Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

czy będzie kiedyś Juiced 2 w eXtra klasyce? i jeśli Saints Row 2 był wydawany przez CDP, to też KIEDYŚ(zaznaczam, że wiem że gra miała premiere stosunkowo nie dawno więc nie skakać do gardła z "NIEDAWNO BYŁA PREMIERA") trafi do eXtra Klasyki/innej tańszej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:23, rtyrtyrty napisał:

czy będzie kiedyś Juiced 2 w eXtra klasyce? i jeśli Saints Row 2 był wydawany przez CDP,
to też KIEDYŚ(zaznaczam, że wiem że gra miała premiere stosunkowo nie dawno więc nie
skakać do gardła z "NIEDAWNO BYŁA PREMIERA") trafi do eXtra Klasyki/innej tańszej serii?


Jest na to baaardzo duża szansa,cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:23, rtyrtyrty napisał:

czy będzie kiedyś Juiced 2 w eXtra klasyce? i jeśli Saints Row 2 był wydawany przez CDP,
to też KIEDYŚ(zaznaczam, że wiem że gra miała premiere stosunkowo nie dawno więc nie
skakać do gardła z "NIEDAWNO BYŁA PREMIERA") trafi do eXtra Klasyki/innej tańszej serii?


SR2? Za jakieś 2-3 lata. Jeżeli w ogóle, droga jest przecież długa (wylicz każdą serię wydawniczą CDP)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi nadal brakuje porządnego konkursu aby przypomniec ludziom o tej serii. Co roku był konkurs mega konkurs z tysiącami nagród a coś w tym roku posucha niestety. Ostatni duży konkurs od CDp dotyczył EFEKTU SERII i byl bodajrze w listopadzie/grudniu.

Nowe rzuty do XK to i jakis konkurs by się przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Diablo 2. Nie no, żartuję, zresztą i tak Diablo mnie nie jara. Czekam na juiced 2 i Lost planet, miałem sobie kupić właśnie w platynowej kolekcji ale wyszła z tej serii a w TS nie kupię bo brzydko wygląda. Chciałem też timeshifta ale ostatecznie zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdą - wątpię by Saint''s Row dwa przebił się w drodze do eXtra Klasyki przez wszystkie serie CDP.

Ale jestem pewien, że Wiedźmin przebije się przez wszystkie serie, bo CDP musi wydoić z niego tyle kasy ile tylko się da. Trochę to badziewne, bo premierówkę Wieśka można w necie za 5 dych kupić, a CDP wydaję reedycję tylko za 69.90. :/ Tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 14:48, darth_16 napisał:

Ale jestem pewien, że Wiedźmin przebije się przez wszystkie serie, bo CDP musi wydoić
z niego tyle kasy ile tylko się da. Trochę to badziewne, bo premierówkę Wieśka można
w necie za 5 dych kupić, a CDP wydaję reedycję tylko za 69.90. :/ Tak bywa

Mało jest gier które nie przechodzą przez wszystie serie. Ja znam tylko Driv3r i Total overdose, oby dwie słabe gry. A kto wie czy nowy Wiedzmin już niedługo pojawi się za 99zł jak to było z edycją rozszerzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio patrzyłem co trafia do tańszych serii i stwierdziłem, że nic ciekawego dla mnie na razie nie ma.
Kiedy zobaczyłem że wydano Legendy RPG zamarzyło mi się aby wydali też Legendy FPP, gdyby do XKHitu wrzucili w paku Quake, Doom 1,2, Hexen, DukenNukem 3D, Wolfenstein 3D i Strife, pewnie mogę sobie tylko pomarzyć ale z drugiej strony CDP zajmuje się GOGiem więc dojścia w starociach jakieś mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 14:48, darth_16 napisał:

Nie każdą - wątpię by Saint''s Row dwa przebił się w drodze do eXtra Klasyki przez wszystkie
serie CDP.

Ale jestem pewien, że Wiedźmin przebije się przez wszystkie serie, bo CDP musi wydoić
z niego tyle kasy ile tylko się da. Trochę to badziewne, bo premierówkę Wieśka można
w necie za 5 dych kupić, a CDP wydaję reedycję tylko za 69.90. :/ Tak bywa

Zabieg marketingowy, wrzucenie w platynę pchnie sprzedaż.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. :) Ja wiem, iż Wiedźmin to świetna gra. Grałem w nią chętniej niż w Obliviona, ale wkur***ia mnie to że teraz Wiesiek tak jak seria Gothic będzie wciskana nam na siłę w różnych seriach. :/
Ale tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te dwa tytuły to cały rzut, ale jeśli tak to znowu nie dostało nam się nic ciekawego, bo przecież Two Worlds już niedawno było w KŚ Gry i CDA. Co prawda bez trybu multiplayer, ale i tak nikt w niego w tej grze nie gra więc to żadna strata. Seria Earth tez już chyba niejedno pismo zaliczyła. A Age of Empires 3 czy Heroes V jak nie widać tak nie widać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 22:35, darth_16 napisał:

Niestety. :) Ja wiem, iż Wiedźmin to świetna gra. Grałem w nią chętniej niż w Obliviona,
ale wkur***ia mnie to że teraz Wiesiek tak jak seria Gothic będzie wciskana nam na siłę
w różnych seriach. :/
Ale tak bywa :)

Robi Ci to różnice podczas grania?
fun ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 23:17, dave03 napisał:

Nie wiem czy te dwa tytuły to cały rzut, /.../



Earth Universe i Two Worlds wraz z innymi nowościami, ukażą się już w lipcu w serii eXtra Klasyk.


Źródło: http://www.cdprojekt.pl/news/5098/Two_Worlds_oraz_Earth_Universe_juz_w_lipcu_w_serii_eXtra_Klasyka

Więc na pewno możemy spodziewać się nowych tytułów.
Osobiście stawiam na Timeshifta, Juiced 2 i możliwe, że AoE3 :). Te dwie pierwsze już od jakiegoś czasu zalegają w TS, a AoE3 to gra nie pierwszej młodości :).
Jeśli moje przypuszczenia by się potwierdziły, czeka nas całkiem niezły rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko ja już nie mogę patrzeć na Gothic w jakimkolwiek wydaniu. Teraz tak samo będzie z wieśkiem.
Bo Wiedźmin to gra bardzo dobra, nawet świetna, ale są gry lepsze, które nie są tak samo "traktowane" jak Wiedźmin i Gothic. A szkoda, bo niektóre zasługują bardziej na to. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 08:54, milten6 napisał:

Earth Universe i Two Worlds wraz z innymi nowościami, ukażą się już w lipcu
w serii eXtra Klasyk.


Dobrze wiedzieć :)

Dnia 28.06.2009 o 08:54, milten6 napisał:

Więc na pewno możemy spodziewać się nowych tytułów.
Osobiście stawiam na Timeshifta, Juiced 2 i możliwe, że AoE3 :)


Dwa pierwsze tytuły kompletnie mnie nie interesują, ale Age of Empires 3 by mi wszystko z nawiązką wynagrodziło... Jednak za bardzo na to nie liczę bowiem ostatnie rzuty CD Projektu w tańszych seriach do wybitnych nie należą. I to delikatnie mówiąc, ale póki nic nie wiadomo to można mieć chociaż jakąś nadzieję. Swoją drogą to mogliby choć raz podać wszystkie tytuły od razu a nie jak zwykle dawkować informacje. Tym razem jak na złość żadnych przecieków chyba nie ma.

Edit: sorry za czcionkę, ale coś mi się poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 lipca do serii trafią:

- Company of Heroes: Kompania Braci
- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
- Sam & Max: Sezon 1
- The Club
- Two Worlds
- Earth Universe - zawiera: Earth 2140, Earth 2140 Mission Pack, Earth 2150 Lost Souls, Earth 2150 The Moon Project, Earth 2150 Escape from the Blue Planet oraz Earth 2160.


IMO rzut jest o wiele bardziej interesujący niż to, co trafiło obecnie do TopSellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 19:16, LESZ3u napisał:

- Company of Heroes: Kompania Braci

Dla kogoś kto lubi rtsy to może być gratka, tyle że ... czy opłaca się kupować samą podstawkę? Tu i teraz? Wydaje mi się że nie.

Dnia 06.07.2009 o 19:16, LESZ3u napisał:

- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Nie kumam fenomenu tej gry więc nie dla mnie, btw czy ta gra przypadkiem nie była sprzedawana normalnie po premierze za jakieś 20-30zł? Coś mi się tak wydaje, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. ;-)

Dnia 06.07.2009 o 19:16, LESZ3u napisał:

- Sam & Max: Sezon 1

To samo co w przypadku CoH.

Dnia 06.07.2009 o 19:16, LESZ3u napisał:

- The Club

Imo średniawa strzelawa, do tego tylko po multi w któym raczej nie ma z kim grać, nie warto.

Dnia 06.07.2009 o 19:16, LESZ3u napisał:

- Two Worlds

:-DDD

Dnia 06.07.2009 o 19:16, LESZ3u napisał:

- Earth Universe - zawiera: Earth 2140, Earth 2140 Mission Pack, Earth 2150 Lost Souls,
Earth 2150 The Moon Project, Earth 2150 Escape from the Blue Planet oraz Earth 2160.

O, to może się spodobać fanom ... ale nie mnie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 19:16, LESZ3u napisał:

10 lipca do serii trafią:


- Company of Heroes: Kompania Braci
Mam z TS.
- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
Nie
- Sam & Max: Sezon 1
Nie
- The Club
KUPUJĘ!
- Two Worlds
Mam
- Earth Universe - zawiera: Earth 2140, Earth 2140 Mission Pack, Earth 2150 Lost Souls,
Earth 2150 The Moon Project, Earth 2150 Escape from the Blue Planet oraz Earth 2160.
KUPUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować