Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2009 o 20:29, Michał Raven napisał:

Burnout ma teraz w opcjach gry Burnout Store, dzięki któremu będzie można ściągać/kupować
dodatki do BP. EA Store do tego jest zbędny.


Zauważyłem, ale jak to działa? Bo karty płatniczej (czy jak to tam...) nie posiadam, a rodziców do podania jakichs danych jakiejs firmie przekonać będzie bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:29, Sipso2008 napisał:

Zauważyłem, ale jak to działa? Bo karty płatniczej (czy jak to tam...) nie posiadam,
a rodziców do podania jakichs danych jakiejs firmie przekonać będzie bardzo trudno.

Prawdopodobnie, gdy packi będą płatne to będzie trzeba podać numer karty kredytowej lub specjalnej do zakupów on-line. Inne dane personalne będą zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:47, Michał Raven napisał:

> Zauważyłem, ale jak to działa? Bo karty płatniczej (czy jak to tam...) nie posiadam,

> a rodziców do podania jakichs danych jakiejs firmie przekonać będzie bardzo trudno.

Prawdopodobnie, gdy packi będą płatne to będzie trzeba podać numer karty kredytowej lub
specjalnej do zakupów on-line. Inne dane personalne będą zbędne.


Pff cóż dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo cos o dacie wydania packów? Bo jedyne czego dowiedziałem się ze strony Criterion i z sieci to: "2009 rok". Rok "dwa dziewięć" już mamy, więce niewiele mi to mówi.

PS: Mój nick online - Sipso_PL
PS2: Sorka za dwa posty ale edycja już niedostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 14:45, Sipso2008 napisał:

A wiadomo cos o dacie wydania packów? Bo jedyne czego dowiedziałem się ze strony Criterion
i z sieci to: "2009 rok". Rok "dwa dziewięć" już mamy, więce niewiele mi to mówi.

19. lutego wyjdzie Legendary Pack dla PS3 i X0. Niestety będzie płatny, nie jest znana data premiery w wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:25, CNCMFE napisał:

Właśnie przed chwilą go zdobyłem. ^^ Ciężkie to, źle się wchodzi w zakręty, ale jest wytrzymałe. ;]

Poczekaj na Carsona Inferno Van. Hunter Spur przy nim to wózek na zakupy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.02.2009 o 18:33, Michał Raven napisał:

Poczekaj na Carsona Inferno Van. Hunter Spur przy nim to wózek na zakupy. :P



Ty wiesz jak się robi tryb pirata Van''ami :D? To jest miazga i w ogóle. A już o ściganym nie wspomnę

Oczywiście o multi mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2009 o 18:33, Michał Raven napisał:

Poczekaj na Carsona Inferno Van. Hunter Spur przy nim to wózek na zakupy. :P

Kiedy mniej więcej go zdobędę? ;p Bo jak na razie mam 20 samochodów, i wszystkie takie trochę słabe, cały czas czekam na coś mocniejszego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:35, CNCMFE napisał:


> Poczekaj na Carsona Inferno Van. Hunter Spur przy nim to wózek na zakupy. :P
Kiedy mniej więcej go zdobędę? ;p Bo jak na razie mam 20 samochodów, i wszystkie takie
trochę słabe, cały czas czekam na coś mocniejszego. ^^



Koło 26, 25 wozu

Poczekaj na P12 (Nie pamiętam marki). To jest niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:33, Michał Raven napisał:

Poczekaj na Carsona Inferno Van. Hunter Spur przy nim to wózek na zakupy. :P


Wczoraj skończyłem grać akurat jak go uziemiłem, czyli dzisiaj po powrocie do domu czeka na mnie piekielna trasa vanem:))) Relacja jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:35, CNCMFE napisał:

Kiedy mniej więcej go zdobędę? ;p Bo jak na razie mam 20 samochodów, i wszystkie takie
trochę słabe, cały czas czekam na coś mocniejszego. ^^

Po 51 wygranych konkurencjach. Bardziej obrazowo to wygląda tak, że po 13 wyścigach od pojawienia się Spura w mieście, pojawi się Van.

mateuszencja
Wyobrażam sobie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim Burnoutem. Po intrze wyswietla sie znajnodoanie serwerow i gra przestaje pracowac (czarny ekran) co moze byc przyczyną ? za slaby sprzet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:41, Pawlo45 napisał:

Mam problem z moim Burnoutem. Po intrze wyswietla sie znajnodoanie serwerow i gra przestaje
pracowac (czarny ekran) co moze byc przyczyną ? za slaby sprzet ?

Masz komunikat? Jeśli tak to pewnie nie da rady uruchomić gierki przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:41, Pawlo45 napisał:

Mam problem z moim Burnoutem. Po intrze wyswietla sie znajnodoanie serwerow i gra przestaje
pracowac (czarny ekran) co moze byc przyczyną ? za slaby sprzet ?

Podaj jakiego masz kompa, bo w ciemno to za wiele nie da się powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Nie spodziewałem się że ta gierka tak mna zawładnie ;) Świetna rozrywka. I te utwory klasyczne w tle. Odkąd zagrałem w demko to był mój ''must have''. Ze ścigałek mam tylko Race Driver Grid, dołącza do nich Burnout Paradise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że lepszą grą jest FlatOut Ultimate Carnage, a dlaczego ? Przynajmiej tam jak uderzysz w coś w trakcie jazdy to widać a w BP pojazuje się tylko filmik jak już ostatecznie walniesz w coś na końcu. Jechałem ulicą i zrobiłem kilka zderzeń czołowych .. i co.... ?? i nic jade dalej... karoseria jest tylko porysowana. No i co to ma być ? i ta dziwna grafika PFU fizyka.
Naprawde się zawiodłem, aha a co do grafy szczerze myślałem że będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 09:48, Windows 7 64 napisał:

Powiem wam że lepszą grą jest FlatOut Ultimate Carnage, a dlaczego ? Przynajmiej tam
jak uderzysz w coś w trakcie jazdy to widać a w BP pojazuje się tylko filmik jak już
ostatecznie walniesz w coś na końcu. Jechałem ulicą i zrobiłem kilka zderzeń czołowych
.. i co.... ?? i nic jade dalej... karoseria jest tylko porysowana. No i co to ma być
? i ta dziwna grafika PFU fizyka.
Naprawde się zawiodłem, aha a co do grafy szczerze myślałem że będzie lepsza.


Bo to jest 100%-owa arkadówka, nastawiona tylko i wyłącznie na dobrą zabawę. Jak chcesz mieć symulator to se w rFactora pograj, albo R. Burns Rally. To jest inny rodzaj gier! A co do rozwałki, to w innych samochodówkach starasz się nie rozwalać, bo to wpływa negatywnie na samochód, gorzej jeździ i możesz nie dojechać do mety, więc albo jedziesz ostrożnie i dojeżdżasz do mety, albo chcesz sobie popatrzeć na latające fragmenty karoserii i powtarzasz wyścig. W Burnoucie masz 2 w 1:))). Możesz się delektować rozwalającymi się samochodami (i swoimi i przeciwników) a jednocześnie wygrywać wyścigi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować