Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 12:07, mateuszencja napisał:

> /ciach/


A jak je niszczyć ? Bo jedyne co potrafię tam robić to tylko odbijać się własnym samochodem :/ Kierunek losowy, poruszać się też nie można. Max co zrobiłem to z 20 k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:50, dawidos170 napisał:

> > /ciach/

A jak je niszczyć ? Bo jedyne co potrafię tam robić to tylko odbijać się własnym samochodem
:/ Kierunek losowy, poruszać się też nie można. Max co zrobiłem to z 20 k ?



Skaczesz na nie. Wiele zależy od farta ile zdobędziesz. Mój rekord to akurat 1 000 000 coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj to kolo 2.800 000 xD

@dawidos170

jak to kierunek losowy ?! strzalkami mniej wiecej kierujesz ayto, a podbijasz je przyciskiem od nitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał.. ja tam nie mam większych problemów ;)
Mój rekord w rozwałce to 16 mln na drodze gdzie rekord miał wynieść powyżej 200 tysięcy.
Myślałem że to bardzo skromny wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trudno to przewidzieć, ale ja w ogóle nie jestem w temacie tanich serii od EA, dlatego pytam - jeśli Burnout miałby się w takowej znaleźć, to po jakim czasie (po jakim czasie gry od EA trafiają to tańszych serii?) i jaka jest cena "pierwszej" z tanich serii?
Pytam, bo poważnie rozważam zakup, ale te 80 złotych to i tak dla mnie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 18:02, Michał Raven napisał:

Jak dobrze pójdzie to za rok będzie w EA Classics. W międzyczasie stanieje z 139,90zł
na 89,90zł.

Na allegro można teraz znaleźć za 95 zł razem z przesyłką... EA Classics ile kosztuje? 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś "pożyczyć" save''a?? Miałem już Prawko Burnout Ultimate a tu wirus i musiałem format zrobić i nie mam save a nie chce mi się od początku zaczynać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po weekendowym graniu trochę nowych filmików się nazbierało:) Na razie 2, reszta się wgrywaa.
http://www.youtube.com/watch?v=X05bfhDWfe4 - Jeszcze jeden skrót przez miasto do Coastguard. Trochę trudniejszy, ale dla chcącego nic trudnego:)))
http://www.youtube.com/watch?v=2W0bb4NVMcI - Bączek x5 mi się niechcący udało zrobić:))) Jeszcze 20 000 jardów drift mam, ale nie wiem czy wrzucać, bo takich driftów trochę już na youtubach jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:43, Areoman54 napisał:

Mógł by mi ktoś "pożyczyć" save''a?? Miałem już Prawko Burnout Ultimate a tu wirus i
musiałem format zrobić i nie mam save a nie chce mi się od początku zaczynać...

Podaj email, bo ja mam 113 wyścigów do wygrania elite jeszcze, to myślę że styknie.
Swoją drogą, to istnieje możliwość żeby sprawdzić gdzieś gdzie jeszcze nie zrobiłem skoków? Bo mam 49/50 i nie moge ostatniego znaleść ( tak samo jak tych 15 barierek i 20 bilbordów :( ).
Już pomijam to, że gra jak mi się cięła tak tnie się dalej, a kumplowi na Athlonie X2 ( najsłabszym ), 1 gb ramu i X1550 ( toż to biurowa grafika jest ) ! ciśnie aż miło na 40 fpsach w mieście ( Innemu na moim procku, ramie i GF7600 ciśnie na 60 fpsach, więc coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:03, Pernia napisał:

Swoją drogą, to istnieje możliwość żeby sprawdzić gdzieś gdzie jeszcze nie zrobiłem skoków?
Bo mam 49/50 i nie moge ostatniego znaleść ( tak samo jak tych 15 barierek i 20 bilbordów :( )

ESC i tam Odkrycia. Będzie podane gdzie zostały Ci skoki, barierki i bilbordy. Prawdę mówiąc ze skokami jest największy problem, bo nie ma żadnego oznaczenia, czy tam się nie skakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:03, Pernia napisał:

>więc coś jest nie tak...


U ciebie ewidentnie coś z czymś się gryzie spowalniając cały komp, tylko musisz dojść czy to hardware czy soft... Jeśli oprogramowanie, to da się naprawić, ale jak sprzęt, to trzeba wymienić...

http://www.youtube.com/watch?v=d3tsUC5b_jk - Carson GT Concept Burning Route 1:21.46s. Skooook na mostek:D
http://www.youtube.com/watch?v=4efgqPL--Fs - Hunter Oval Champ 07 Burning Route 1:05.76s:). Trochę się pomęczyłem z tym, bo na moście jeszcze beczkę chciałem wykręcić, ale jak już mi się udawała, to potem coś nie tak szło, więc bez beczki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:03, Pernia napisał:

> Mógł by mi ktoś "pożyczyć" save''a?? Miałem już Prawko Burnout Ultimate a tu wirus
i
> musiałem format zrobić i nie mam save a nie chce mi się od początku zaczynać...

Podaj email, bo ja mam 113 wyścigów do wygrania elite jeszcze, to myślę że styknie.
Swoją drogą, to istnieje możliwość żeby sprawdzić gdzieś gdzie jeszcze nie zrobiłem skoków?
Bo mam 49/50 i nie moge ostatniego znaleść ( tak samo jak tych 15 barierek i 20 bilbordów
:( ).
Już pomijam to, że gra jak mi się cięła tak tnie się dalej, a kumplowi na Athlonie X2
( najsłabszym ), 1 gb ramu i X1550 ( toż to biurowa grafika jest ) ! ciśnie aż miło na
40 fpsach w mieście ( Innemu na moim procku, ramie i GF7600 ciśnie na 60 fpsach, więc
coś jest nie tak...


Areoman54@wp.pl z góry dzięki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba soft, bo kiedyś nie narzekałem bo działało sprawnie, tylko nie mam żadnych pomysłów co to może być. z Hardware tak czy siak nic nie zrobie, bo do tego grata ( płyty głównej ) nic nie wjedzie ;p
Edit: Areoman54, zaraz wysyłam ci save, sam katalog 'save'... jak bedzie potrzebne coś więcej to napisz, bo tak mi się wydaje ze tylko tyle potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:45, Adam Słoma napisał:

Jeszcze 20 000 jardów drift mam, ale nie wiem czy wrzucaa, bo takich driftów troche ju?
na youtubach jest...


20k to pikus, ja mam ponad 100k :) mialem dobic do miliona, ale szybko mi sie znudzilo :P
na dowod screen :) a jutro bedzie filmik :D

20090223233943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować