Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Indiana Jones - Temat Ogólny

320 postów w tym temacie

No! W końcu mogę powiedzieć, że Ostatnia Krucjata jest najlepszym Indym :) Taki humor i takie przygody tylko z Fordem i Connerym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że premiera jest 22, ja z klasą idę 21 do kina, a z tego co wiem, to większość by chciała iść na nowe przygody Indiany, ale nie da rady żeby pójść. No nic będę musiał jakoś skombinować kasę i sam pójdę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:31, krl.krl napisał:

oglądałem wczoraj na TVP i była scena gdzie znaleźli ten duży X na podłodze biblioteki.
bardzo ciekawe że po rozwaleniu kawałka podłogi duży X nagle zniknął. pozostał tylko
otaczjaący go kwadrat ;)


W tej części znajdzie się parę wpadek, np. na sterowcu bodajże jeden z kelnerów miał na ręce nowoczesny zegarek ;). Ciekawe rzeczy można wypatrzeć, ale z drugiej strony - film tak wciąga że nie zwraca się na to uwagi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe rzeczy można wypatrzeć, ale z drugiej strony - film tak wciąga że nie zwraca się na to uwagi ;).

ja tam tego nie zauważyłem - mój tata powiedział nagle "i gdzie ten X?". on jest w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:10, krl.krl napisał:

ja tam tego nie zauważyłem - mój tata powiedział nagle "i gdzie ten X?". on jest w tym
dobry.


Ciekawe jest to, że takie szczegóły zauważa się gdy nudzi się podczas oglądania ;). Swoją drogą scena z tym bibliotekarzem była świetna :). Też czasami coś fajnego zauważam, jak np. w Zemście Sithów znalazłem Sokoła Millenium, ale generalnie wolę szukać easter eggsów i nawiązań niż błędów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:14, Skywalker560 napisał:

Ciekawe jest to, że takie szczegóły zauważa się gdy nudzi się podczas oglądania ;). Swoją
drogą scena z tym bibliotekarzem była świetna :)


a mój tata zauważa takie rzeczy gdy bardzo się zaciekawi.a co do sceny to mi się podobała gdy wszyscy myśleli że Indiana spadł z czołgiem z urwiska i tak patrzyli się w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:21, krl.krl napisał:

a mój tata zauważa takie rzeczy gdy bardzo się zaciekawi.a co do sceny to mi się podobała
gdy wszyscy myśleli że Indiana spadł z czołgiem z urwiska i tak patrzyli się w dół ;)


To też było świetne ;). Musiałem sobie dzisiaj oglądnąć (dobrze że sobie nagrałem, bo na śmierć zapomniałem, że przecież w sobotę Krucjata jest) i przypomnieć ten film. A świetny jest i świetny jest w nim humor, np. "Nie miał biletu" czy ta niemiecka radiotelegrafistka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2008 o 19:10, krl.krl napisał:

ja tam tego nie zauważyłem - mój tata powiedział nagle "i gdzie ten X?". on jest w tym
dobry.


Ooo, ja też tego nie widziałem :P Po prostu film tak wciąga że się takich rzeczy nie zauważa :)
Co do sceny z bibliotekarzem - potem to nawet w kreskówkach różnych i innych filmach był taki motyw. Ale zawsze mnie to strasznie rozśmiesza xD Chyba "Ostatnia krucjata" jest najśmieszniejszą częścią z trylogii ^^

"Nie miał biletu ..."

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jak sobie przypomniałem to najlepsza scena to kiedy złapali Indianę i zaczął kitować o tym gościu co miał mapę: zna 12 języków, potrafi wtopić się w tłum. dosyć ciekawy był też ten luksusowy samochód: 30 koni przy pojemności silnika ponad 4 litry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, najlepsze była scena z darami dla tego ...władcy - Niemcy dają jakieś skarby, a Amerykanie Rolls-Royce''a, ten król zignorował owe złotka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:46, Skywalker560 napisał:

Haha, najlepsze była scena z darami dla tego ...władcy - Niemcy dają jakieś skarby,
a Amerykanie Rolls-Royce''a, ten król zignorował owe złotka :P.


Eee ? To był niemiecki Rolls-Royce. Wolał samochód od skarbów, bo i tak był bogaty. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:01, Outlander-pro napisał:

Eee ? To był niemiecki Rolls-Royce. Wolał samochód od skarbów, bo i tak był bogaty. ;]


Aha, no to przepraszam ;). Też bym chciał taką brykę, no ;[. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:05, Skywalker560 napisał:

> Eee ? To był niemiecki Rolls-Royce. Wolał samochód od skarbów, bo i tak był bogaty.
;]

Aha, no to przepraszam ;). Też bym chciał taką brykę, no ;[. :p


Też taką z flagami małymi i swastykami ? <haha, ale kiepski dowcip :P> Ale samochód fajny. "Nawet kolor mi się podoba" ;)

A co do gierki Lego: premiera ma być 3 czerwca ;> Kurde skoro w czasie całej gry rozgrywa się akcja całej trylogii to muszę to mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:18, Outlander-pro napisał:

A co do gierki Lego: premiera ma być 3 czerwca ;> Kurde skoro w czasie całej gry rozgrywa
się akcja całej trylogii to muszę to mieć :D


Też po nią sięgnę. LEGO SW 2 było genialne, długie (jakieś 40 h grania!), ale raczej na raz, pewnie będzie tak z klockowym Indym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:18, Outlander-pro napisał:

> ciekawe w jednej czesci indiana byl dzieckiem, byl i okolo 40-latkiem to teraz bedzie

> dziadkiem ciekawe jak bedzie sie poruszal czy tak jak wczesniej

Hmm co ty opowiadasz ? O serialu chyba ? To tam się pojawia Jones jako staruszek który
wspomina swoją młodość...

Teraz Ford ma lat 66, nawet sporo, ale się trzyma nieźle :)

ale takiej werwy jak kiedys nie ma i miec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 09:01, Młody miro napisał:

ale takiej werwy jak kiedys nie ma i miec nie bedzie


Nie nastawiajmy się negatywnie! Kino to jednak sztuka, na którą składa się odpowiednia gra, ujęcia i wiele innych. Myślę, że Ford pokaże klasę (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 09:19, lordfett napisał:

> ale takiej werwy jak kiedys nie ma i miec nie bedzie

Nie nastawiajmy się negatywnie! Kino to jednak sztuka, na którą składa się odpowiednia
gra, ujęcia i wiele innych. Myślę, że Ford pokaże klasę (:

tez mam nadzieje taka bo lubie cala serie ale z tego co słyszałem po premierze w caen to nic wybitnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 09:22, Młody miro napisał:

tez mam nadzieje taka bo lubie cala serie ale z tego co słyszałem po premierze w caen
to nic wybitnego


Filmy o Indianie nie mają być wybitne, tylko zwyczajnie fajne. Kropa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 09:22, Młody miro napisał:

tez mam nadzieje taka bo lubie cala serie ale z tego co słyszałem po premierze w caen
to nic wybitnego


Czy trylogia to filmy wybitne? Z pewnością nie. Ale są na pewno filmami o specyficznym, magicznym klimacie, który zapewnił im sukces.

(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować