Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Indiana Jones - Temat Ogólny

320 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2008 o 15:01, Skywalker560 napisał:

Co do doszukiwania się niestworzonych rzeczy to tu bym ich raczej szukał ;D (vide świecące
kamienie :P). Film i tak ambitny, bo Lucas i Spielberg mieli ambicję stworzenia świetnego
filmu przygodowego. Git ;).


Niestworzonych w sensie, psychologicznych, zaawansowanych rozterek moralnych i innnych pierdół :P Mieli ambicję i im się udało i chwała im za to ! NIe wiem co by było gdyby Paramount się wtedy nie zgodził na film. Albo gdyby rola nie przypadła Fordowi. Brrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 15:48, Outlander-pro napisał:

Niestworzonych w sensie, psychologicznych, zaawansowanych rozterek moralnych i innnych
pierdół :P Mieli ambicję i im się udało i chwała im za to ! NIe wiem co by było gdyby
Paramount się wtedy nie zgodził na film. Albo gdyby rola nie przypadła Fordowi. Brrr
:P


Rozterki też były ;P.
Jakby nie było Forda, to byłaby tragedia, chociaż tak po prawdzie... to do roli np. Hana Solo widziałby mi się również ... Jeff Goldblum. Momentami Indiana Jones kojarzy mi się z Samem Neilem i jego Alanem Grantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:02, Ajacu15 napisał:

nie wiesz może gdzie będą rozgrywać się wydarzenia?


W peruwiańskiej dżungli, w roku bodajże 1956.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 15:53, Skywalker560 napisał:

Rozterki też były ;P.

Aj, przecież doskonale wiesz o co chodzi xP

Tak poza tym obejrzałem sobię przed chwilą wszytkie z 10 reklam telewizyjnych nowego Indyego. Ja chcę do kinaaaa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:52, Outlander-pro napisał:

Aj, przecież doskonale wiesz o co chodzi xP


No przecież wiem ;).

Dnia 16.05.2008 o 16:52, Outlander-pro napisał:

Tak poza tym obejrzałem sobię przed chwilą wszytkie z 10 reklam telewizyjnych nowego
Indyego. Ja chcę do kinaaaa xD


A ja nie chcę oglądać, chcę mieć świeży umysł przed oglądnięciem, o.

Dobra, trzeba Cię pochwalić...za to za co chciałeś być pochwalony ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 16:59, Skywalker560 napisał:

> Tak poza tym obejrzałem sobię przed chwilą wszytkie z 10 reklam telewizyjnych nowego
> Indyego. Ja chcę do kinaaaa xD

A ja nie chcę oglądać, chcę mieć świeży umysł przed oglądnięciem, o.

Eee tam, zwiastuny moim zdaniem warto obejrzeć to narobią smaku że tak powiem :] A reklamy telewizyjne to trochę przerobione i krótsze zwiastuny :]

>W peruwiańskiej dżungli, w roku bodajże 1956.
Hmm, chyba nie. "Ostatnia Krucjata to rok ''38, a akcja "Królestwa..." dzieje się 19 lat później. Czyli 1957 ^^

Dnia 16.05.2008 o 16:59, Skywalker560 napisał:

Dobra, trzeba Cię pochwalić...za to za co chciałeś być pochwalony ;].

Jupii ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:07, Outlander-pro napisał:

Eee tam, zwiastuny moim zdaniem warto obejrzeć to narobią smaku że tak powiem :] A reklamy
telewizyjne to trochę przerobione i krótsze zwiastuny :]


I tak mi się nie chce :P.

Dnia 16.05.2008 o 17:07, Outlander-pro napisał:

Hmm, chyba nie. "Ostatnia Krucjata to rok ''38, a akcja "Królestwa..." dzieje się 19
lat później. Czyli 1957 ^^


No to napisałem "bodajże". Niech Ci będzie ;).

Dnia 16.05.2008 o 17:07, Outlander-pro napisał:

Jupii ;D


:D

A powiedz mi, kogo w filmie za adwersarzy bardziej wolałeś, hitlerowców czy Ruskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:19, Skywalker560 napisał:

A powiedz mi, kogo w filmie za adwersarzy bardziej wolałeś, hitlerowców czy Ruskich?


Ciekawe pytanie :>
Naziści byli dobrymi przeciwnikami Indyego, ale trudno oczekiwać by w ''57 roku też z nimi walczył. A Ruskim też trzeba dokopać :P To był po prostu wymóg ;) Ale hitlerowcy byli dobrymi przeciwnikami, z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:27, Outlander-pro napisał:

Naziści byli dobrymi przeciwnikami Indyego, ale trudno oczekiwać by w ''57 roku też z
nimi walczył. A Ruskim też trzeba dokopać :P To był po prostu wymóg ;) Ale hitlerowcy
byli dobrymi przeciwnikami, z pewnością.


Może i trudno, ale zawsze można było tam dać złych Niemców :P. Chociaż może bez naciągania, zawsze wszystko w tym filmie trzymało się kupy, a wtedy to by nie trzymało się ;). Tyle że hitlerowcy to w sumie tak jakby znak serii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 18:32, Skywalker560 napisał:

Może i trudno, ale zawsze można było tam dać złych Niemców :P. Chociaż może bez naciągania,
zawsze wszystko w tym filmie trzymało się kupy, a wtedy to by nie trzymało się ;). Tyle
że hitlerowcy to w sumie tak jakby znak serii ;).


Pff :P Indy się zmienia, zmieniają się i przeciwnicy. Dość biednych Niemców :P
Czy byli znakiem serii... można tak powiedzieć, byli to główni przeciwnicy Idyego, no ale np w "Świątyni zagłady", Jones walczy z wyznawcami bogini Kali. Nie ma co narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:41, Outlander-pro napisał:

Czy byli znakiem serii... można tak powiedzieć, byli to główni przeciwnicy Idyego, no
ale np w "Świątyni zagłady", Jones walczy z wyznawcami bogini Kali. Nie ma co narzekać
;)


Tyle tylko że jakby nie patrzeć ci "Thuggees" pasują do przygód Indy''ego jak Croft do Lary ;). Jakoś tych Rosjan przeboleję ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 18:48, Skywalker560 napisał:

Tyle tylko że jakby nie patrzeć ci "Thuggees" pasują do przygód Indy''ego jak Croft do
Lary ;). Jakoś tych Rosjan przeboleję ;P.


Musisz =P W zasadzie Ruscy pasują - zimna wojna w końcu jest i chcą zdobyć władzę nad światem ... Lepszych przeciwników już mieć się nie da (jak na te czasy), bo hitlerowców już nie było (w sensie na taką skalę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:54, Outlander-pro napisał:

Musisz =P W zasadzie Ruscy pasują - zimna wojna w końcu jest i chcą zdobyć władzę nad
światem ... Lepszych przeciwników już mieć się nie da (jak na te czasy), bo hitlerowców
już nie było (w sensie na taką skalę).



Zresztą Ruscy byli już w Indiana Jones and the Infernal Machine, poszukiwali wieży Babel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 18:56, Skywalker560 napisał:

Zresztą Ruscy byli już w Indiana Jones and the Infernal Machine, poszukiwali wieży Babel...


A to słyszałem ... miałeś może okazję zagrać w jakąś gierkę z Indym ? Bo to, to raczej stare gry (najnowsza to chyba Emperor''s Tomb, ale i tak już dość stara jest). No ale zbliża się LEGO Indiana Jones. Chyba po zakupie i ukończeniu Mass Effecta kupię tą gierkę, bo wydaje się "sympatyczna" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:38, mika818 napisał:

Ja nie mogę się doczekać kiedy oglądnę nową część! Niestety do kina na nią nie pójdę
i będę musiała czekać, aż sie na DVD pojawi!


Czemu nie pójdziesz do kina ? Bo na DVD to trochę poczekasz ... A przyjemność obejrzenia Inyego na dużym ekranie - bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:38, mika818 napisał:

Ja nie mogę się doczekać kiedy oglądnę nową część! Niestety do kina na nią nie pójdę
i będę musiała czekać, aż sie na DVD pojawi!

Musisz dać do zrozumienia jakiemuś boyowi coby Cię zabrał ze sobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować