ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2011 o 17:24, Jackaloppe napisał:

No co ty, Battlefield Day nadchodzi. ]:D


Obyś się mylił bo ja bardzo battlefieldów nie lubię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 15:59, Feallan napisał:

> To już tłumaczę :D nie grałem kupę lat już w w HL jeszcze pamiętam 2 lata temu była
ona
> w sklepach teraz jej już nie ma no nigdzie ale tak sobie siedzę na steam i można
ją kupić
> za 11,99€ za pobraniem i tu moje pytanie czy przez steam się opłaca ?

Prawie 50 zł za tak starą grę to średnio się opłaca, ja bym poczekał na jakąś promocję.

> żeby nie było że np zapłacę i mi nie pobierze trochę się nie znam na tym bo nigdy
przez steam
> nie kupowałem :P

Jeśli zapłacisz, to doda grę do konta i będziesz mógł ściągać i kasować ile razy chcesz.
:)

Jak dobrze poszukasz na Allegro, to znajdziesz też CS1.6 z Half Lifem za 10 zł. :)


No to dobra oferta ;d lecz allegro mam zablokowane nie opłaciłem rachunku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 17:29, Jedimax napisał:

/.../


Meh, i się nie pomyliłem. BFy to był pewniak, na ostatni dzień promocji daje się najbardziej hype''owany tytuły.

Czyli BF & MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company™ 2 13,60€
Battlefield: Bad Company 2 Vietnam 6,49€
Battlefield Bad Company 2: SPECACT Kit Upgrade 2,49€
Battlefield 2: Complete Collection 5€
Medal of Honor™ 15€
Medal of Honor: Airborne 2,50€ (jest też wersja PL do wyboru we właściwościach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam problem ze znikającymi serwerami z listy ulubionych :/ po każdym restarcie platformy steam, zbiór ulubionych ucieka w siną dal ... już mi się nawet nie chce dodawać nowych serwerów na okrągło, a w akcie desperacji ulubione adresy IP przechowuje w notatniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie wczoraj Mount & Blade: Warband. Nie miałem czasu wczoraj grać i chciałem sobie zagrać dzisiaj. I tu pojawia się problem. Gdy próbuje się połączyć ze Steamem, mam tylko, że się łączy z kontem i nic się nie dzieje. Próbowałem już wielokrotnie i nadal nic. Ktoś wie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:46, Gvynbleidd napisał:

Zainstalowałem sobie wczoraj Mount & Blade: Warband. Nie miałem czasu wczoraj grać i
chciałem sobie zagrać dzisiaj. I tu pojawia się problem. Gdy próbuje się połączyć ze
Steamem, mam tylko, że się łączy z kontem i nic się nie dzieje. Próbowałem już wielokrotnie
i nadal nic. Ktoś wie co robić?


W końcu po 1,5h udało mi się zalogować, więc sprawa rozwiązała się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:57, Gvynbleidd napisał:

W końcu po 1,5h udało mi się zalogować, więc sprawa rozwiązała się sama.


Czasami tak bywa, że nie chce się zalogować do steam''a i nie ma co od razu panikować :) Najgorzej jest z grami korzystającymi z wszystkich opcji steama bo wtedy bez trybu online ich nie uruchomisz. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:48, Crew_900 napisał:

heh do dzisiejszego dnia nie było jeszcze ani jednej promocji na gry id, czyli wolfenstein`y
itd...

Kiedyś były, trzeba było łapać okazję. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Steamie jest Majesty 2 za 3,40€, szkoda, że bez DLC. W sumie zastanawiam się nad kupnem, ale z tego, co pamiętam, to demo dość długo wczytywało się na moim notebooku a nie bardzo lubię przypominać sobie czasy, gdy quickload w grach potrafił trwać nawet 90 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Złożyłem sobie nowy sprzęt z windowsem 7 64 Bit, zainstalowałem steam, ale nie widzi mi wolnego miejsca na dysku jak chcę zainstalować grę, chociaż miejsca jest od groma. Zna ktoś może rozwiązanie problemu? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:28, Witcher1990 napisał:

Skopiuj zawartość płyty na dysk i wtedy spróbuj. U mnie w przypadku hl2 pomogło


Nie pomaga, u mnie nie widzi wcale miejsca na dysku. Jeszcze raz zainstalowałem steama i to samo. Nie mogę zainstalować żadnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzieliłem partycję, na której był steam na dwie części, zainstalowałem jeszcze raz i teraz wsystko gra :) Dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się