Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Ja nie rozumiem tylko, dlaczego w EK jest pendrive? Jeżeli utrzymany jest w klimacie ME, albo ma jakąś ekskluzywną zawartość (np. jakiś fan-kit) to jeszcze ujdzie, ale jeżeli jest firmowym, pustym pudełeczkiem, to brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:44, Vernio napisał:

Już EK 9 kompani jest lepsza-.-


No tak, jeśli ktoś jest sympatykiem komunizmu, a nie wyznawcą kosmosu, to na pewno…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wręcz przeciwnie - podoba się pomysł z pendrivem. Gdyby to było marne 512MB to również bym narzekał, ale 2BG to już nie byle co! Do tego zapewne z jakąś grafiką z gry czy coś... Sama gra mnie nie interesuje, ale na EK nie narzekam. Chociaż owszem, poprzednie EK były lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Wydrukowane na dobrej jakości papierze poradnik i instrukcja”, a po cholerę podkreślasz to Zaitsev ? To chyba naturalne dzisiaj, przecież nie wydrukują tego na papierze toaletowym… 2000 sztuk ? A jak co do czego dojdzie to znajdzie się zapewne więcej, taka już polityka, najpierw straszą niewielkim nakładem, a jak zejdzie, to wyciągną z tapczanu kolejne 2000 sztuk… Zaitsev lansuje edycje kolekcjonerską gry, bo mu za to płacą i musi…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:31, kurpiewskiwb napisał:

> Już EK 9 kompani jest lepsza-.-

No tak, jeśli ktoś jest sympatykiem komunizmu, a nie wyznawcą kosmosu, to na pewno…



Ja tam sympatykiem komunizmu nie jestem:P Ale w EK Mass Effectu niczego nadzwyczajnego nie ma,zresztą 9 kompani też nic takiego nie ma. Ale jeśli normalna edycja Mass Efecta kosztuje 129 to ta najmarniej koło 160zł co daje 60 zł różnicy. Ale i tak pewnie kupię to EK.;] Mam nadzieje że zapakują to chociaż w jakieś fajne pudełko.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:35, BasValinor napisał:

Podkładka, smycz, koszulka to według mnie popierdułki takie jak darmowy długopis od
sprzedawcy uezpieczeń. A nie "fajne coś" kolekcjonerskie :/


Dokładnie. Na upartego rozumiem jeszcze koszulkę, ale smycz i podkładka, która przecież będzie kolorowa - czyli najprawdopodobniej zapomnij o używaniu myszy optycznej/laserowej - to naprawdę takie bonusy, które można dodać raczej do pre-orderów, a nie jako extra-płatne-super gadżety dla największych fanów. Czy tylko mnie EK kojarzy się przede wszystkim z oryginalnym soundtrackiem, making of-em (ale nie polskim, na litość!!) i oczywiście odjechanym wydaniem (pudełko, poradnik itd.)? Te 3 rzeczy to dla mnie zawsze podstawa, a dopiero później ew. koszulka, figurka i inne duperelki. Ale znowu nie aż tak popierdółkowate jak wspomniane drażetki (Tik-Taki?), co były w Stalkerze.

Podsumowując, niektóre wydania EK (a nieraz nawet zwykłych edycji!) robione przez CDP są moim zdaniem naprawdę rewelacyjne i to na skalę światową. Ale zdarzają się również kompletnie... znowu użyję tego słowa - popierdółkowate. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze skoro w EK bedzie zawierac "Wydrukowane na dobrej jakości papierze poradnik i instrukcje", to te z wydania zwyklego bede mogl od razu zabrac do WC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee..., nic ciekawego brakuje mi 2 rzeczy, soundtrack, i najlepiej jakiejś figurki no i ewentualnie steelbook na grę tak jak w bioshock czy crysis''ie, a pendrive i to jeszcze tylko 2 gb?? to śmiech na sali.
A co do reszty to film making of... o polonizacji ma być dołączony także przy podstawowej wersji z tego co słyszałem, a smycz... hehehe zamawiając w wirtusie dostajesz taką samą smycz co w edycji kolekcjonerskiej, a w ultimie składając zamówienie to będzie losowanie czy dostaniesz smycz czy podkładkę. Więc troche nietrafili z tą EK wg. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie opinie nt. każdego z elementów EK:

a) Dwie płyty z grą Mass Effect (we wszystkich kombinacjach napisów i dubbingu w wersji polskiej i angielskiej) - fajnie. :)

b) Płyta z filmem o tworzeniu polskiej wersji gry, Wydrukowane na dobrej jakości papierze poradnik i instrukcja oraz od biedy Kolekcjonerskie kartki z grafikami z gry - wszystko to mogłoby się z powodzeniem znaleźć w standardowej edycji Mass Effecta kosztującej 100zł - wydanie Wiedźmińskie własnie tak wypasione było a kosztowało nawet 80zł w Media Markcie. Nic specjalnego, nic kolekcjonerskiego, O.

c) Etui, Cały zestaw zapakowany będzie w pudełko zbiorcze - czekam na wizualizacje.

d) Podkładka pod mysz i smycz z motywem Normandii (statku kosmicznego z Mass Effect) - mało to takich pierdół wali mi sie po domu? I kto w dzisiejszych czasach nosi klucze na smyczy? Ehh...

e) Specjalna koszulka z logiem sił N7, Artbook - KONKRET.

f) 2-GB Pendrive - przedwczoraj kupiłem właśnie pena 2GB za - bagatela - 20zl w promocji :D

Czekam na wizualizacje. Jeśli ona wraz z ceną (159, koniecznie!) sprosta moim oczekiwaniom KUPUJĘ w MM w dniu premiery. Rzekłem!

Pozdrawiam,
Xardas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w miarę OK, tylko z tą koszulką i penem niezbyt pewnie. Otóż żeby ta koszulka była całą w grafice, a nie jak ta wiedźmińska, zaś pen - to by musiał być w motywie ME. Wtedy to by jakoś było. :)

Co do ceny(która raczej powinna wynosić ok. 150-170zł :P) i pre-orderów, to trzeb będzie czatować na to na stronie sklepu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pendrive będzie ciekawy to może się skuszę .... No mam nadzieje, że zwykłego za 20 zł nie dadzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo cena automatycznie spadła w zamówieniu ME:) Nad kolekcjonerską się zastanawiam.. Ale pendrive 2GB? Przecież to grosze kosztuje i uważam to za zbędną pierdołę na siłę. Można było coś lepszego dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 18:28, Numer 47 napisał:

http://store.bioware.com/products/mass_effect/tshirt.html

Pytanie do CD-Projektu/Gram.pl: Czyżby owa "Specjalna koszulka z logiem sił N7" była
tą koszulką z linka powyżej?? Jeśli tak, to git :]

A co do zawartości EK to kupię ją choćby tylko dla Artbooka i koszulki xD


Ooo :) koszulka rzeczywiście fajna. Nie miał bym nic przeciwko gdyby to przypuszczenie się sprawdziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to nawet fajny ten EK i chyba kupie.... ale coś mi brakuje ....moglibyście dodać Soundtrack,zamiast tworzenie polskiej wersji film o tworzeniu gry ;( i skarpetki z motywem Mass Effect ! hm......ten pendrive to jakiś specjalny mam nadzieje ? Za te skarpetki naprawde bym się przekonał do zakupu.....Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować