Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dzisiaj bylem cerfurze i niestety niedostrzegłem gta 4 podstawke po zniżce czy była wogule najbliższym czasie ta gra sprzedawana tym sklepie po 40 zł bo podobno tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z optymalizacją jest jak było. Dalej muszę korzystać z ustawień graficznych w linii komend, żeby było płynnie. I zastanawia mnie w The Lost and Damned ten ziarnisty filtr - to tak ma być? Bo mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 20:48, tomoliop napisał:

Szkoda, że z optymalizacją jest jak było. Dalej muszę korzystać z ustawień graficznych
w linii komend, żeby było płynnie. I zastanawia mnie w The Lost and Damned ten ziarnisty
filtr - to tak ma być? Bo mi się nie podoba.

Ma być, ale można wyłączyć w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 20:54, TheKolumb napisał:

> Szkoda, że z optymalizacją jest jak było. Dalej muszę korzystać z ustawień graficznych

> w linii komend, żeby było płynnie. I zastanawia mnie w The Lost and Damned ten ziarnisty

> filtr - to tak ma być? Bo mi się nie podoba.
Ma być, ale można wyłączyć w ustawieniach.

o, dzięki za informację. słyszę tyle narzekań na ten filtr że jak już sam kupię i obadam to z pewnością przyda się ta opcja żeby zobaczyć jak jest "z" i jak "bez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:38, TommyGunPG napisał:

Cienko widzę mój jutrzejszy wypad do empiku po EfLC.

tak samo widzę mój wypad do MM i nieunikniony wypad do empiku w pobliżu jak tam nie znajdę co jest bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem screeny z porównania wersji X360 i PS3 i powiem że ta gra się bardzo postarzała. Już podczas premiery nie należała do najpiękniejszych, ale teraz jest po prostu taka sobie. Dobrze że grafika nie odgrywa w tej grze większej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:51, rtyrtyrty napisał:

tak samo widzę mój wypad do MM i nieunikniony wypad do empiku w pobliżu jak tam nie znajdę
co jest bardzo prawdopodobne.

Dlatego najlepiej wybrać się po niedzieli do media albo empika. Chociaż i tak nie ma pewności 100%, że w poniedziałek będzie można kupić EfLC... Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:52, Kraju napisał:

Wczoraj widziałem screeny z porównania wersji X360 i PS3 i powiem że ta gra się bardzo
postarzała. Już podczas premiery nie należała do najpiękniejszych, ale teraz jest po
prostu taka sobie. Dobrze że grafika nie odgrywa w tej grze większej roli.

to też zauważyłem, jednak co by nie mówić Rockstar poprawił(wreszcie?) cienie w PCtowej wersji więc są wreszcie normalne i gra jest całkiem ładna a na pewno dużo ładniejsza niż na konsolach. i masz rację bo jeszcze nie było GTA gdzie grafika by odgrywała główną rolę, i mam nadzieję że nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cienie cieniami, ważne aby poprawili optymalizację i dało się normalnie grać. Prawdę mówiąc jak GTA będzie można przejść w 10 godzin to grafika na pewno będzie odgrywać większą rolę. Ale to w końcu GTa. Tu główny wątek wykonuje się w co najmniej 30 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:36, diabolo20 napisał:

Bardziej opłaca się kpić w wirtusie.pl macie z opłata pocztowa za 100zl

NIE KUPUJCIE W WIRTUSIE. Oni mają wersję UK only czyli tak, jakbyście używali w Polsce pirata. Ja się przy GTA4 nadziałem, brak odpowiedzi z ich strony za oszustwo, więc szczerze NIE POLECAM.

@Kraju
Nom trzeba faktycznie przyznać, że się postarzała. Pograłem dziś trochę i o ile wcześniej nie szokowała, to teraz tym bardziej. A wymagania szokują, owszem ;)

A ten filtr gdzie się wyłącza? Bo kurde nie jest zbyt ciekawy na mniejszych monitorach, jak mój 17 calak.
Poza tym definitywnie widzę, że gra bardziej haczy, niż GTA4 na identyko ustawieniach.

BTW odnośnie instalacji: jednak epizody instalują się całkowicie osobno. Sądziłem, że nadpisują istniejące pliki, tak jednak nie jest. I teraz mam w folderze GTA4 folder "EFLC" (mało efektowny ;) ). Podstawka waży równe 15GB, Epizody 15,8GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:59, Agntx napisał:

> Bardziej opłaca się kpić w wirtusie.pl macie z opłata pocztowa za 100zl
NIE KUPUJCIE W WIRTUSIE. Oni mają wersję UK only czyli tak, jakbyście używali w Polsce
pirata. Ja się przy GTA4 nadziałem, brak odpowiedzi z ich strony za oszustwo, więc szczerze
NIE POLECAM.

@Kraju
Nom trzeba faktycznie przyznać, że się postarzała. Pograłem dziś trochę i o ile wcześniej
nie szokowała, to teraz tym bardziej. A wymagania szokują, owszem ;)

A ten filtr gdzie się wyłącza? Bo kurde nie jest zbyt ciekawy na mniejszych monitorach,
jak mój 17 calak.
Poza tym definitywnie widzę, że gra bardziej haczy, niż GTA4 na identyko ustawieniach.

BTW odnośnie instalacji: jednak epizody instalują się całkowicie osobno. Sądziłem, że
nadpisują istniejące pliki, tak jednak nie jest. I teraz mam w folderze GTA4 folder "EFLC"
(mało efektowny ;) ). Podstawka waży równe 15GB, Epizody 15,8GB.

o właśnie cały czas miałem się spytać, teraz jak włączam GTA 4 to mam do wyboru "GTA 4" i "EFLC" i dopiero po wyborze mogę wcisnąć start, to jak już zainstaluję EFLC to będę mógł po prostu wybrać w ten sposób EFLC i grać czy też osobny .exe będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:36, diabolo20 napisał:

Bardziej opłaca się kpić w wirtusie.pl macie z opłata pocztowa za 100zl

Na Steamie za 21 euro. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram wkurzyło mnie wczoraj tym, że wg. nich paczka miała dość miedzy 19 a 20 kwietnia... Ku mojemu zdziwieniu dziś, równo o godzinie 15 przed moimi drzwiami pojawił się kurier z charakterystyczną ogromną skrzynką ;).
Gram na razie w TLaD i niesamowicie mi się podoba. Czemu? Bo tutaj niemal każda misja to albo wielka strzelanina, albo jakiś świetny pościg... Nie ma tutaj takich "dłużyzn" jak w GTA IV (gdzie spora część zadań skupiała się na jeździe od punktu A do B).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:04, gogiell napisał:

Gram wkurzyło mnie wczoraj tym, że wg. nich paczka miała dość miedzy 19 a 20 kwietnia...
Ku mojemu zdziwieniu dziś, równo o godzinie 15 przed moimi drzwiami pojawił się kurier
z charakterystyczną ogromną skrzynką ;).
Gram na razie w TLaD i niesamowicie mi się podoba. Czemu? Bo tutaj niemal każda misja
to albo wielka strzelanina, albo jakiś świetny pościg... Nie ma tutaj takich "dłużyzn"
jak w GTA IV (gdzie spora część zadań skupiała się na jeździe od punktu A do B).

Czyli to co lubimy(w większości) najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:12, Marcin08 napisał:

ja jutro mam wyprawe do empiku, mam nadzieję że będzie...
osttanio preordery mnie zniechęcały



daj spokój, w empiku za dużo to kosztuje.
W media pewnie dadzą max 99zł a w empiku jest z tego co pamietam 109 albo nawet i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować