Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Spoiler

ja zawsze Playboya uśmiercam :D

wpływu na fabule większego nie ma, jeśli zabijasz Playboya, dostajesz jego chałpe plus możesz być kumplem Dwayne''a. Znajomość z nim nie liczy się jednak do 100%... Zabijasz Dwayne''a masz kasę, i tyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby dalsze kwestie w dialogach. Poza tym nic szczególnego. Ja Dwayna zabiłem. Przykro mi się zrobiło, że w takiej nędzy żył więc mu męki skończyłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 19:43, PJ_MW napisał:

Pograłem trochę w grę po upatchowaniu do wersji 1.0.6.0 i oprócz innego menu jakichś
większych zmian nie widzę... Szkoda tylko, że po zainstalowaniu patcha spolszczenie odmówiło
posłuszeństwa.
BTW.

Spoiler

Kogo zabiliście, kiedy stanęliście przed wyborem; albo Playboy X albo Dwayne?
Ja zabiłem Playboya, a Wy? I pytanie dla osób, które przeszły grę 2 razy: czy ten wybór
ma jakieś znaczenie na dalszy przebieg historii?


Spoiler

Ja zabiłem playboya, bo: dostajesz wtedy jego chatę, masz dwayne''a jako przyjaciela i w chacie playboya masz ubiór głownego bohatera GTA 3, no i dodatkowe miejsce zapisu i parking na auta :P a Dwayne''a nie opłaca się zabijać, 25.000$ to tak naprawdę nic w dalszej części gry, za wiele amunicji za to nie kupisz, a jest to jedyna nagroda za zabicie go. w fabule głównej nic to nie zmienia, z playboyem tak czy tak później nic już nie robisz.


@Michał_Raven
na achika nie wpływa bo on jest za posiadanie 90% z przyjaciółmi "pozostawionymi przy życiu" czyli uwzględnia to ewentualność typu
Spoiler

śmierć Dwayne'a czy Romana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Z ceną może być lepiej na co licze. Skoro taki gram.pl sprzedaje po 99zł, na allegro nówki sa nawet po 84zł to nie zdziwiłbym się jakby w media m chcieli 89zł za grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie w Zavvi . Wyslali mi wczoraj licze ze do poniedzialku dojdzie (cena z przesylka 73 zl po przeliczeniu przez mbank.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu gra tak przycina .
Jeżeli ktoś ma commandline i w niej linijkę -availablevidmem z jakąś wartością to przez to.
Trzeba to usunąć i gra chodzi normalnie, ale ale wtedy są znów znikające tekstry .
Ma ktoś na to jakieś inne rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:58, Michal_Raven napisał:

Byłem w Media i dwóch w Empikach. Wszędzie mówią, że MOŻE po południu dostaną EfLC....

ten wyraz pomiędzy że a po mnie niepokoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 13:31, rtyrtyrty napisał:

ten wyraz pomiędzy że a po mnie niepokoi..

Nie tylko Ciebie. :P

Osobiście wydaje mi się, że to pstryczek w nos ze strony wydawcy, w stronę tych, którzy postanowili kupić grę w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 13:38, Michal_Raven napisał:

> ten wyraz pomiędzy że a po mnie niepokoi..
Nie tylko Ciebie. :P

Osobiście wydaje mi się, że to pstryczek w nos ze strony wydawcy, w stronę tych, którzy
postanowili kupić grę w dniu premiery...

ja nie rozumiem tylko czemu, przecież zależy im na kasie nie? bo jak nie na tym to na czym? a jak tak robić będą to niektórzy mogą się zdenerwować i kasa ich ominie. no nic, najwyżej pogram później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 13:40, rtyrtyrty napisał:

ja nie rozumiem tylko czemu, przecież zależy im na kasie nie? bo jak nie na tym to na
czym? a jak tak robić będą to niektórzy mogą się zdenerwować i kasa ich ominie. no nic,
najwyżej pogram później.

Tylko zobacz cenę w sklepie Cenegi + wysyłka do tego, a potem pomyśl jaka może być np w Media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miłe zaskoczenie mnie spotkało - przychodzę ze szkoły a tu w domu standardowo wielkie pudło od gramu:) Sądziłem, że w dniu premiery dopiero wyślą. Miło (mowa o dadatkach tak gwoli ścisłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 15:08, Crew_900 napisał:

Nie mam jeszcze dodatków i jak nie naprawią tego patcha 1.0.6.0 to nie kupuje .
Widzę jakiegoś patcha chyba DO EFLC , nie wiem czy to jakiś nowy itp.

Możecie sprawdzić ? :
http://support.rockstargames.com/help/rockstar_games/eflc_patch_1110

to jest jakiś nowy do EFLC i po za optymalizacją i jednym błędem nie poprawia nic..to nie poprawka do 1.0.6.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować