Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 09:24, Phelela napisał:

Mam takie pytanie chłopcze do ciebie , jaki ty masz talent ? Bo jak mniemam żadny a krytykujesz
innych , jakby nie było Paulina ma świetny głos , i jest z mojego miasta ;D Wiec jak
masz jakies problemy to zachowaj je dla siebie.


Ja całkowicie popierem Phelele. Nie dlatego, że to moja znajoma. Ale stwierdzam to, że Paulina ma znakomity głos. Może troszeczke... "mocny", ale mogę się założyć, że żaden gramowicz udzielający się w tym temacie by tak nie zaśpiewał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 09:10, master matrox napisał:

Pauliny Lendy tak sobie się podobał - utwór jakoś do niej słabo pasował. (...)
wolałbym Czochera zamiast Pauliny.


Popieram, jej wczorajszy występ nie podobał mi się. Myślę, że w Polsce jest wiele dziewczyn, które mają podobnie mocny głos, tyle, że nie znamy ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:21, JackXP PL napisał:

Popieram, jej wczorajszy występ nie podobał mi się. Myślę, że w Polsce jest wiele dziewczyn,
które mają podobnie mocny głos, tyle, że nie znamy ich.

Ta. A ja myślę,że w Polsce jest wielu ludzi takich jak pan Piotr, czy Ssnake, czy wyginających się jak wczorajsza zwyciężczyni tyle,że ich nie znamy. Gdybać zawsze można,ale w tym programie ocenia się to co widać i słychać,a nie to co mogłoby być,a nie jest.

Inna sprawa,że Paulina faktycznie mogła utwór dobrać lepiej. "Billie Jean" w takiej wersji traci 50% swojej wielkości (a gdy wykonuje ją ktoś inny niż Michael to już w ogóle- przynajmniej wg.mnie) co nie zmienia faktu,że dziewczyna genialnie śpiewa i ma fantastyczny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:21, JackXP PL napisał:

Popieram, jej wczorajszy występ nie podobał mi się. Myślę, że w Polsce jest wiele dziewczyn,
które mają podobnie mocny głos, tyle, że nie znamy ich.

Tak samo w Polsce jest wiele brzuchomówców takich, a nawet lepszych niż Piotr Boruta. Paulina zaśpiewała bardzo dobrze, ale złą piosenkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za napisanie mi co mam myśleć. Ty, jako znany i ceniony specjalista od wokalu, na pewno masz wyłączne prawo do oceny głosu Lendy. Miejmy nadzieję, że w głosowaniu brały udział tylko osoby, którym Ty oficjalnie i na papierze oznajmiłeś, że mają talent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczorajszego odcinka, właśnie oglądam powtórkę, i występ "Nasty Ladies" był całkiem przyzwoity, fajne babeczki, chciałbym mieć takie nauczycielki w szkole oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:38, Dark Templar napisał:

Dzięki za napisanie mi co mam myśleć.

A nie ma za co ktoś musiał ;>

Dnia 26.10.2008 o 11:38, Dark Templar napisał:

Ty, jako znany i ceniony specjalista od wokalu,

A dziekuje ze doceniasz moje stanowisko :)

Dnia 26.10.2008 o 11:38, Dark Templar napisał:

na pewno masz wyłączne prawo do oceny głosu Lendy.

No ja tak nie sądze poprostu nie zgadzam sie z twoim zdaniem .

Dnia 26.10.2008 o 11:38, Dark Templar napisał:

Miejmy nadzieję, że w głosowaniu brały udział tylko osoby, którym Ty oficjalnie i na papierze oznajmiłeś, że mają talent...

Miejmy nadzieje że w głosowaniu nie brały takie osoby jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 15:47, Phelela napisał:

Miejmy nadzieje że w głosowaniu nie brały takie osoby jak ty .


Zawartość merytoryczna Twoich postów powala :/ Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo dalsze brnięcie w idiotyczną wersję "Nie masz talentu, więc nie masz prawa do wypowiadania się" raczej nic nie da.

Swoją drogą w głosowaniu nie brałem udziału, bo wolałem wysłać smsa na bardziej szczytny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg. Dopiero teraz się dowiedziałem że ona śpiewała Billie Jean. Znam tą piosenkę dobrze z VC i teraz ten występ zobaczyłem na youtube. Nie wiem jak można było tak zniszczyć tą piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:30, Findan napisał:

> Popieram, jej wczorajszy występ nie podobał mi się. Myślę, że w Polsce jest wiele
dziewczyn,
> które mają podobnie mocny głos, tyle, że nie znamy ich.
Tak samo w Polsce jest wiele brzuchomówców takich, a nawet lepszych niż Piotr Boruta.
Paulina zaśpiewała bardzo dobrze, ale złą piosenkę... :)


Chcę jedynie powiedzieć, że śpiew to jest coś takiego... zwyczajnego. Wiele dziewczyn potrafi ładnie śpiewać i nie jest to jakiś bardzo wybitny talent. Co innego brzuchomówstwo lub akrobatyka - tutaj trzeba się dużo więcej namęczyć i to (przynajmniej wg mnie) zasługuję na miano wybitnego talentu - tego o co chodzi w tym programie.

Ona swoim głosem mnie nie zaskoczyła(*); powiem nawet, że wybrała złą piosenkę, niezbyt... pasującą do niej... aby w finale wybrała coś trafniejszego do jej głosu;, uważam po prostu, że będzie w przyszłości dobrą piosenkarką... Oglądają "Mam talent" chcę aby wygrał ktoś kto zaprezentuje coś niezwykłego - Czocher bardziej mi pasował na miejsce w finale aniżeli Paulina. Cóż, chyba Jury zapomniało jaki jest sens tego programu.

* odnośnie piosenkarek w programie... wyjątkiem dla mnie jest Klaudia Kulawik - ze względu na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 21:40, JackXP PL napisał:

Cóż, chyba Jury zapomniało jaki jest sens tego programu.


I tu jest pis pogrzebany. Z początku myślałem , że jury jest w porządku , ale z programu na program coraz bardziej zaczynam w to wątpić. Tak jak już kiedyś pisałem Klaudia Kulawik i Karol Galos mają różne talenty , ale na podobnie wysokim poziomie , natomiast jury zachwycało się tylko nad Klaudią Kulawik , co jest dla mnie zupełnie nie zrozumiałym faworyzowaniem śpiewaków w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie uważam, że ten program jest pewną małą pomyłką. Tzn. ilu ludzi przychodzących na "kastingi" ma naprawdę talent? I nie chodzi tu o tych, co się wydurniają, bo oni i tak nie przechodzą dalej. Chodzi mi o tych, co przeszli do finału. W końcu "talent" to nie jest zdolność, umiejętność nabyta... Np: poprzez ćwiczenia. Jest to pewien dar. Umiejętność, z którą się rodzimy( i musimy ją tylko szlifować). Wiele osób z finału nie ma talentu, tylko potrafi coś robić czego inni nie potrafią, bo się uczyli, ćwiczyli. A każdy może się nauczyć tańczyć jeśli tylko chce. Problem w tym, że rodzą się ludzie, którzy potrafią tańczyć bez ćwiczeń, bez lekcji itp. Dlatego jest to pewna niesprawiedliwość programu. Pod tym właśnie względem powinni oceniać jurorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że polską edycję "Mam Talent" wygra Klaudia Kulawik... Dlaczego się obawiam? Bo wygra na tej samej zasadzie co Connie z "Britain''s Got Talent" - ludzie poleca na jej młody wiek i skromność. Talent, czy tez jego brak, zepchną na drugi plan. Mi osobiście Klaudia w ogóle się nie spodobała. Jej głos, którym to wszyscy się tak podniecają, bardziej mnie denerwuje niżeli zaskakuje... To już ta druga, rudowłosa ma ładniejszy głos, więcej energii i jej mógłbym już słuchać dłużej. Ale i tak IMHO z trójki młodych śpiewaczek ewidentnie wybija się Paulina. Ta dziewczyna to ma dopiero głos! Mocny, donośny, a jednocześnie miły i kojący. Ta dziewczyna nie ma już wyjścia i musi rozwijać swoją karierę, bo właśnie takich piosenkarek nam w Polsce brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 20:20, Igor FCBayern napisał:

Obawiam się, że polską edycję "Mam Talent" wygra Klaudia Kulawik...

Cóż... swój półfinał wygrała,więc może twoja teoria się sprawdzi (choć trzeba przyznać,że tam konkurencję miała żadną),ale ja również nie chciałbym,aby wygrała. Nie będziemy tu debatować czy ma talent czy nie,bo to jak spieranie się czy ziemia jest płaska czy okrągła. Klaudia ma ogromny talent i niesamowity głos,ale dopiero 11 lat. Jeżeli miałby wygrać ktoś ze śpiewaków to chciałbym,aby był to artysta już w jakiś sposób ukształtowany, który za te 100 tysięcy euro wyda płytę (która ją oczywiście z chęcią kupie) i zrobi karierę. Takim kimś jest wg.mnie Mateusz Ziółko i on jest moim faworytem. A przed Klaudią kariera tak czy inaczej bez względu na wynik tego programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam talent to bardzo ciekawy program, najlepszy w swojej klasie. Bezsensowny? Chyba mowa o You Can Dance"...a właściwie "You Must Dance - tańcz bo odpadniesz", z tym żałosnym Pirogiem w roli (prawie) głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:05, Don Zorro napisał:

Mam talent to bardzo ciekawy program, najlepszy w swojej klasie. Bezsensowny? Chyba
mowa o You Can Dance"...a właściwie "You Must Dance - tańcz bo odpadniesz", z tym żałosnym
Pirogiem w roli (prawie) głównej.


Mam talent jest ciekawy, ale nie mów że You can dance to jest lipa :o ja jeszcze żadnego odcinka nie przegapiłem, jeden z lepszych programów w historii Tvn :o

Ps: Piróg nie jest żałosny -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:18, StaryCapiur napisał:

Mam talent jest ciekawy, ale nie mów że You can dance to jest lipa :o ja jeszcze żadnego
odcinka nie przegapiłem, jeden z lepszych programów w historii Tvn :o

Ps: Piróg nie jest żałosny -.-


Tak, Piróg i You Can dance to dno. Dajesz z siebie wszystko, a ci: "nic nie umiesz"( więc nie "You Can Dance", tylko" You Must Dance"). Poza tym co z tego że wygrasz? Nagroda? Tak, dalsza nauka. Żałosne. Nagrodą powinno być chociażby 100 tysięcy euro, a nie jakaś szkoła. Zwyciężając ten program nie jesteś jakimś mistrzem, jesteś nikim...tylko kandydatem do dalszej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:29, Don Zorro napisał:

> Mam talent jest ciekawy, ale nie mów że You can dance to jest lipa :o ja jeszcze
żadnego
> odcinka nie przegapiłem, jeden z lepszych programów w historii Tvn :o
>
> Ps: Piróg nie jest żałosny -.-

Tak, Piróg i You Can dance to dno. Dajesz z siebie wszystko, a ci: "nic nie umiesz"(
więc nie "You Can Dance", tylko" You Must Dance"). Poza tym co z tego że wygrasz? Nagroda?
Tak, dalsza nauka. Żałosne. Nagrodą powinno być chociażby 100 tysięcy euro, a nie jakaś
szkoła. Zwyciężając ten program nie jesteś jakimś mistrzem, jesteś nikim...tylko kandydatem
do dalszej nauki.


A czy taka nauka na Broadway''u to nie nagroda ? stać Cie na wyjazd i opłacanie takiej szkoły ? Broadway to nie byle jaka pierwsza lepsza szkoła ...

dobra każdy ma swoje zdanie na ten temat koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować