Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 18:56, Arhont napisał:

Na mój gust to nawet fajny ten EK i chyba kupie.... ale coś mi brakuje ....moglibyście
dodać Soundtrack,zamiast tworzenie polskiej wersji film o tworzeniu gry ;( i skarpetki
z motywem Mass Effect ! hm......ten pendrive to jakiś specjalny mam nadzieje ? Za te
skarpetki naprawde bym się przekonał do zakupu.....Pozdrawiam ;]


Skarpetki? To może jeszcze majtki z napisem "I love Shepard" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie byłoby miec koszulke i podkladke, chyba zobacze czy ta gra pojdzie na moim sprzecie i ejsli tak to zakupie kolekcjonerkle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartki kolekcjonerskie i making of PL...nie dziękuję...wymieńcie to na OST ~_~

Koszulka, Artbook i pen, który będzie miał motyw z ME....dla tych 3 rzeczy kupię EK, jeśli cena będzie na polskie warunki..czyli tak max 170-180zł, dajcie jeszcze zniżkę za Wirtualne a biorę na bank :)

Podkładka pod mysz jest zbędna...teraz jak wszyscy używają myszki optyczne, to kto potrzebuje podkładek?!? Dostałem jedną z EK Jade Empire....używam ją jako podkładkę pod gorące napoje ~_~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah zapomniałem...niektórzy podniecają się linią "Dwie płyty z grą Mass Effect (we wszystkich kombinacjach napisów i dubbingu w wersji polskiej i angielskie" przecież zwykła wersja też to ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska jakoś przejdzie, choć w porównaniu do dotąd publikowanych EK od CDP wypada ona jakoś blado. Porównajcie to choćby do Heroes of Might and Magic V, Wiedźmina, czy Gothic 3. Mimo to polska "kolekcjonerka" Mass Effecta wydaje się być o wiele lepsza niż większość tego rodzaju wydań z zachodu.

BTW, chociaż osobiście liczyłem na dołączenie resoraka przedstawiającego pojazd MAKO, czy jak on tam się zwał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:54, ibisz napisał:

A tym którzy już zamówili cena automatycznie się aktualizuje, czy muszę anulować i ponownie
zamówić? 5 złotych to nie jest majątek, ale jak są promocje to warto skorzystać :))

Zaktualizuje się, nie musisz anulować i ponownie zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dwie płyty z grą Mass Effect (we wszystkich kombinacjach napisów i dubbingu w wersji polskiej i angielskiej) - bardzo fajnie.
2. Płyta z filmem o tworzeniu polskiej wersji gry - ja osobiście to i tak nigdy nie oglądam "making of" itp., więc za to mógłbym podziękowac ;)
3. Etui - jakie? Wymiary? Wygląd?
4. Wydrukowane na dobrej jakości papierze poradnik i instrukcja - właściwie standardzik,a le i tak mile widziany :)
5. Karta pomocy podręcznej - możnaby to wydrukować na instrukcji, która przecież i tak bedzie cieniutka...
6. Podkładka pod mysz i smycz z motywem Normandii (statku kosmicznego z Mass Effect) - i tak żadnej nie użyję - podkładkę mam bardzo dobrą i kolejnego kawałka plastiku nie potrzebuję, a do wynalazku smyczy nigdy się nie przekonałem.
7. Kolekcjonerskie kartki z grafikami z gry - obejrzę, powiem "nawet niezłe" i schowam z powrotem do pudełka, by o nich zaraz zapomnieć ;P
8. Specjalna koszulka z logiem sił N7 - bardzo fajnie. takie rzeczy to mi się podobają. : ) ale - rozmiar oby był jakiś sensowny.
9. Artbook - szczerze mówiąc też do jednokrotnego przejrzenia (przynajmniej dla większości, jak sadze...)
10. 2-GB Pendrive - a zawsze się przyda.
11. Cały zestaw zapakowany będzie w pudełko zbiorcze - i znów - jakie!?

Reasumując: zamieniłbym making of, karty i nawet pendrive''a na SOUNDTRACK. Bo na to, co się daje najczęściej to nie wpadli ;P
Cena - skoro podstawowa to 95... ale taka fura dodatków (mniej czy bardziej potrzebnych...) to może... 140? Zbyt bogaty to nie jestem, więc pewnie za więcej niż 150 to nie kupię niestety. Aż tyle na grę - chociażby nie wiem ile megahipergadżetów byloby do niej dodanych, nie jestem gotów zapłacić.

Ale i tak najbardziej liczy się sama gra, która to właściwie nie moze zawieść PCtowców :) [i teraz nawet pińć zuotyh tańej!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS
Dopisuję się do ksiażki :)
Metalowe pudełeczko tez nie byloby od rzeczy.

Tak więc:
making of, pendrive, karteczki, moze tez artbook => sundtrack + powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:45, Garett napisał:

Rozumiem, ze skoro w EK bedzie zawierac "Wydrukowane na dobrej jakości papierze poradnik
i instrukcje", to te z wydania zwyklego bede mogl od razu zabrac do WC?


Papier kredowy ma różne gramatury - 80 g, 100 g itd. To jest jednoznaczne z grubością papieru.
Różnica między 80 a 100 jest taka, że 80 to nie jest "bibuła" (o ile pamiętam, to na osiemdziesiątce drukowane są instrukcje do Platynowej Kolekcji, eXtra Klasyki i czarno-białe do premier), ale 100 jest ciut grubsze - różnicę fachowiec zobaczy.
Tu chodzi o 100 albo o 120 - jeśli druk jest w kolorze (4 kolory, czyli CMYK), to papier musi być grubszy - takie są wymagania drukarniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 20:14, Ragnos napisał:

PS
Dopisuję się do ksiażki :)
Metalowe pudełeczko tez nie byloby od rzeczy.

Tak więc:
making of, pendrive, karteczki, moze tez artbook => sundtrack + powieść.


To, co petycja z prośbą o książkę? :) Osobiście byłby to element, który przekonałby mnie do EK jak nie to zostanę przy normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska jest do niczego na Xboxa edycja była lepsza .A gdzie jest powieść w realiach Mass Effecta ?W edycji na Xboxa była an Pc nie ma dlaczego?Jak by była bym kupił edycje kolekcjonerska a tak to chyba kupie zwykłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 20:19, Fang napisał:

To, co petycja z prośbą o książkę? :) Osobiście byłby to element, który przekonałby mnie
do EK jak nie to zostanę przy normalnej.


Obawiam się, że to nic nie da - tłumaczenie książki to robota na co najmniej miesiąc, a jej wydanie, zakup licencji... już soundtrack bardziej prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 20:21, Jaro7788 napisał:

> To, co petycja z prośbą o książkę? :) Osobiście byłby to element, który przekonałby
mnie
> do EK jak nie to zostanę przy normalnej.

Obawiam się, że to nic nie da - tłumaczenie książki to robota na co najmniej miesiąc,
a jej wydanie, zakup licencji... już soundtrack bardziej prawdopodobny.


Wiem, wiem, ale trochę szkoda miałem nadzieje ze właśnie, dlatego tak późno jest polska premiera gdyż przygotowują książkę. To była by naprawdę miła niespodzianka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gwoli scislosci w EK na Xboksa 360 NIE MA ksiązki napisanej przez człowieka z BioWare''u (odpowiedzialnego m.in. scenariusz do KotOR-a oraz pomagal także przy ME). To jest zwykła, chudziutka ksiazeczka nie majaca NIC wspólnego z ME: Revelation.

A co do EK PC wersji - nie chce mi sie rozpisywac, powiem tyle, ze jest slaba. Nawet za 139 zl jakby była, to nie wiem czy bym kupił, nawet jesli w srodku znalazłaby sie plyta ze sciezka dzwiekowa z ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,ten cały EK zrobił zamieszanie ;] Ogółem mi pasuje ten cały zestaw.....ale mam wątpliwości co do zakupu a nawet ceny nieznam :P ! CDP , obiecuje ,że kupie bez zastanowienia(oczywiscie jeśli cena bedzie wporządku) ,jeśli dodacie do EK Mass Effect: Soundtrack ME i pełną ksiązke ME: Revelation(może i być po angielsku) . Mysle ze wsyscy by odrazu pozytywniej spojrzeli na te całe EK ;]
No ale mój głos to jeden na tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywaliłbym "Kolekcjonerskie kartki z grafikami z gry" (co to właściwie jest? :P ), film z tworzeniem polskiej wersji gry a zamieniłbym to na soundtrack czy figurkę lub jakiś podobny gadżet kolekcjonerski.

Artbook też jak dla mnie niezbyt przydatny

BTW w podstawowej wersji poradnik będzie (na słabej jakości papierze :P) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoMM V ? Tylko skrzyneczka i artbook, więc nie wiem co ona robi na twojej liście ;] Wiedźmin jest grą robioną przez nich, więc gdyby zrobili to EK na poziomie np. Fable to moim zdaniem ośmieszyliby się ;p Jedynie EK Gothica można porównywać do EK ME, ale moim zdaniem wygrywa ME ;p

Ps. Poczekajmy na wizualizację ;] Wtedy zobaczymy jak to naprawdę wygląda ;p

BTW dołączam się do petycji ;p
Chcemy książkę ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować