Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Właśnie wykręciłem najlepszy wynik w QL jeśli chodzi o Clan Arenę :P

Mam pytanie odnośnie klanów. Są już? Bo nie raz widze jakieś prywatne klanowe serwery...

20090517144709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się quake. Ale nie rozumiem jeszcze do końca zdobywania tych medali i innych odznaczeń. Odkąd jest tylko raz zagrałem w FEARa a wcześniej to codziennie prawie go włączałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:06, xD_ominik napisał:

Coraz bardziej podoba mi się quake. Ale nie rozumiem jeszcze do końca zdobywania tych
medali i innych odznaczeń. Odkąd jest tylko raz zagrałem w FEARa a wcześniej to codziennie
prawie go włączałem


To akurat bardzo proste, nie wiem co w tym niezrozumiałego, zasady równie proste (jeśli nie prostsze) co w konsolowych achievementach/trophies.
No bo co to za filozofia ze zdobyciem iluśtam fragów, odznaczeń, czasu spędzonego na graniu, czy spełniania określonych warunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:06, xD_ominik napisał:

Coraz bardziej podoba mi się quake. Ale nie rozumiem jeszcze do końca zdobywania tych
medali i innych odznaczeń.


Ale mówisz o medalach na stronie quake''a, czy tych w grze. Bo jeśli o te na stronie, to przy każym medalu masz opisane o co biega (choć przyznaję, że nie przy kazdym do końca jasno;).
W grze natomiast masz 3 medale podstawowe (excelent - dwa fragi lub więcej, w krótkim odstępie czasu - bodajrze 2 sek.; impressive - jeden po drugim trafienia z railguna i guntled za zabicie przeciwnika ręcznie - a w zasadzie to piłą;) oraz trzy w CTF (deffense za zabicie przeciwnika przed własną flagą (o ile jest w posiadaniu Twojej drużyny), capture za przyniesienie flagi przeciwnika na miejsce z Twoją flagą i assist za pomoc w doniesieniu flagi przeciwnika do Twojej (zabicie przeciwnika atakującego jednago z Twojej drużyny, który niesie jego flagę, odbicie własnej flagi gdy ktoś z Twojej drużyny niesie już flagę przeciwnika).

No przynajmniej jakoś tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W clan arenie czasem ty dobijesz kogoś i masz fraga a czasem ci dobiją i oni mają fraga :P Z tąd takie dziwne wyniki bo 3x bardziej wytrzymały każdy jest ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CTF jest jeszcze jedno, ale nie premiowane żadnym widocznym medalem - mowa o "holy shit". Jeśli ktoś biegnie z twoją flagą i jest już bardzo blisko swojej, a ty go ubijesz, to z głośników dobiega soczyste "holy shit" właśnie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 16:19, hans_olo napisał:

W CTF jest jeszcze jedno, ale nie premiowane żadnym widocznym medalem - mowa o "holy
shit". Jeśli ktoś biegnie z twoją flagą i jest już bardzo blisko swojej, a ty go ubijesz,
to z głośników dobiega soczyste "holy shit" właśnie ;].


Hehehehehe, dobre :P

A o co chodzi z tymi klanami? Bo widze prywatne serwery klanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi jak ktoś pod koniec walki pisze "gg"? Grałem sam na sam z jakimś Włochem. Wiem bo chwilę rozmawialiśmy i napisał "gg". Więc on na pewno nie chciał mojego gadu gadu. To o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:30, xD_ominik napisał:

O co chodzi jak ktoś pod koniec walki pisze "gg"? Grałem sam na sam z jakimś Włochem.
Wiem bo chwilę rozmawialiśmy i napisał "gg". Więc on na pewno nie chciał mojego gadu
gadu. To o co tu chodzi?

gg - good game. Dalej tłumaczyć nie trzeba. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:33, Mars napisał:

> O co chodzi jak ktoś pod koniec walki pisze "gg"? Grałem sam na sam z jakimś Włochem.

> Wiem bo chwilę rozmawialiśmy i napisał "gg". Więc on na pewno nie chciał mojego
gadu
> gadu. To o co tu chodzi?
gg - good game. Dalej tłumaczyć nie trzeba. ;-)

Aha, wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:30, xD_ominik napisał:

Grałem sam na sam z jakimś Włochem.
Wiem bo chwilę rozmawialiśmy i napisał "gg". Więc on na pewno nie chciał mojego gadu
gadu.


Ale mogłeś mu ten numer gg dać. To by się dopiero chłop zdziwił. I żadne forum raczej by mu nie pomogło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 19:42, Dux napisał:

> Grałem sam na sam z jakimś Włochem.
> Wiem bo chwilę rozmawialiśmy i napisał "gg". Więc on na pewno nie chciał mojego
gadu
> gadu.

Ale mogłeś mu ten numer gg dać. To by się dopiero chłop zdziwił. I żadne forum raczej
by mu nie pomogło:P

Widziałem że nie chodzi mu o mój numer gadu gadu ale podałem. Przecież nic nie zyskam nic nie stracę. Odpisał "???" A ja mu " no number gg" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na tej nowej mapie. Nie jestem ją zachwycony, są lepsze z tych starszych.Jakoś w każdym miejscu mało terenu widać. Poza tym jakoś rocket jumpy się nigdzie nie przydadzą. Mam nadzieję że następne będą o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:03, DJ_Danielus napisał:

Gierka wydaje się fajna - da się w nią pograć na Linuksie?


Niby jeszcze jest status "comming soon" ale nie wiem czy prócz zmiany laya, map doszło i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:03, DJ_Danielus napisał:

Gierka wydaje się fajna - da się w nią pograć na Linuksie?

Nie znam dokładnej odpowiedzi na to pytanie, ale ja z ubuntowskiego firefoxa nie mogę odpalić gry bo wyskakuje że na razie nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:10, SpecShadow napisał:

Niby jeszcze jest status "comming soon" ale nie wiem czy prócz zmiany laya, map doszło
i to.


Próba odpalenia gry z opery na windowsie kończy się takim samym komunikatem jak wcześniej - Mac, Linux i "alternative browser" coming soon. Wygląda wiec na to, że nie. I cos mi sie zdaje, że przed wydaniem wersji "stabilnej" gry nic sie tu nie zmieni już:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować