Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sid Meier w Księdze Rekordów Guinessa

30 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Studio Firaxis z dumą ogłosiło, że jego najsłynniejszy pracownik (jak i z resztą współzałożyciel) - Sid Meier - znalazł się w tegorocznym wydaniu "Gamers Edition" Księgi Rekordów Guinessa jako człowiek, który zdobył największą ilość nagród w branży wirtualnej rozrywki. Twórca serii Civilization nie kryje zadowolenia z tego powodu i ma nadzieję, że kolekcja jego wyróżnień powiększy się po lipcowej premierze gry Civilization Revolution.

Przeczytaj cały tekst "Sid Meier w Księdze Rekordów Guinessa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pełnoprawne uznanie ;) Gdyby nie on, to diabli wiedzą, jakby wyglądał rynek gier strategicznych na rynku :)
No i plusik ode mnie - odchodzi od robienia gier na PC ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyróżnienie było w pełni zasłużone dla Sid Meiera :)

Stworzył on naprawdę sporo, rewelacyjnych gier. Zawsze produkty z jego ramienia były bardzo dobrymi tytułami. Cieszy mnie również fakt, tak samo jak Mr. M, że nowa odsłona Cywilizacji ukaże się na konsolach. Swoją drogą - ciekaw jestem, jakby wyglądało sterowanie na Wii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 08:40, Mr.M napisał:

No i plusik ode mnie - odchodzi od robienia gier na PC ^^

nie odchodzi od robienia gier na PC, tylko Revolution jest tytułem zrobionym z myślą o konsolach, a co będzie dalej to się okaże (gdyby 5 część wychodziła tylko na konsole, to można by powiedzieć, że nie robi już na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo ! Civilization to moja ulubiona strategia (mojego ojca także ;]), Pirates! miło wspominam, należało się to Sidowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 09:06, StasiekPL napisał:

nie odchodzi od robienia gier na PC, tylko Revolution jest tytułem zrobionym z myślą
o konsolach, a co będzie dalej to się okaże (gdyby 5 część wychodziła tylko na konsole,
to można by powiedzieć, że nie robi już na PC)


Ok, deczko się źle wyraziłem, chodziło mi o to, że Rev. jakby jest początkiem robienia przez niego strategii tylko na konsole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 08:40, Mr.M napisał:

No i plusik ode mnie - odchodzi od robienia gier na PC ^^


No i minusik ode mnie za całkowity brak umiejętności czytania ze zrozumieniem (ostatnie zdanie newsa)... Meier w wywiadzie stwierdził, że CR nie będzie na PC tylko dlatego że jest do bólu casualowe i nie chce by gracze PCowi pomyśleli że Civ się stacza, dlatego zapowiedział 5 część serii na PC, która ma być jeszcze lepsza i bardziej rozbudowana od 4. CR jest zabiegiem, który ma zapoznać graczy konsolowych z czymś takim jak gra strategiczna. Ci którym się spodoba taki sposób gry, a w dodatku poczują niedosyt z powodu prostoty dobiorą się do pełnoprawnych wersji PCowych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gwarancja jakości, można by powiedzieć. Sid otrzymał w związku z swoja pracą już niejedne wyróżnienie"

|
v

"Gwarancja jakości, można by powiedzieć. Sid otrzymał w związku ze swoja pracą już niejedno wyróżnienie"
Poprawić te błędy i będzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Sid. Właśnie odebrałem przesyłkę z grą "Sid Meier''s Railroads!" Gry tego Gościa można brać w ciemno. Dziękuje Ci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uznanie w pełni zasłużone. Sid to twórca świetnych gier. Jednak byłoby miło gdyby wydał w końcu coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On robi dobre gry ? Chyba sobie żarty robicie. Kupiłem Pirates! i zostawiłem. Miałem nadzieję na rozbudowane ekonomiczno-strategiczne walki i domieszką rpg, a tu co ?! Gra dla dzieci z 1 klasy podstawówki. Railroads tak samo. Cywilizacja ? Jeden tytuł siepany od początku istnienia i to ma byc zasłużona nagroda dla twórcy gier ? Chyba otrzymał ją z powodu tego, że przed każdym tytułem musi dodawac swoje nazwisko, aby się dowartościowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 09:28, Mr.M napisał:

Ok, deczko się źle wyraziłem, chodziło mi o to, że Rev. jakby jest początkiem robienia
przez niego strategii tylko na konsole ;)


Mhm, a Devil May Cry 4 to początek robienia przez Capcom siekanek tylko na PC. Zresztą Rev to będą popłuczyny po Cywilizacji, po uproszczane jak się da, żeby casuale mogli sobie swobodnie pograć. Z Cywilizacją wspólna będzie nazwa i tyle. Grający na PC nawet by na to nie spojrzeli wiec to, że nie będzie na blaszakach to tylko dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować