ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2011 o 12:59, Crew_900 napisał:

No jeśli wyjdą po tym nagraniu to oczywiste co nie ? ;p

Steam Backup nie zawsze zapisuje kopię z aktualnym patchem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 18:06, Crew_900 napisał:

Ja sobie już kupiłem całą serię Painkiller`a

Warto brać je wszystkie? Ja chyba skuszę się jedynie na Black Edition za pół tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem parę postów wyżej, zakupiłem sobie grę przez steam (steam gift) i chciałbym się ponownie Was czegoś zapytać.
Gdy wejdę w stronę domową konta, to mam coś takiego jak "licencje i subskrypcje" i tam mam napisane np.
The Orange Box Retail - punkt sprzedaż oraz przy grze, którą zakupiłem jest napisane coś takiego "Prezent/klucz tymczasowy", czy to oznacza, że po jakimś czasie ta zakupiona przeze mnie gra zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 12:27, luzac napisał:

Nie, to znaczy, że masz albo gifta, albo klucz tymczasowy. Nic ci nie zniknie.


No to elegancko. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje z serwerami Steam, czy wszystko jest ok? Bo od dłuższego czasu mam brak połączenia, a wątpię żeby to był problem z moim internetem, bo chyba wszystko by padło a nie tylko Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 13:40, rtyrtyrty napisał:

Coś się dzieje z serwerami Steam, czy wszystko jest ok?

U mnie, od rana, działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 13:49, SpecShadow napisał:

Za to z TF2 coś jest, zniknął plik hl2.exe, po aktualizacji dziwne rzeczy się działy.
Raz na rok człowiek odpala grę i trafia na takie rzeczy...

Po aktualizacji zawsze znika hl2.exe, przy uruchamianiu gry się pojawia na nowo, do następnej aktualizacji. Ja tam żadnych problemów nie mam, a gram teraz w TFa namiętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już o tym pisano, ale nie mogę znaleźć. Czy można wymusić instalowanie gier ze Steama na innej partycji niż główna? Nigdzie nie widziałem takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 22:46, ISAMU napisał:

Może już o tym pisano, ale nie mogę znaleźć. Czy można wymusić instalowanie gier ze
Steama na innej partycji niż główna? Nigdzie nie widziałem takiej opcji.

Gry instalują się tam, gdzie Steam. Wystarczy przeinstalować Steama na inną partycję. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanie skierowane do posiadaczy GTA PACK tej co była na 10 lecie serii. Mianowicie przy odpaleniu dodatków EFCL nie mogę zalogować się do live. Błąd na screen. Gdy wchodzę przez podstawowe GTA 4 to wszystko działa z live, ale dodatki każe mi kupić... Wiecie o co chodzi ?

20111104214456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:44, SamFiniszer napisał:

Witam mam małe pytanie skierowane do posiadaczy GTA PACK tej co była na 10 lecie serii.
Mianowicie przy odpaleniu dodatków EFCL nie mogę zalogować się do live. Błąd na screen.
Gdy wchodzę przez podstawowe GTA 4 to wszystko działa z live, ale dodatki każe mi kupić...
Wiecie o co chodzi ?

Mam GTA pack ze steama z ostatniej promocji i u mnie wszystko działa, w GfWL mam region Polska więc to nie od tego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, proste pytanie. Załóżmy że kupię sobie na allegro steam-key do MW2, ściągnę, zainstaluję ale ... grę będę miał po polsku, po angielsku czy jak? Czy wtedy jest dostęp do obydwu wersji językowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się