Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Indiana Jones - Temat Ogólny

320 postów w tym temacie

Indiana Jones and the Infernal Machine była moim zdaniem zarąbistą grą, której bez oporu stawiałbym ocenę 10/10! Mam ją jeszcze, ale rzadko pogrywam. Ten kilmacik, zadania logiczne i pułapki były wręcz ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA jakiś czas temu znalazłem demko remake''a jakiejś starej przygodówki z Indym, poza tym grałem we wspomnianego Imperial Machine, poszukam Fate of Atlantis (to już abandonware) i ostrzę sobie zęby na LEGO Indiana Jones ;).

A ja bym wolał film oglądnąć u siebie, w kinie jakoś niezbyt lubię oglądać ;).

Union Pacific--->Byłbym bardziej wstrzemięźliwy w ocenie, ale to bardzo dobra gra była. Do dziś ją pamiętam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, słyszeliście ? Firma która dostarczała kapelusze do IJ, czyli Herbert&Johnson już nie istnieje (czy została przejęta) i pewna firma która została stworzona przez fanów, czyli Adventurebilt która produkuje jak najwierniejsze repliki kapelusza Indyego została oficjalnym dostawcą kapeluszy na plan "Królestwa Kryształowej Czaszki" :P Śmieszna sprawa, fani teraz dostarczają kapelusze. Obecnie jednak jeśli ktoś chiałby od nich zamówić kapelusz musiałby czekać 1,5 roku ... Dlatego zainteresowałem się konkurentami Adventurebilta i drugą najlepszą firmą jest Akubra. Dlatego anulowałem zamówienie na indianajones.com (tamten kapelusz jednak wyglądał śmiesznie :P) i zamierzam zamówić kapelusz od Akubry. Zwłaszcza że jak rozglądałem się w necie to cena jest naprawdę atrakcyjna, zważywszy na to że to jedna z najlepszych replik na świecie !

Zainteresowanych odsyłam tu:
http://indianajones.pl/2008/04/20/w-koncu-przystepny-kapelusz-dla-fanow-ij/

Tam też link to sklepu internetowego z Autralii gdzie można zakupić takowy kapelusz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 17:41, 666Alucard666 napisał:

Tydzien temu juz wypozyczylem "Young Indiana Jones" na DVD narescie go wydali:)

Niby kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:00, Outlander-pro napisał:

No napisał że tydzień temu :P
Poza tym patrz: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Young_Indiana_Jones_Chronicles

Napisał, że tydzień temu wypożyczył, ale jakim prawem skoro mowa o premierze w regionach 1 i 2? Już sam zakup płyt z innego regionu nie jest zbyt legalny (nawet bardziej niż torrenty, które są kwestią dyskusyjną), a co dopiero licencja na wypożyczanie? Mi linków dawać nie muszę, bo zdaję sobie ze wszystkiego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 17:57, hans olo napisał:

> Tydzien temu juz wypozyczylem "Young Indiana Jones" na DVD narescie go wydali:)

>
Niby kiedy?


No tydzien temu bo ja w Angli to kupilem vollume 3 ale jeszcze sa inne a jak chcesz sprawdzic to wejdzna
www.amazone.com i wystukaj Young Indiana Jones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2008 o 18:04, hans olo napisał:

Napisał, że tydzień temu wypożyczył, ale jakim prawem skoro mowa o premierze w regionach
1 i 2? Już sam zakup płyt z innego regionu nie jest zbyt legalny (nawet bardziej niż
torrenty, które są kwestią dyskusyjną), a co dopiero licencja na wypożyczanie? Mi linków
dawać nie muszę, bo zdaję sobie ze wszystkiego sprawę.


Hmm no nie wiem do końca o co Ci chodzi, według linka z wikipedii DVD zostały już wydane ... :o

No i przypominam jakby ktoś zapomniał: dziś na TVP1 o 20:15 "Indiana Jones i ostatnia krucjata" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:16, Outlander-pro napisał:

Hmm no nie wiem do końca o co Ci chodzi, według linka z wikipedii DVD zostały już wydane

A co ja napisałem? Region 1 i 2? Czy może po chińsku było? Nie ma polskiego wydania, a ich sprowadzanie do Polski jest conajmneij tak samo "legalne" jak DVDrip z neta. Nie żebym był święty jakiś i żeby mi to odpowiadało, bo mi to równie bardzo nie pasuje (zwłazszcza jak widzę polskie wydania). Sam mam zamiar kupić to "legalne" wydanie i zedytować napisy na polskie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:13, 666Alucard666 napisał:

No tydzien temu bo ja w Angli to kupilem vollume 3 ale jeszcze sa inne a jak chcesz sprawdzic
to wejdzna
www.amazone.com i wystukaj Young Indiana Jones

To wypożyczyłeś czy kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę wybieram się na Królestwo Kryształowej Czaszki ;] Natomiast dzisiaj po raz kolejny obejrzę Ostatnią Krucjatę IMO najlepszy Indiana Jones, jak narazie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:21, hans olo napisał:

> Hmm no nie wiem do końca o co Ci chodzi, według linka z wikipedii DVD zostały już
wydane
A co ja napisałem? Region 1 i 2? Czy może po chińsku było? Nie ma polskiego wydania,
a ich sprowadzanie do Polski jest conajmneij tak samo "legalne" jak DVDrip z neta. Nie
żebym był święty jakiś i żeby mi to odpowiadało, bo mi to równie bardzo nie pasuje (zwłazszcza
jak widzę polskie wydania). Sam mam zamiar kupić to "legalne" wydanie i zedytować napisy
na polskie :).


Lol co Ty gadasz ? Że niby jak sobię kupię film za granicą to jestem złodziej i pirat ? To coś nowego chyba. Koleś pisze że kupił w Anglii - jego wola. Woli angielskie wydanie, albo na polskie nie chce mu się czekać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:33, Outlander-pro napisał:

Lol co Ty gadasz ? Że niby jak sobię kupię film za granicą to jestem złodziej i pirat

Jestem przeciwny nazywaniu piractwa złodziejstwem. Bo właśnie potem w takim przypadku pojawiają się sprzeczności: niby się zapłaciło uczciwie, ale jednak coś nie styka. To nie temat do rozmów w tym topicu, ale jednak po coś te regiony DVD powstały. A powstały po to by lokalni dystrybutorzy nie tracili potencjalnych klientów (co oczywiście tutaj nijak się ma do rzeczywistości, bo lokalni dystrybutorzy jak zwykle dają d... ciała). Teraz większość otwarzaczy ma kod regionu "0" i omija to zabezpieczenie, ale z tego co wiem nadal jest to dość szemrane :).

Dnia 17.05.2008 o 18:33, Outlander-pro napisał:

? To coś nowego chyba. Koleś pisze że kupił w Anglii - jego wola. Woli angielskie wydanie,
albo na polskie nie chce mu się czekać i tyle.

"Not that simple" jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 19:05, 666Alucard666 napisał:

No wlasnie:) pozatym ja tam mieszkam.

To się mówi od razu :P, ale nie wiem jaki jest sens mówić "tam" mając na myśli "tutaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po "Ostatniej Krucjacie" teraz tylko czekać na premierę :P
Nie wiem jak Wy, ale ja też wolę austriacki sposób xD
A ta scena gdy Jones wpada na Hitlera - miny robi świetne :P
Eh albo "mówiłem: ŻADNYCH wielbłądów !"
"ale one są dla szwagra za samochód!"

rotfl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dobry duchu renowacji, daj nam siły po libacji" xD W starej wersji ten tekścik był nieco inny. Ale Indy i jego ojciec wymiatają! Oglądałem to po raz n-ty i dalej mnie śmieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować