Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 09:48, Windows 7 64 napisał:

Powiem wam że lepszą grą jest FlatOut Ultimate Carnage, a dlaczego ? Przynajmiej tam
jak uderzysz w coś w trakcie jazdy to widać a w BP pojazuje się tylko filmik jak już
ostatecznie walniesz w coś na końcu. Jechałem ulicą i zrobiłem kilka zderzeń czołowych
.. i co.... ?? i nic jade dalej... karoseria jest tylko porysowana. No i co to ma być
? i ta dziwna grafika PFU fizyka.
Naprawde się zawiodłem, aha a co do grafy szczerze myślałem że będzie lepsza.



Jeśli zrobisz dzwona,auto wróci do pierwotnego wyglądu,czyli tego z przed zderzenia, spróbuj poobijać się tak by nie zaliczyć dzwona,a zobaczysz piękny model zniszczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, właśnie zdobyłem prawko klasy A. ;D W nagrodę dostałem Rossolini coś tam (screeny). ;p Teraz tylko 40 różnych konkurencji i następna klasa prawka... Właśnie, jaka? ;p

BTW: Ktoś pisał że Jensen P12 jest dobry. Fakt, niby nie jest wytrzymały, ale nadrabia to prędkością, wchodzeniem w zakręty... No i super wygląda, wzorowany był chyba na Lamborghini Diablo. ^^

20090218200151

20090218200206

20090218200220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra wygląda na najniższych detalach? Bo jak gorzej niż Burnout Revenge na PS2 to nawet nie ściągam dema :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z Burnout Paradise Network. Otóż gdy włączam jakiegos newsa czy to w angielskiej czy polskiej wersji pojawia się komunikat o niedostępnosci newsa. Pisze by w przeglądarce cos tam włączyć ale znaleźć tego nie moge. Moją domyslną przeglądarką jest najnowsza Mozilla Firefox. Co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:07, Jaki Ganh1 napisał:

I tutaj nieco ciekawszy. Na najni?szych detalach.


Ta gra niestety wygląda lipnie nawet na wysokich detalach. A auta z ruchu ulicznego to jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno prawdziwi gracze nie patrzą się na grafikę... Kolego, ja gram w wiele gier mających nawet i po 15 lat i grafika mi nie przeszkadza. Grając w BP tak podskakuje ciśnienie, że aż miło. W tak perfekcyjną grę dawno nie grałem. Po prostu adrenalina. Gratulacje dla Criterion Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 22:21, Citkowsky napisał:

Ta gra niestety wygląda lipnie nawet na wysokich detalach. A auta z ruchu ulicznego to
jakaś porażka.

To w takim razie stwórz procesor, który uciągnie powiedzmy 100 samochodów na ekranie zbudowanych z takiej samej ilości polygonów co Twoje auto, dodatkowo roztrzaskanych i polanych sos... i mokrych. Pieprzysz głupoty jak za Twoich starych, złych czasów.

Mnie grafika nie zawiodła, holuję demo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 22:31, ak.47 napisał:

> Ta gra niestety wygląda lipnie nawet na wysokich detalach. A auta z ruchu ulicznego
to
> jakaś porażka.
To w takim razie stwórz procesor, który uciągnie powiedzmy 100 samochodów na ekranie
zbudowanych z takiej samej ilości polygonów co Twoje auto, dodatkowo roztrzaskanych i
polanych sos... i mokrych. Pieprzysz głupoty jak za Twoich starych, złych czasów.

Mnie grafika nie zawiodła, holuję demo :D.


Hmmm, chyba nie grałeś w GTA IV. Tam masz auta z ruchu ulicznego takie jak twoje auto, do tego piękna sceneria, wyrąbisty model zniszczeń. Czego chcieć więcej? Dla mnie to całe BP to gra pokroju niższego niż Flatout czyli bardzo przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 23:26, Citkowsky napisał:

Hmmm, chyba nie grałeś w GTA IV. Tam masz auta z ruchu ulicznego takie jak twoje auto,
do tego piękna sceneria, wyrąbisty model zniszczeń. Czego chcieć więcej? Dla mnie to
całe BP to gra pokroju niższego niż Flatout czyli bardzo przeciętna.


I uruchomisz to w max. detalach? Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 00:02, kulfonito napisał:

> Hmmm, chyba nie grałeś w GTA IV. Tam masz auta z ruchu ulicznego takie jak twoje
auto,
> do tego piękna sceneria, wyrąbisty model zniszczeń. Czego chcieć więcej? Dla mnie
to
> całe BP to gra pokroju niższego niż Flatout czyli bardzo przeciętna.

I uruchomisz to w max. detalach? Życzę powodzenia.


Jejku, co to, max mi nie potrzebny, bardzo przyjemnie sie gra w high detalach z intensywnością ruchu na 100%. I niech nikt nie mówi, ze w GTA IV kraksy są mniej efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są mniej efektowne :) Nawet Burnout 3 na PS2 miał lepsze kraksy :) W GTA IV być może i są te kraksy efektowne, ale nie aż tak jak w serii Burnout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 00:11, kulfonito napisał:

Są mniej efektowne :) Nawet Burnout 3 na PS2 miał lepsze kraksy :) W GTA IV być może
i są te kraksy efektowne, ale nie aż tak jak w serii Burnout.



Każdy lubi co innego ale kraksa z pudełkiem po zapałkach w takim ,,pudełkowatym" mało rozbudowanym (porównując z GTA) mieście ma się nijak do kraksy z GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 22:20, donard napisał:

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/1c0774363744f95a9389bb9ceefd9427eacdd761.png
zobaczcie drift 5.1 mili
Sipso2008 na razie nie działają wieści z tego co kojarze.


A ja się chciałem pochwalić 1,5 milowym driftem... no ale już nie będę;) Pochwalę się jak zrobie 10-cio milowy hihi

Burnout Paradise Network u mnie działa. Tzn. na XP nie działał, a teraz na win7 działa, i nic specjalnego nie zmieniałem w przeglądarce. Albo to zasługa systemu, albo po prostu go uruchomili jak się na siódemkę przesiadłem.

http://www.youtube.com/watch?v=TT7nHiFIVXA - inferno van - czołg na kołach;)))
http://www.youtube.com/watch?v=9oIr_5hKras - carson opus
http://www.youtube.com/watch?v=JZfnS5pSmz4 - annihilator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować