Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Kurcze, szkoda, że mnie ta gra nie urzekła. Wszyscy ją chwalą itp a mi jako miłośnika gier samochodowych ta gra w ogóle się nie podoba. Hę, o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:12, Adam Słoma napisał:

>Przyspieszanie sprzętowe mam na maksa.

A próbowałeś je zmniejszać, albo wyłączyć?

Strona sis ze sterami http://www.sis.com/download/ wybierasz system, potem audio driver
i do twojej płyty idą stery SIS7012. Odinstalowujesz te stery co masz (w przypadku gdyby
ci się resetował komp podczas odinstalowywania, odinstaluj go w trybie awaryjnym) i zainstaluj
te stery. Wiem że są stare, ale i twoja płyta do najnowszych nie należy, a ja kiedyś
z SiSem też miałem dźwiękowe problemy i te stery mi pomogły.

Sorki że dopiero teraz odpisuje, ale w pracy dzisiaj urwanie głowy miałem......... ale
za to wcześniej do domku się urywam:)
Cheers


zmniejszyłem, wydaję mi się że jest ciupinke lepiej ( 1 FPS ? )... własnie sciągam te co podałeś, dzięki.
Line''s
Stery najnowsze. Ja mam Pentium 4 HT 3.06 Ghz ( gra wymaga 2,8 Pentiuma czwórki. Te z tego co pamiętam, nie maja nawet HT, czyli pseudo dwóch rdzeni). 1 Gb ram ( czyli ok. ). I ATI HD2600 z 512 MB ( no.. czyli wystaję trochę :).
Kumpel ma Athlona X2 najsłabszego, 1 GB ramu i ATI X1550, i działa mu dobrze. Komp jest zamulony? No własnie chyba tak, a to dziwne, zwazywszy na to, że zawsze miałem sprawny system... nie wiem czym to może byc spowodowane. Pisalem o codzie, ide o zakład że te sprawy się wiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:47, Pernia napisał:

> >Przyspieszanie sprzętowe mam na maksa.
>
> A próbowałeś je zmniejszać, albo wyłączyć?
>
> Strona sis ze sterami http://www.sis.com/download/ wybierasz system, potem audio
driver
> i do twojej płyty idą stery SIS7012. Odinstalowujesz te stery co masz (w przypadku
gdyby
> ci się resetował komp podczas odinstalowywania, odinstaluj go w trybie awaryjnym)
i zainstaluj
> te stery. Wiem że są stare, ale i twoja płyta do najnowszych nie należy, a ja kiedyś

> z SiSem też miałem dźwiękowe problemy i te stery mi pomogły.
>
> Sorki że dopiero teraz odpisuje, ale w pracy dzisiaj urwanie głowy miałem.........
ale
> za to wcześniej do domku się urywam:)
> Cheers

zmniejszyłem, wydaję mi się że jest ciupinke lepiej ( 1 FPS ? )... własnie sciągam te
co podałeś, dzięki.
Line''s
Stery najnowsze. Ja mam Pentium 4 HT 3.06 Ghz ( gra wymaga 2,8 Pentiuma czwórki. Te z
tego co pamiętam, nie maja nawet HT, czyli pseudo dwóch rdzeni). 1 Gb ram ( czyli ok.
). I ATI HD2600 z 512 MB ( no.. czyli wystaję trochę :).
Kumpel ma Athlona X2 najsłabszego, 1 GB ramu i ATI X1550, i działa mu dobrze. Komp jest
zamulony? No własnie chyba tak, a to dziwne, zwazywszy na to, że zawsze miałem sprawny
system... nie wiem czym to może byc spowodowane. Pisalem o codzie, ide o zakład że te
sprawy się wiążą.


eh... sciągnałem te stery, to wyskakuje podczas instalacji okienko z tytułem "UpdateDriverForPlugAndPlayDevices"
i w nim "-536870397". Daję ok, i wyskakuje ''Fail to instal audio driver for windows xp. Setup will exit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Usiadłem dzisiaj nad skoszeniami, bilbordami i skokami. O ile skoszenia zaliczyłem, a w skokach zostało mi kilka do zrobienia, to gorzej z bilbordami. Konkretnie z jednym, ulokowanym w Silver Lake. Jak się dopatrzyłem, to od strony jeziorka nie ma szansy żeby skoczyć, jedyna nadzieja w lotnisku po drugiej stronie, ale rampy są za daleko. Ma ktoś jakąś inną propozycje?

20090213220519

20090213220537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ! Teraz wogóle nie mam dźwięku, nie wykrywa mi karty dźwiękowej ! Usunąłem tamte stery, te co podał Adam nie działają. Ściągnałem z jakiejś strony " SIS 661 FX-M7 Audio Drivers ", i one się instalują tak, że daje ok, i pasek się zapełnia w 1 sek, i odrazu instalator znika. O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:06, Michał Raven napisał:

Mam problem. Usiadłem dzisiaj nad skoszeniami, bilbordami i skokami. O ile skoszenia
zaliczyłem, a w skokach zostało mi kilka do zrobienia, to gorzej z bilbordami. Konkretnie
z jednym, ulokowanym w Silver Lake. Jak się dopatrzyłem, to od strony jeziorka nie ma
szansy żeby skoczyć, jedyna nadzieja w lotnisku po drugiej stronie, ale rampy są za daleko.
Ma ktoś jakąś inną propozycje?


Czy tam na górze widzę drogę? Na 2 screenie? Może stamtąd pokombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Sterowniki przeinstalowalem do dzwieku, dziala, ale gra jak mulila tak muli. To samo cod 4 :/. Naprawde juz nie wiem co mam robic :/
@up Michal Raven
Na jakiej rozdzielczosci i detalach grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:06, Michał Raven napisał:

Mam problem. Usiadłem dzisiaj nad skoszeniami, bilbordami i skokami. O ile skoszenia
zaliczyłem, a w skokach zostało mi kilka do zrobienia, to gorzej z bilbordami. Konkretnie
z jednym, ulokowanym w Silver Lake. Jak się dopatrzyłem, to od strony jeziorka nie ma
szansy żeby skoczyć, jedyna nadzieja w lotnisku po drugiej stronie, ale rampy są za daleko.
Ma ktoś jakąś inną propozycje?



Weź tą brykę co może latać De Lorana bodajrze i dolecisz i zniszczysz co tam chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:06, Michał Raven napisał:

Mam problem. Usiad3em dzisiaj nad skoszeniami, bilbordami i skokami. O ile skoszenia
zaliczy3em, a w skokach zosta3o mi kilka do zrobienia, to gorzej z bilbordami. Konkretnie
z jednym, ulokowanym w Silver Lake. Jak sie dopatrzy3em, to od strony jeziorka nie ma
szansy ?eby skoczya, jedyna nadzieja w lotnisku po drugiej stronie, ale rampy są za daleko.
Ma ktoś jakąś inną propozycje?


Jedyna opcja to skok z lotniska. Rampa jest przy ogrodzeniu (bodajże miedzy dwoma hangarami, ale głowy nie daje), trzeba się mocno rozpedzić i ziuuuu! ;) Możliwe, że ją po prostu przeoczyłeś.

Pozwólcie, że się pochwalę, bo dawno żadnej gry nie ukonczyłem w stu procentach. :DDD

Ta gra rządzi! :D Teraz mogę zabrać się za multi. :)

20090214004355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 00:38, Pernia napisał:

Dobra. Sterowniki przeinstalowalem do dzwieku, dziala, ale gra jak mulila tak muli. To
samo cod 4 :/. Naprawde juz nie wiem co mam robic :/


Te sis''y są wredne i ja też pamiętam że się kiedyś z nimi strasznie męczyłem... Nie wiem co jeszcze ci poradzić.... żebym miał ten twój komp przed nosem, to bym coś pokombinował, a tak to nie bardzo.

Gdzie w XP-eku są sejwy?? Bo zachciało mi się Windy 7 jako drugi system, a siódemka jest strasznie samolubna i teraz nie mam XP... całe dokuments and settings skopiowałem na drugi dysk, a save''wów nie mogę namierzyć... i chyba będę musiał zaczynać od początku:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:15, Adam Słoma napisał:

Gdzie w XP-eku są sejwy?? Bo zachciało mi się Windy 7 jako drugi system, a siódemka jest
strasznie samolubna i teraz nie mam XP... całe dokuments and settings skopiowałem na
drugi dysk, a save''wów nie mogę namierzyć... i chyba będę musiał zaczynać od początku:(((

W systemie Windows XP:
\Documents and Settings\<nazwa_użytkownika>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Criterion Games\Burnout Paradise

W systemie Windows VISTA:
\Users\<nazwa_użytkownika>\AppData\Local\Criterion Games\Burnout Paradise

Mam jakieś 50% gry i 30 godzin za sobą. Gra jest jak najbardziej najlepszą ścigałką i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.
Jak się naliczają rekordy uliczne czasowe? Trzeba wszystkie naraz mieć czy można raz pobić i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze mój komp stał się tak wredny, że w CoDzie przy walce 1 vs 1 ( powiedzmy nagle mi ktoś przebiega przed nosem ), mam tzw " Freeze" i nikogo nie mogę zabić, nie zawsze tak jest, ale często. Bardzo często. W Burnouta gram mimo tych FPSów, ale naprawde średnio fajnie, bo gra potrafi zmulić do 5 FPS. A szkoda, szkoda, bo gra mnie strasznie wciąga ( mam kategorie A, 360 skoszonych barierek, 80 Bilbordów i 40 skoków ;) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:47, Grinczar napisał:

\Documents and Settings\<nazwa_użytkownika>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Criterion
Games\Burnout Paradise


ustawienia lokalne gdzieś mi się posiały przy przenoszeniu.... w sumie to już 3 w nocy była więc może po drodze zabłądziły;) No i muszę wszystko zaczynać od początku.... Za to na siódemce grafa lepsza z racji directx''a i jakby płynniej trochę chodzi...

Dnia 14.02.2009 o 11:47, Grinczar napisał:

Jak się naliczają rekordy uliczne czasowe? Trzeba wszystkie naraz mieć czy można raz
pobić i tyle?


Tylko te w trybie offline trzeba pobić, te zrobione przez znajomych się już nie liczą.

Pernia
Te freeze''y mogą być spowodowane przez program działający w tle i na samym początku ci to już mówiłem. I nie mam na myśli jakiegoś ofisa, tylko coś czego nie widać z pulpitu. Mi kiedyś freeze''y robił bluetooth na usb więc go wypiepszyłem, a wcześniej chyba coś nie tak miałem z disckiperem, jak był ustawiony na automatyczne defragmentowanie dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 14:46, Adam Słoma napisał:

ustawienia lokalne gdzieś mi się posiały przy przenoszeniu.... w sumie to już 3 w nocy była więc może po drodze zabłądziły;) No i muszę wszystko zaczynać od początku....

Ustawienia lokalne to folder ukryty. Może po prostu nie masz zaznaczonej opcji wyświetlania ukrytych folderów? ;)

Dnia 14.02.2009 o 14:46, Adam Słoma napisał:

Za to na siódemce grafa lepsza z racji directx''a i jakby płynniej trochę chodzi...

U mnie na Win7 gra głównie się wysypuje i zawiesza całego kompa. Nic, spróbuję jeszcze na XP zainstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2009 o 14:46, Adam Słoma napisał:

Pernia
Te freeze''y mogą być spowodowane przez program działający w tle i na samym początku
ci to już mówiłem. I nie mam na myśli jakiegoś ofisa, tylko coś czego nie widać z pulpitu.
Mi kiedyś freeze''y robił bluetooth na usb więc go wypiepszyłem, a wcześniej chyba coś
nie tak miałem z disckiperem, jak był ustawiony na automatyczne defragmentowanie dysku.

mam obydwie te rzeczy ;). Ale USB wyłączam w procesach ( tzn wszystkie procesy które ''odbierają'' tego Bluetootha), a co do Diskeepera to poprostu wyłączam proces, i też mam spokój. Poza tym, freeze miałem nawet bez deeskepera. Wszystkie inne procesy powyłączane, zostawione tylko te, które Windows Potrzebuje. Do tego daje priorytet Burnoutowi... Poza miastem jakoś działa na tych 30 fpsach ( na wyscigach na 20 ... jak są na około mnie wozy to na 10 :D ).. a w miescie to przy normalnej jezdzie 15-20, a przy wyscigach 9..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Right, ostatni bilbord zaliczyłem. Faktycznie jak kviathus mówił miedzy hangarami jest rampa i rzeczywiście trudna do zauważenia. Daje fotkę dla potomnych. ;)

Pernia
1280x720 w proporcjach 16:10, tekstury wysokie, otoczenie standardowe, cienie wysokie, AAx2, rozmycie zawsze i bez SSAO. FPSami różnie. Poza miastem, przy pustych drogach jest 30. W mieście jest gorzej, bo zdarza się, że mam tylko 5 FPSów (Masochizm, prawda?), ale da się grać. ;]

Citkowsky
Jeszcze nie wyszła i nie wiem czy by tak wysoko poleciała. :P

20090214172543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2009 o 17:26, Michał Raven napisał:

Pernia
1280x720 w proporcjach 16:10, tekstury wysokie, otoczenie standardowe, cienie wysokie,
AAx2, rozmycie zawsze i bez SSAO. FPSami różnie. Poza miastem, przy pustych drogach jest
30. W mieście jest gorzej, bo zdarza się, że mam tylko 5 FPSów (Masochizm, prawda?),
ale da się grać. ;]


no to masz tyle samo klatek co ja... tylko że ja nie widze w klatkach różnicy na rozdizelczosci 1280x1024, a 800x600, to gram 1280x1024 i wszystko na minimum. ALe po sieci nawet na 2 graczy zwalnia, na 3 już mnie kopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, myślałem że patch nie rozwiąże mojego problemu z wyłączaniem sie gry, a tu proszę, pomogło. ^^ Nareszcie mogę grać bez denerwowania się na wywalanie do pulpitu co 10 minut. I delektować się rozwałką. ;]

A co do płynności... Poza miastem mam stałe 60FPS, ale w mieście spada nawet do 25... O_o Przydałoby się to naprawia, bo to raczej nie jest normalne.

danielbr
Zainstaluj patcha. Tez miałem problem z wywalaniem gry do pulpitu, gdy wchodziłem w opcje dźwiękowe.

BTW: Co jest do cholery z polskimi znakami? Po dodaniu screenów, musiałem poprawiać połowę posta, bo wywaliło mi "ł" i "ż"... -.-

Kilka moich screenów. ^^

20090214202757

20090214202816

20090214202904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować