Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera wersji rozszerzonej Wiedźmina przesunięta

74 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 19:08, szypek26 napisał:

buuuu! akurat ta obsuwa mnie dość mocno zasmuciła, bo się czaję na to wydanie. ale nie
ma tego złego co by na dobre nie wyszło - za to mogę sobie kupić słuchawki, a na ER przyjdzie
czas po ponownym uzbieraniu stówki ^^ mam nadzieję, że w zamian dorzucą jeszcze jakiś
bunus... może medalion Wiedźmina? kupiłbym go, ale na allegro schodzi po dwie stówki.
chociaż, to byłoby trochę nie fair względem tych, co zakupili EK xP ... a może jednak?
chociażby w kiepskiej jakości? albo miniaturka srebrnego miecza jako nożyk do listów?
:D



Po ILE schodzi medalion?
Oj moze go jednak wystawie na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być?? Edycja Rozszerzona będzie miała rzeczy, których nie będzie w PATCHACH?? Nie zostaje nic innego jaku znowu kupić grę. Nie chce mieć okrojonej wersji, to wszystko powinno być do ściągnięcia z neta.
O boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kod gry by poprawili bo slyszalem ze nie to badziewie dwuch rdzeni nie potrafi obsluzyc a jeden rdzen zawsze na 100% obciaza niezaleznie od tego jakie ma taktowanie... :/ a oni sie jakimis sciezkami dzwiekowymi zajmuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie ukaże się w planowanym terminie" i "zostanie podane wkrótce" to dwa moje ulubione zwroty jakie padają ze strony CDP Red czy gram.pl - mówią równie dużo co mało. I tyle samo są warte :)
No nic, ale pozyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie i kiedy wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsuwa obsuwą. Ja chciałbym wiedzieć ile będzie kosztować nowe wydanie.
Obecne potaniało do 69zł. To ile będzie wynosić cena nowego? Ta sama cena, czy standardowo, 99zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:09, pitors89 napisał:

Ta wersja rozszerzona powinna być za friko dla tych co mają wersję kolekcjonerską Wiedźmina(między
innymi ja).

Przecie pisze jak wół, że wszystkie dodatkowe elementy będziesz mógł sobie pobrać z internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie bede sie wyzlosliwial i pisal rzeczy w stylu, ze bardzo bym sie zdziwil jakby cos co jest zwiazane z Wiedzminem wyszlo w terminie podanym przez tworcow. I nie, nie jest to aluzja chocby do Edycji Kolekcjonerskiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maaatko, ja to wogole juz zapomnialem o tym ze cos takiego ma wyjsc :P.

I tak, nadal jestem zly ze w kolekcjonerce nie mialem plytki z muzyka inspirowana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena ma byc taka jak podstawowe wydanie (czyli 99zl). No i nie ukrywajmy, ze to wcale nie jest jakis mocny cios, bo chyba nikt nie czeka z wywieszonym jezorem aby zobaczyc 100 nowych gestow czy wiecej postaci, albo nowy inwentarz - kto chcial to juz przeszedl ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...zwiększona zostanie znacząco różnorodność postaci drugoplanowych..."

Oj taaak...Jest to w sumie jedyna rzecz, jaka kuła mnie w oczy podczas gry...Każda staruszka wygląda identycznie, itp, itd. ARGH ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak, że nowa wersja będzie zawierać rzeczy niedostępne osobom, które zakupiły wcześniej EK bardzo źle świadczy to o polityce CDP. Klient kupując edycję kolekcjonerską, jest przekonany, że dostaje wszystko co jest związane z grą i jeśli się to zgadza firma zdobywa jego zaufanie i wiarygodność. Jeśli natomiast jest inaczej, tą wiarygodność traci, a to korzyścią dla firmy nie jest. Klient, który czuje się zrobiony w balona. Zwłaszcza, że premiera gry od jej dopakowanej wersji oddalona jest w czasie o kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:16, Marko Pele napisał:

Kurcze, aż się rodzi w człowieku pokusa ponownego nabycia Wiedźmina ^^ Dobra robota panowie
i panie Redzi i cały CDP :)

Jap, u mnie to samo. Ze względu tylko na tę płytkę z inspirowaną muzyką z gry, chociaż, dla mnie szkoda kolejnej stówki, która raczej powinna pójść na Mass Effect... xd
A resztę trzeba ściągać, ponieważ już się posiada...

btw Może będzie jakiś przywilej dla właścicieli EK, że im powysyłają te elementy dodatkowe elementy, płyta z D''jinnim, patchami??? x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:29, Valium napisał:

Cena ma byc taka jak podstawowe wydanie (czyli 99zl). No i nie ukrywajmy, ze to wcale
nie jest jakis mocny cios, bo chyba nikt nie czeka z wywieszonym jezorem aby zobaczyc
100 nowych gestow czy wiecej postaci, albo nowy inwentarz - kto chcial to juz przeszedl
ta gre.

A kto nie chciał to za pół roku kupi edycje rozszerzona za 20 zł w eXkn (czy jakoś tak ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować