Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 13:04, O2si napisał:

xD_ominik - grafika jest chyba najmniej istotnym wyznacznikiem dobrej zabawy. Ja np.
pykam sobie ostatnio w Twierdzę (gra wydana w 2001 r.) i zabawa jest przednia. Grafika
schodzi na dalszy plan. Miodność! To się liczy :)

Wiem, że grafika się mniej liczy. Ale ja jakoś mam taką blokadę. Pamiętam że kiedyś cały czas sykałem w colina 2, ostatnio go sobie zainstalowałem i jakoś już mnie teraz tak mnie bawi jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj żebyś się czasem nie przejechał ;) Wirtus to jeden z tych sklepów w których okładki na stronie niekoniecznie muszą się zgadzać z tym co dostaniesz w rzeczywistości, wystarczy że zobaczysz tam na Call of Duty 2 gdzie też masz okładkę premierową a grę już pewnie nie (sam jej nie zamówiłem, ale gdyby to była premierówka to na pewno byłoby już o tym głośno). Zresztą zobacz jeszcze sobie na skreśloną cenę tej Maski - 39.90, czyli to może być edycja z TopSellera. Najlepiej przed zamówieniem zadzwoń do sklepu i się wszystkiego dowiedz, zaznacz też że jeśli coś się nie będzie zgadzało to przesyłki nie przyjmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maska - już mam, ale gdybym nie miał, byłbym zachwycony.
Torment - Nareszcie! Wprawdzie jeszcze mam stara edycję, ale wznowienie i tak cieszy. Tylko popatrzcie - teraz będzie droższy, niż 4 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:11, Asthariel napisał:

Tylko popatrzcie - teraz będzie droższy, niż 4 lata temu...

Ihehuea. Racja! W ferworze tego, że wreszcie zostanie wydany, właściwie tego nie zauważyłem, dopiero teraz to do mnie dotarło. Tak właściwie to powinien pod względem cenowym trafić do Superceny, ale to nie byłoby wydanie godne tej gry. Mam nadzieję, że za tą cenę postarają się o porządne, staranne wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:36, AdZero napisał:

Mam nadzieję, że za tą cenę postarają
się o porządne, staranne wydanie.

Powinno być coś specjalnego, skoro jedną grę bez żadnych dodatków wrzucają do XK GOLD.

Dnia 07.05.2009 o 16:36, AdZero napisał:

Ja chcę Football Managera 2008 ;/

FM2009 trafił do Topsellera właśnie (tzn. za parę tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 19:35, a_Tomek napisał:

> Ja chcę Football Managera 2008 ;/
FM2009 trafił do Topsellera właśnie (tzn. za parę tyg)


Czyli teraz dwie edycje będą w tej samej cenie. Już mogli by fm2008 spuścić niżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:18, kedzior141 napisał:

Czyli teraz dwie edycje będą w tej samej cenie. Już mogli by fm2008 spuścić niżej...

Wydaje mi się, że ze spuszczeniem FM 08 do XK może być ciężko. Nie wiadomo jak jest z licencjami na w końcu prawdziwe kluby i piłkarzy. Chociaż FM 06 zdaje się był w niebieskiej ExtraKlasyce swego czasu. I tak btw, chyba niełatwo natknąć się na edycję 2008 w Topsellerze. W Białymstoku rozeszła się błyskawicznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mi nieźle namieszałeś. Z braku czasu jeszcze nie złożyłem tego zamówienia, ale chyba nie będę się w to bawił i w ogóle nie złoże tego zamówienia. ;P Kupie sobie pakiet NWN Złota Kolekcja. :D

Co do XKH to na pewno kupuje Planescape: Torment, a nad Rollercoaster Tycoon 3: Złota Edycja jeszcze się zastanowię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 00:28, Dark_Sebat napisał:

Kupie sobie pakiet NWN Złota Kolekcja. :D


Jeśli nie posiadasz jeszcze ani jednej gry wchodzącej w skład tego pakietu to na pewno jest to dobre rozwiązanie, ale wydaje mi się że gdzieś już się chwaliłeś podstawką :P Tak czy inaczej jestem zaskoczony tym że Maska Zdrajcy tak szybko spadła do tej serii, a taki Gothic 3, który jest od niej znacznie starszy nadal kisi w PK i niedługo zapłacić za niego będzie trzeba prawie tyle co w dniu premiery. No ale w końcu niedawno FANI zrobili patcha więc pewnie znowu wzrosło zainteresowanie tym tytułem, a w takim przypadku na przecenę nie ma co liczyć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ano mam podstawkę Neverwinter Nights 2 w premierowym wydaniu, ale w zupełności nie przeszkadza mi to w zakupie pakietu NWN2 w Złotej Kolekcji. Najwyżej jedną z premierówek sprzedam i po problemie. ;]

Co do Gothic 3 to mi to zwisa i powiewa, jak dla mnie dalej może się kisić w PK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 15:11, Dark_Sebat napisał:

Co do Gothic 3 to mi to zwisa i powiewa, jak dla mnie dalej może się kisić w PK.

Mnie niby też, ale nadal nie mogę wyjść z podziwu jak można za tak zabugowaną przez tyle czasu grę wołać 60 a już niedługo nawet 70zł. Paranoja. Druga sprawa, że chętnych o dziwo jak widać też nie brakuje. Ale już takie Age of Empires III mogli by chyba dać, to chyba jest gra jeszcze starsza i zapewne sam byś się bardzo ucieszył gdyby ona trawiła wreszcie do Extra Klasyki HIT. Jednak jeszcze nie tym razem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś się bardzo ucieszyłem, czytając gazetkę z Empika, bo była reklama nowych gier w XK, a wśród nich jest Torment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy opłaca się kupić Rollercoaster Tycoon 3: Złota Edycja ? Jestem fanem poprzednich części, ale nie wiem czy to 3D nieco zmniejszyło frajdę płynącą z tej gry ? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 18:24, Kapas napisał:

nic specjalnego.


Z treści newsa można wywnioskować, że to nie koniec nowości, więc miejmy nadzieję, że CDP pozytywnie nas zaskoczy :).
Two Worlds, niezła gra, jednak była do kupienia w KŚG z grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2009 o 19:21, milten6 napisał:

Two Worlds, niezła gra, jednak była do kupienia w KŚG z grosze.


Mam ją z cda... w sumie jakoś mnie nie przyciągnęła... sztywna taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować