vojtas na osobe, ktora jak mantre powtarza wystudiowane formulki, ale zaryzykuje i powiem to, co mysle raz jeszcze. Sytuacja naprawde nie jest az tak dramatyczna i ciezka, by od razu podnosic wielki krzyk i oskarzac EA o to, ze graczy traktuje gorzej, niz przespepcow. Jest to po prostu nieprawda. Tak naprawde nikt jeszcze z racji zastosowanego w SPORE systemu zabezpieczen nie ucierplial, zadnych strat materialnych rowniez nie poniosl. Proponuje poczekac, az rzeczywiscie pojawi sie koniecznosc zainstalowania gry na czwartym komputerze i wtedy powiedziec, czy rzeczywiscie wszystko bylo tak problematyczne, jak poczatkowo sadziliscie.

Zeby nie bylo watpliwosci - ja nie mowie, ze SecuROM nie jest w pewnym stopniu utrudnieniem. Ale nie jest to tez utrudnienie na tyle uciazliwe, by od razu obrazac sie na EA. I mowie to nie tylko, jako jej pracownik, ale rowniez jako gracz, ktory w gry po prostu, najwyczajniej w swiecie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:14, EATomek napisał:

Zwykle (i to nie tylko w przypadku gier EA) jest tak, ze jedna gra = jedno konto. Pod
tym wzgledem naprawde nie jestesmy wyjatkowi.


ja się tylko w SPORE spotkałem z takim ograniczeniem
mam wiele profili np. w Heroes V, Dawn of War, Unreal Tournament 2k4 i wiele innych...


ponawiam pytanie dot. "przypisania" Spore do konkretnego komputera
czy to tylko chodzi o płytę główną - tak jak w przypadku MS Windows?
czy jakieś inne komponenty są brane pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:14, EATomek napisał:

Nie chce wyjsc Vojtas na osobe, ktora jak mantre powtarza wystudiowane formulki, ale
zaryzykuje i powiem to, co mysle raz jeszcze. Sytuacja naprawde nie jest az tak dramatyczna
i ciezka, by od razu podnosic wielki krzyk i oskarzac EA o to, ze graczy traktuje gorzej,
niz przespepcow. Jest to po prostu nieprawda. Tak naprawde nikt jeszcze z racji zastosowanego
w SPORE systemu zabezpieczen nie ucierplial, zadnych strat materialnych rowniez nie poniosl.



Nie poniosę strat, bo nie kupię Spore. Stratę poniesie EA - bo nie kupię Spore. Niewielką bo niewielką, ale cóż, kropla drąży skałę. Ja się nie obrażam, po prostu nie pasuje mi licencja i w związku z tym wydam swoją kasę na inne zabawki. Nie kupuję w Biedronce, zrezygnowałam z usług TPSA to i bez Spore jakoś sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:27, asfodel napisał:

Nie poniosę strat, bo nie kupię Spore. Stratę poniesie EA - bo nie kupię Spore. Niewielką
bo niewielką, ale cóż, kropla drąży skałę. Ja się nie obrażam, po prostu nie pasuje mi
licencja i w związku z tym wydam swoją kasę na inne zabawki. Nie kupuję w Biedronce,
zrezygnowałam z usług TPSA to i bez Spore jakoś sobie poradzę.


"do Bydgoszczy będę jeździł" ;-)

ja kupiłem dziecku EK i bardzo żałuję - pomijam zadymę z zabezpieczeniami i słabą grą.
ale sama edycja kosmiczna: PLAKAT - to maleństwo złożone na sześć ciężko nazwać plakatem :)
film o powstawaniu SPORE - ok. 30min. nic nie wnoszącej gadki
film National Geographic + Will Wright - film owszem ciekawy - ale nijak nie ma się do gry - gdyby faktycznie rzeczy o których rozmawiają w filmie były zawarte w grze -> wtedy byłaby rewolucja
album - jest OK - tylko szkoda, że część tekstów jest PL a część EN
rozszerzona instrukcja - hmm. nie wiem, gra jest tak prostacka, że moje dziecko nie potrzebowało jak na razie zaglądać do instrukcji - szkoda, że dołączone filmy są z napisami - gra dla dzieci powinna mieć dubbing lub lektora.

jest to chyba najdroższa gra jaką kupiłem
jeśli chodzi o stosunek cena/jakość - to bez jedynki z przodu byłby OK


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, rozumiem Cię. Jesteś PR-owcem i nie możesz mówić nic innego, zwłaszcza że nie masz Ty, ani EA Polska żadnego wpływu na to, aye? Co jednak nie zmienia faktu, że są to działania niedopuszczalne i dopóki EA nie zmieni decyzji, będę to piętnował i o tym przypominał. Chociażby przy okazji Crysis Warhead i Red Alert 3. Szkoda, bo zamierzałem kupić w tym roku, jakąś Waszą grę.

Oficjalna linia centrali jest taka, że SecuROM i ograniczenia DRM są zainstalowane po to, by walczyć z piractwem. Ale to oczywiście bzdury. Dlaczego? Dlatego, że obecnie żaden wydawca nie jest w stanie wygrać z piratami. Na potwierdzenie tego, warto wspomnieć, że gra wyciekła do sieci 5 dni przed premierą. Dowództwo EA doskonale zdaje sobie sprawę, że z torrentami nie wygra. Ale dzięki ograniczonej liczbie instalacji może poważnie nadszarpnąć rynek wtórny - bo przecież na powtórnej sprzedaży na aukcjach, wydawcy NIC nie zarabiają. Nie jestem gołosłowny:

www.gamesindustry.biz/articles/ea-second-hand-sales-are-a-critical-si tuation

Konkluzja jest taka, że zrażacie do siebie legalnych użytkowników - na tyle intensywnie, że pewnie niejeden przejdzie na czarną stronę Mocy. Potępiam piractwo w każdej postaci, ale sami je prowokujecie. Dodatkowo generujecie również tragiczne publicity - i znów słowa (Ricitello) rozminęły się z rzeczywistością. Szkoda. Może z czasem przyjdzie otrzeźwienie, że jeden zrażony klient, potrafi zrazić 8-9 swoich znajomych, co oznacza spory ubytek w przychodach. Co kto lubi.

moonman
"do Bydgoszczy będę jeździł" ;-)

... a tu nie będę kupował! Proszę, niech mnie Pan umieści na tej swojej gablocie!"

Mwachachacha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytania odnosnie NHL 09 i NBA live 09:

1. Czy wersja na pc bedzie nareszcie rownie zaawansowana jak na najnowsze konsole, czy tez bedzie to tylko lekko inaczej pomalowana wersja zeszloroczna?

2. Czy nareszcie nastapi powrot do akceptowania wiekszej ilosci padów, kiedy dzialaly bez problemu a od kilku lat malo ktore, nawet takie popularne jak logitech precision albo death finger nie dzialaja.

z gory dzieki za info, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam pare bezpośrednich pytań do T.Tinca związku z paroma obietnicami, których zdążył złożyc całkiem sporo w trakcie 1,5 roku pracy w EA Polska.

1. Czy turniej w postaci LAN party w Battfield kiedykolwiek się odbędzie
Tutaj jest obietnica złożona prawie rok temu osobiście przez Ciebie:
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=61&t=20549&st=0&sk=t&sd=a&start =225

2. Czy turniej w Command and Conquer 3: Gniew Kane''a równiez ujrzy światło dzienne, obiecane zostały nagrody w postaci CnC: RA3 ?
http://www.portalcnc.pl/viewtopic.php?t=1715

3. Czy nie lepiej zamiast obiecywac na różnych scenach (forach centrów e-game''owych) powiedziec jasno, iż EA Polska nie interesuje się grami, które zostały wydane dawniej niż 3 miesiące temu w tym również turniejami ?
Mysle, że tak byłaby sprawa jasna.

4. Czy DRM jest bezpieczny z punktu widzenia bezpieczeństwa, jakie stanowisko ma na ten temat EA ?

Tutaj znalazłem na Wiki o DRM: http://pl.wikipedia.org/wiki/Digital_Rights_Management
Czy jako firma jesteście w stanie zagwarantowac to bezpieczeństwo, czy bedzie to kolejny backdoor w naszych komputerach tak jak w przypadku błądu firmy Sony.

Opinia o obecnym DRM w Spore:
http://www.amazon.com/review/product/B000FKBCX4/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?%5F encoding=UTF8&showViewpoints=1

Wiem, że nie jest łatwo odpowiedziec na te pytania, jednak że liczę na rzetelną odpowiedz i przede wszystkim konretną. Tymbardziej zależy mi na konretach jeśli chodzi o tematy związane z turniejami.

Pozdrawiam i oczekuje rychłej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:14, EATomek napisał:

> Mam tylko pytanie: jak to jest z tą ilością kont na jeden klucz? Czy np. moja dziewczyna

> nie może już zagrać tworząc swoje własne konto? Bo podobno jest ograniczenie do
jednego.
> To boli.
Zwykle (i to nie tylko w przypadku gier EA) jest tak, ze jedna gra = jedno konto. Pod
tym wzgledem naprawde nie jestesmy wyjatkowi.

Być może. Ale równianie w dół nie jest zaszczytem. To po prostu wmawianie sobie, że inni też są kiepscy, więc na ich tle nie wyglądam tak fatalnie.

W CoD4 mam kilka profili, a klucz przecież jeden. A po co mi te profie? Jeden, na którym gram non stop, gdy gram "na poważnie" i dwa, z którymi eksperymentuję z różnymi broniami, w różnych trybach, a nie chciałbym sobie lekkomyślnie psuć statystyk. Gdyby moja rodzina była liczniejsza nic nie stałoby na przeszkodzie, aby każdy chętny miał swój profil i nie wchodził innym w szkodę. Mała rzecz, a cieszy i trudno mi zrozumieć, że udostępnienie tej możliwości w Spore przerosło EA.

Wyżej moonman wyliczył jeszcze parę gier, gdzie ilość profili zależy od potrzeb gracza. I to nie są "rodzynki".

Dnia 15.09.2008 o 13:14, EATomek napisał:

Ale nie jest to tez utrudnienie na tyle uciazliwe, by od razu obrazac sie na EA. I mowie
to nie tylko, jako jej pracownik, ale rowniez jako gracz, ktory w gry po prostu, najwyczajniej
w swiecie gra.

Broń Boże bym się obrażał na firmę. Ale nie podobają mi się takie zagrywki, że uczciwy człowiek ma pod górę, podczas gdy złodziej bawi się w najlepsze. Nie obrażam się na EA; teraz będę po prostu bardziej ostrożny zanim zdecyduję się na jakikolwiek produkt spod tego szyldu. Coś mi jednak mówi, że Dead Space - gra na którą naprawdę czekam - nie znajdzie się u mnie na półce. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:47, Vojtas napisał:

że z torrentami nie wygra. Ale dzięki ograniczonej liczbie instalacji może poważnie nadszarpnąć
rynek wtórny - bo przecież na powtórnej sprzedaży na aukcjach, wydawcy NIC nie zarabiają.

Jeśli uzyskanie możliwości czwartej (i więcej) instalacji jest równie proste jak twierdzi konsul to rynek wtórny nic nie straci i bez problemu można grę sprzedać. Po prostu trzeba lojalnie uprzedzić kupującego, że była już instalowana raz lub dwa.

Z drugiej strony należałoby też oddać konto przypisane grze, czyli login i hasło do konta. Ewentualnie poinstruować kupującego, że kiedy będzie dzwonił do pomocy technicznej powiedział po prostu, że zapomniał co to było za konto. W ręku ma oryginalną płytę z kodem, więc nie wiem co miałby tu do rzeczy login. Zapomniałem i już.

Komplikuje to życie, ale to nauka na przyszłość, żeby nie zamawiać pre-orderów gier od EA.

Sam nie zamierzam sprzedawać, bo dobrze się przy tej grze bawię i nie jestem zawiedziony, ale nie wątpię, że znajdą się rzesze ludzi o odmiennym guście. Trochę współczuję, bo ostatecznie wszyscy (klienci) jedziemy na tym samym wózku, a wsiedliśmy nie patrząc czy można się przesiąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 00:23, Melchah napisał:

Jeśli uzyskanie możliwości czwartej (i więcej) instalacji jest równie proste jak twierdzi
konsul to rynek wtórny nic nie straci i bez problemu można grę sprzedać. Po prostu trzeba
lojalnie uprzedzić kupującego, że była już instalowana raz lub dwa.


Heh. :) A jaką masz pewność, że np. pracownik gorącej lińji nie uzna, że nie jesteś godzien przyznania drugiej trójki? Powtórz to na głos i zapytaj sam siebie, czy zwykły zjadacz bitów, który po prostu chce sobie grać, a nie dzwonić (nie za friko przecież), z entuzjazmem powita takie rozwiązanie? A przede wszystkim, czy będzie mu się chciało? Wszystko jest obliczone na uderzenie w rynek wtórny - skopiuj linka do newsa, który podałem wyżej. gdyby furtki telefonicznej nie było, można by mówić o dosłownym wypożyczaniu gry... Ale już w tej chwili można tak powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TestingScrin, Peter67: odnosnie serii Command & Conquer:
Turniej z nagrodami w postaci egzemplarzy gry Red Alert 3 dla najlepszych odbedzie sie. O ile mi wiadomo, ruszyc ma w tym, badz w przyszlym tygodniu. Wspolnie z przedstawicielami C&C ReactoR info na ten temat podamy jeszcze w tym tygodniu.
I jeszcze odnosnie ligi - dla gry Command & Conquer 3 niestety sie nie udalo, natomiast owszem - takie rozgrywki sa planowane dla gry Red Alert 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej pewności, ale toteż mówię, że jest to spore utrudnienie. Z drugiej strony naciąć można się tylko raz, więc gdybym usłyszał przez telefon, że nie pozwolą mi aktywację gry, którą przed chwilą kupiłem - legalną! - z drugiej ręki to byłaby ostatnia gra jaką kupiłem spod znaku EA.

Dobrze by było, gdyby ktoś się w tym wątku kiedyś pochwalił jak mu poszło z pomocą techniczną, kiedy skończą mu się trzy aktywacje. Mnie się raczej nieprędko skończą, bo system reinstaluję rzadko (baaardzo rzadko) i akurat jestem w sytuacji, kiedy nic już zmieniał w komputerze nie będę (zbyt stary na reanimację). Ale rad bym poczytać czyjeś przeżycia.

W tej chwili mogę tylko powiedzieć, że Spore to ostatnia gra od EA, jaką kupiłem. Do momentu, w którym jako uczciwy klient będę bardziej szanowany niż złodziej. A przynajmniej nie będą na mnie nakładane dodatkowe ograniczenia, bo szacunek w biznesie ma mniejszy priorytet niż pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.mohcenter.pl/news.php

Tomek ! :) Czy ten zestaw wyjdzie w Polsce ! Nie może on nie wyjsć . To jestem prawdziwy rarytas .i dla mnie jako wielkiego fana Medal of Honor byłaby to wielką zbrodnią , nie wydania tego zestawu u nas . Uważam , że na forum też sie znajdzie kilku naprawde wielkich fanów serii MoH , którzy mnie poprą .

A wiece proszę , zadziałaj , żeby ten zestaw wyszedł w Polsce !

Pozdrawiam Ryan Kam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podpisać pod postem Ryan''a, o wydanie zestawu wszystkich części MoH, sadzę że bardzo wielu fanów chętnie kupiło by ten zestaw, więc prosimy przynajmniej o odpowiedź na nasze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować