ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2012 o 19:17, Niewiernus napisał:

Wybacz.
Teraz powinno być lepiej.


Spoko. Szkoda, że masz tylko zniżki i DoD.
Maybe next time :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam oszustwa, przy niskich wpłatach autorzy akcji de facto dopłacają do interesu (z tego, co pamiętam, to taki PP ściąga bodajże 20 czy 30 centów od każdej transakcji, obciążany jest sprzedający). Zresztą jeden dolar to nie majątek, aż dziwne, że nie wprowadzili czegoś takiego wcześniej (przed HIB4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 19:38, Blackhand napisał:

Zresztą jeden dolar to nie majątek, aż dziwne, że nie wprowadzili
czegoś takiego wcześniej (przed HIB4).

Powiem więcej: jeżeli ktoś wcześniej NIE płacił co najmniej dolara, to jest straszną szują i nie chcę go znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:05, Dared00 napisał:

Powiem więcej: jeżeli ktoś wcześniej NIE płacił co najmniej dolara, to jest straszną
szują i nie chcę go znać.


Znowu zaczyna się hejt.

Każdy płaci ile chce, właśnie o to chodzi w tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:11, Feallan napisał:

Każdy płaci ile chce, właśnie o to chodzi w tej akcji.


Tak, ale chodzi tez zeby zebrac jak najwiecej.
$1 to kwota osiagalna nawet dla najbiedniejszych, takich ktorych nie stac nawet na komputer i prad do niego (czyli np. Hinduscy farmerzy zarabiajacy po $30-60 miesiecznie).

Czy uwazasz za totalnie w porzadku kupowanie tysiecy sztuk po $0.01 i sprzedawanie kilkaset razy drozej?
Jeden dolar to przeciez niewiele i kupujac nawet za tyle celem odsprzedazy mozna zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 21:42, kuba9876543210 napisał:

> Każdy płaci ile chce, właśnie o to chodzi w tej akcji.

Tak, ale


Nie ma "ale". Każdy płaci ile chce, właśnie o to chodzi w tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:05, Dared00 napisał:

...
Powiem więcej: jeżeli ktoś wcześniej NIE płacił co najmniej dolara, to jest straszną
szują i nie chcę go znać.


Całe szczęście, że dałem za HIB4 (innych póki co nie kupowałem, nie licząc Indie Royale, no ale tamta akcja jest pozbawiona "elementu charytatywnego", poza tym tam też dałem więcej, niż minimum :)) więcej, niż dolara :D. A tak poważnie - każdy postępuje wg własnego uznania i w sumie nie ma co "oceniać książki po okładce". Zastanawia mnie tylko jedno, czy ci, którzy dają np. jednego centa przez zwykłe skąpstwo czy z jakiejś chorej chęci zysku (odsprzedaż kluczy Steam) mieliby odwagę, by przy załatwianiu np. chrztu czy ślubu dać księdzu złotówkę albo grosz (w końcu to też "co łaska").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przy kolejnym Humblu rozprawiamy o moralności... Ja osobiście jeszcze żadnego HiBa czy Indie Royale nie kupiłem (za to wygrałem parę na steamgifts :) ).

Były swego czasu dwa bundle, gdzie można było zapłacić 0.00 i skorzystałem na tym.

Ja uważam, że od rozpoczęcia przeróżnych Indie Royale, ta cała akcja stałą się już po prostu biznesem i z charytatywnościa nie ma nic wspólnego. Inna sprawa, że nawet nie wiem, czy płacąc cokolwiek na charytkę, kasa trafi do prawdziwych biednych dzieci, czy też po drodze przejmą ją "bardziej potrzebujący" biznesmeni z AK47 (jeśli kasa idzie na dzieci z Afryki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 22:26, Heartbreaker napisał:

Inna sprawa, że nawet nie wiem, czy płacąc cokolwiek na charytkę, kasa trafi do prawdziwych biednych
dzieci, czy też po drodze przejmą ją "bardziej potrzebujący" biznesmeni z AK47 (jeśli kasa idzie
na dzieci z Afryki).


Część kasy idzie na Child''s Play. Kupują konsole i gry do szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 10:35, Feallan napisał:


Część kasy idzie na Child''s Play. Kupują konsole i gry do szpitali.

Nie jestem pewien, czy to najlepsza forma pomagania chorym, ale zawsze to coś.
Ale zgodzę się z Daredem. Nie płacenie więcej niż 1USD to zwykłe świństwo, mimo iż
dozwolone przez autorów paczki, bo nie dość, że muszą sami dopłacić do interesu,
to jeszcze ktoś myśli tylko o własnym tyłku, żeby biblioteka steamowa się powiększyła,
a ego urosło.

Oczywiście uogólniam, ale uważam, że powinno się płacić kwotę minimalną, come on, średnio
20zł to nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 12:34, maggit napisał:

Nie płacenie więcej niż 1USD to zwykłe świństwo


Czemu? Jest wolność wyboru i każdy może dać ile chce. O to w tym chodzi. HIB to świetny biznes bo pewnie większość kupujących nie kupiłoby osobno tych gier, a manewr z WoG za kwote powyżej średniej to majstersztyk marketingowy. Każdy placi ile chce.

Ja kupiłem tylko jeden taki zestaw (z Trine), chyba 3,5$ wydałem i żałuje, że tak mało mimo że tylko Trine mnie wciągnęło. Dobra inicjatywa.

EDIT: OŻ qrde, 577 mln dolarów 0_o Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 13:03, Kadaj napisał:

Gdyby ktoś miał zamiar skorzystać z weekendowej promocji, to mam niepotrzebny mi kupon
THQ -33%.

Chyba i tak kupony nie łączą się z promocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 13:21, Outlander-pro napisał:

Chyba i tak kupony nie łączą się z promocjami?

Ponoć się łączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 13:03, Kadaj napisał:

Gdyby ktoś miał zamiar skorzystać z weekendowej promocji, to mam niepotrzebny mi kupon
THQ -33%.

Przyjmę odezwij się na gg 7544103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się