Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

No wiesz co? Ja piszę normalnie, a Ty mnie z błędem cytujesz :P

A takie pytanie mam. Czy mi dobrze się zdaje, czy Xen nie był homeworldem Vortiguantów? Imo świat ten jest co najmniej nieprzyjazny dla takich form życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:41, Rumcajs52 napisał:

Przecież trzeba naszą ukochaną grę przeskanować w 100%, jakiekolwiek by z tego nieprzyjemności
wypływały ;)


Jednak WW3PL ma rację... Faktycznie, bezpośrednie "odgłosy" orgii były lekko nie w dobrym smaku...

Uważasz, że Vorty zostały podbite już wcześniej, WW? I potem wędrowały wraz z Combine w wspomnianych parę postów wcześniej rolach? Ciekawe, nawet bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:43, WorldWar3PL napisał:


Return to normality!

Mi się wydaje że kombinat pokonał już wszystkich na planecie Vorgów, a oni uciekli na Xen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamb3rt - o to to!
Rumcajs
No właśnie coś takiego wcześniej słyszałem, ale nie miałem pewności, czy mam rację. Z tego co mi wiadomo, ich homeworld został doszczętnie zniszczony i oskubany z surowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:43, WorldWar3PL napisał:

A takie pytanie mam. Czy mi dobrze się zdaje, czy Xen nie był homeworldem Vortiguantów?
Imo świat ten jest co najmniej nieprzyjazny dla takich form życia...

Dobrze już jesteśmy grzeczni i politycznie poprawni :)

O ile się dobrze orientuję to Kombinat zaatakował rodzinną planetę Vortiguantów,a ci musieli się ratować ucieczką na Xen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:50, Lamb3rt napisał:


I to wszystko za free! :)
A ja mam inne pytanie :)
Gdzieś ostatnio w temacie coś się przewinęło o borealis i antarktydzie.
Ciekawe jakie "modele" combajnów tam będą? Bo takim normalnym to troszkę zimno będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko było wyraźnie widać na przekazie od Judith. Z pewnością możemy spodziewać się Hunterów, jak i zwykłych Combine Elitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może będziemy im tym razem uciekać przy pomocy skutera śnieżnego? Coś a''la ślizgacz z dwójeczki tylko w wersji bardziej zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co dzieje się teraz na GG w rozmowie pomiędzy mną a Lamb3rtem to...
.. Chyba przed chwilą rozgryźliśmy HL. Całe. Nie mamy jeszcze pewności ale.. Muszę się z tym przespać. Pomyśleć na trzeźwo.
To nie jakieś dziecinne teorie typu "A to pewnie o to!". Tutaj już na serio. Szijat... jesteśmy tak blisko, czy tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:08, WorldWar3PL napisał:

To, co dzieje się teraz na GG w rozmowie pomiędzy mną a Lamb3rtem to...
.. Chyba przed chwilą rozgryźliśmy HL. Całe. Nie mamy jeszcze pewności ale.. Muszę się
z tym przespać. Pomyśleć na trzeźwo.

Znaczy się napiszesz dopiero jutro? :p :p Czytam ten wątek i czytam.. ale dawno nie grałem w HL więc się nie udzielam bo mogę coś pomylić :p Przespać się i pomyśleć na trzeźwo? I dobrze :p Z problemem najlepiej się przespać :p Czekam na posta ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"March 13, 2008 - Valve, creators of Half-Life® 2 and Counter-Strike®, today announce the retail launch dates for the stand-alone, PC versions of Team Fortress® 2, PortalTM, and the Half-Life 2: Episode Pack are April 9th in North America and April 11th around the globe."

Pełny tekst tu: http://www.steampowered.com/v/index.php?area=news&id=1486

Ha, wiedziałem, że wcześniej czy później wyjdzie Episode Two oddzielony od Pomarańczowego Pudełka :D Wprawdzie drugi epizod wyjdzie razem z pierwszym ale teraz przynajmniej mogę odstąpić Episode One i nabyć Episode Pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o_O Nowa twarz Gordona! Najciekawsze są te dwie szramy pod oczyma - jak je zdobył mając okulary? :)

Poza tym doktorek dawno się nie golił... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 12:57, Lamb3rt napisał:

o_O Nowa twarz Gordona! Najciekawsze są te dwie szramy pod oczyma - jak je zdobył mając
okulary? :)


Hm... Szramy? Dla mnie są to po prostu rysy na okularach/zmarszczki ;P No chyba, że Alyx go podrapała ;)


Dla mnie wydanie to wydaje się całkiem niezłym wyjściem - nie mam jeszcze OB, a z chęcią zapoznałbym się z dalszymi przygodami Gordona. Mam tylko nadzieję, że zostanie to wydane w Polsce i będzie miało rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 12:57, Lamb3rt napisał:

o_O Nowa twarz Gordona! Najciekawsze są te dwie szramy pod oczyma - jak je zdobył mając
okulary? :)

Nowa twarz? Przecież ten art krąży po internecie chyba już od premiery EP2. :)

Dnia 15.03.2008 o 12:57, Lamb3rt napisał:

Poza tym doktorek dawno się nie golił... :P

No, jakoś tak od czasów przyjazdu do Black Mesa w H-L. ^^
BTW ciekawe w jaki sposób miałby się golić podczas wojny, walk z Combine etc. Chyba że łomem, ale nie wyobrażam sobie tego... ;]

20080315133653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować