Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bollowi wydaje się, że ma szanse na zrobienie filmu GTA

90 postów w tym temacie

Hehe, już się domyślam jak ten film by wyglądał. Lanie staruszek kijem, strzelanie do przechodniów, chodzenie do nocnych klubów - czyli wszystko co najlepsze w tej serii (oczywiście dla Bolla). 90 minut krwawej masakry. Ciekawe jakie wtedy dziennikarze mieliby zdanie o GTA... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny żałosny człowiek. Szczerze mu współczuję choroby psychicznej, bo nie wierzę, żeby naprawdę uważał, że kręci dobre filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby on przynajmniej zrobił jeden porządny film... i żeby wyszedł jeszcze w Polsce... bo na razie to ja widziałem tylko Bloodrayne który był totalną szmirą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO ekranizacja GTA tak czy inaczej byłaby kolejną wyefekcioną w kosmos produkcją, która nie różniłaby się od tysięcy innych filmów sensacyjnych. A Uwe? Hmmm... ma swój świat (co prawda z betonowymi zabawkami ale zawsze jakiś) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten to już naprawdę nie ma o czym robić filmów ;P

Przeniesienie przez Uwe Bolla GTA IV na duży ekran z góry jest skazane na niepowodzenie. Heh, niech może zajmie się on czymś innym, niż psuciem dobrych marek, wykorzystując je w swoich filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym ciekaw co by z tego wyszło... :) Ale -tak jak ktoś kiedyś powiedział - to GTA jest inspirowane filmami a nie Filmy GTA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy przeżywalibyście tak jego twórczość gdyby nie robił filmów na podstawie licencji growej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Bóg by się nad nami zmiłował i posłał go do grobu, bo jego wyskoki, że o każdej grze zrobi film są już żałosne ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem o co Ci Zaitseva chodziło, choć zamiast "herbata, sól" trochę inne od pozostałych... co do Boll-a: muszę Wam powiedzieć że ten facet mnie zadziwia. Nie wiem czy to upór czy głupota, ale jak można wciąż odrzucać ciągłe fale krytyki?? To już się zaczyna robić powoli żałosne... Można by zrobić konkurs "Jak Rockster dogada Uwe Bollowi??" :))

PS. W najnowszym CD-Action jest z nim wywiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:33, Mr.M napisał:

... Bóg by się nad nami zmiłował i posłał go do grobu, bo jego wyskoki, że o każdej grze
zrobi film są już żałosne ;-/

Żałosne, to są takie komentarze. Nie widziałeś żadnego jego filmu, prawda?

Wspominam o tym raz jeszcze, przeczytajcie wywiad z Uwe z N+ sprzed dwóch miesięcy. Nabierzecie po nim do Bolla szacunku. Nie mówię, że polubicie jego crapowate filmy (które nota bene są coraz lepiej oceniane), ale zrozumiecie czemu je robi i jak radzi sobie z krytyką. Ma chłop rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem. Dlaczego ciągle jedziecie po Uwe Bollu, może nie robi wybitnych filmów, ale tragiczne nie są. Prawdopodobnie wszyscy gracze uważają, że gry to świętość i nawet taka marka jak House of the Dead wymaga jakiejś wybitnej ekranizacji. Człowiek po prostu ma ograniczony budżet i stara się jak może go nie przekroczyć.
Ja się mu nie dziwię, że używa tak ostrych słów w swojej obronie. Każdy by się wkurzył gdyby ciągle był bezpodstawnie krytykowany. Na przykład jego filmy są negatywnie oceniane na różnych stronach długo jeszcze zanim zostaną wydane.

Gościu mówi mądre rzeczy w swoich różnych wywiadach, dlatego polecam lekturę najnowszego CD Action gdzie jest wywiad z nim.

Ps. Ja nie jestem jego fanem, ale mnie też czasami wpienia jak ludzie oceniają człowieka słysząc tylko opinie o nim. Dajcie mu szansę, a może okaże się jednak, że jego filmy nie są takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować