Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 20:31, CNCMFE napisał:

danielbr
Zainstaluj patcha. Tez miałem problem z wywalaniem gry do pulpitu, gdy wchodziłem w opcje
dźwiękowe.

tylko chodzi o to, że właśnie mam zainstalowanego patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 22:36, danielbr napisał:

tylko chodzi o to, że właśnie mam zainstalowanego patcha :)

Podobno działa opcja wylogowania się z konta online w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 10:02, Michał Raven napisał:

Podobno działa opcja wylogowania się z konta online w grze.


Tak, opcja ta działa, ale menu audio dalej nie.
Musze to jakoś zmienić bo grając w internecie, nie słyszę co mówią gracze przez system VoIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem ;D Gra jest super :> Gra tu ktoś w multi? Mój nick w mp to : RazorBMW_PL
Ale jest duża radocha z wykonywania takedown''ów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 12:12, RazorBMW napisał:

Zagrałem ;D Gra jest super :> Gra tu ktoś w multi?


nom :) moj nick to ZAURI_POL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 16:13, Linux M napisał:

Ustawienia lokalne to folder ukryty. Może po prostu nie masz zaznaczonej opcji wyświetlania
ukrytych folderów? ;)


Zapomniałem dodać, że to było po 3 w nocy, ale i po 3 drinku... więc mogło się zgubić hihi

Dnia 14.02.2009 o 16:13, Linux M napisał:

U mnie na Win7 gra głównie się wysypuje i zawiesza całego kompa. Nic, spróbuję jeszcze
na XP zainstalować...


Czy to ja mam taki super komp, czy to ty masz taki zły? Nie będę zarzucał ci nieumiejętnego doinstalowywania sterowników, bo skoro w nicku masz Linux i wiesz że ustawienia lokalne są ukryte to chyba się na tym znasz;). Win 7, przy takim np win''95, gdzie czasem parę godzin trzeba było nad czymś posiedzieć, jest dziecinnie prosty do zainstalowania. Po 15-20 minutach od formatu masz działający system, do którego należy tylko doinstalować najnowsze sterowniki znalezione w sieci. U mnie siódemka chodzi jak ta lala, a to dopiero przecież wersja beta. Jedyne co mam mu do zarzucenia to to, że instalując się na dysku D, popsuła XP''eka na dysku C i też nie do końca jestem pewny, czy przez to że coś pozmieniał na C, czy przez to, że XP odwoływał się do czegoś co siódemka zmieniła na D (w awaryjnym działał, więc chyba to drugie). Ale ani instalacja siódemki nie chciała dalej iść, ani XP do końca wystartować, więc format był niezbędny. Wtedy o 3 w nocy wcale nie było mi do śmiechu, ale teraz nie żałuje już XP ani trochę. No może trochę tych sejwów z burnouta żałuje, ale już jestem mniej więcej w połowie tego co miałem:)

Zauri
Moje rekordy uliczne są, czy zniknęły? Bo twoje u mnie są.

A co do minimalnych wymagań, przeważnie są zawyżone. Mi się udało nie dość że odpalić, ale i skończyć Toca Race Driver 3 (po drodze pobijając "parę" rekordów świata) na kompie który był o połowę gorszy od minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:49, Adam Słoma napisał:

Moje rekordy uliczne są, czy zniknęły? Bo twoje u mnie są.



są są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do utraty "widoczności" XP:
U mnie XP można było włączyć jako "earlier version of windows" więc po prostu masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę jeszcze raz je wszystkie pobijać........ na razie czekam na lepszy samochód:)

krl.krl

Ja też miałem tą opcję, tylko że po wystartowaniu XP miałem bluescrean''a, a nainstalowanie jeszcze raz XP zawieszało się w połowie. No i jeszcze byłem w stanie sprzyjającym do podejmowania dość "odważnych" decyzji więc format nastąpił dość szybko;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:59, Adam Słoma napisał:

Ja też miałem tą opcję, tylko że po wystartowaniu XP miałem bluescrean''a, a nainstalowanie
jeszcze raz XP zawieszało się w połowie. No i jeszcze byłem w stanie sprzyjającym do
podejmowania dość "odważnych" decyzji więc format nastąpił dość szybko;)))

A u mnie wszystko działało. Więc to ja mam szczęście;)

Może ktoś wrzucić screena jakiegoś złotego samochodu ze statystykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 22:10, Michał Raven napisał:

Cóż, doszedłem dzisiaj do złapania Hunter Citizena. Przy okazji nagrałem dwa filmiki:

To tylko filmiki się tną czy gra podczas kręcenia też?
E: i jak włączyć "koguta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 22:12, krl.krl napisał:

To tylko filmiki się tną czy gra podczas kręcenia też?

Gra podczas kręcenia. Mniej niż 15 FPSów podczas nagrywania robi swoje. :P

Klawisz P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta gra mnie nie nudzi nawet wtedy, gdy nawet bez celu jeżdżę po mieście. ^^ Wypadki to mistrzostwo, najlepiej rozpędzić się, i jechać autostradą pod prąd, masakra. ;D Tak btw, myślałem że motocykle w tej grze to pomyłka, ale pograłem trochę nimi i aż nie chciało mi się z powrotem przesiadać do fury. ^^

20090216140153

20090216140203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem Burnouta Paradise i mam już 90% przejscia gry w wozach. Zamierzam przejsć grę w całosci. I ponoć niedługo mają wysć nowe dodatki do BP (Cops n Robbers, Legendary Cars itp.) i mam pytanie: czy będzie je można kupić inną drogą niż EA Store? Np. w wersji pudełkowej lub na gram.pl kupić jakis kod i sciagnąć dodatki? Bardzo chcę jeszcze trochę porozwalać się po Paradise City a poprzez EA Store niestety kupować jeszcze nie mogę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 14:04, CNCMFE napisał:

Kurcze, ta gra mnie nie nudzi nawet wtedy, gdy nawet bez celu jeżdżę po mieście. ^^ Wypadki
to mistrzostwo, najlepiej rozpędzić się, i jechać autostradą pod prąd, masakra. ;D Tak
btw, myślałem że motocykle w tej grze to pomyłka, ale pograłem trochę nimi i aż nie chciało
mi się z powrotem przesiadać do fury. ^^



Łe tam. O wiele większa frajda z kraks itp jest w GTA IV. Tutaj samochody boty z ruchu ulicznego wyglądają, jeżdzą i uszkadzają się jak pudełka po zapałkach. Lipa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować