Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Mass Effect – ujawiono wizualizację oraz wystartował preorder!

22 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 14:13, strajker napisał:

Numer koszulki? - jak mogę uniknąć ew. "niewłaściwego" numeru?

Podany jest na stronie produktu w sklepie - L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet 2 godziny niemineły a już ponad 1500sztuk sprzedano ?! No i kiedy tu ja miałem być pierwszy skoro dopiero do domu wróciłem :P .....A te EK będą numerowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mozna wykorzystac kuponow z konkursu GTA IV , co za zal gdy nie uzywam kuponu normalnie idzie zamowienie a jak uzyje cofa mnie do strony startowej. Niedopracowanie i zaraz sie pewnie skonczy pre order. Mam nadzieje ze cos z tym zrobicie i to TERAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że CDP nie spodziewa się wielkiego zainteresowania EK, skoro publikuje takie informacje o tej porze. Normalnie takie rzeczy ujawniane były około 16, kiedy więcej ludzi przegląda grampla po powrocie z pracy czy szkoły.
Pudełko - nie podoba mi się, spodziewałem się czegoś... innego, klimatycznego jak w przypadku np. Stalkera.
Etui... co tu dużo komentować, to powinna być rzecz jak najbardziej normalna, i taką jest, bo to to samo etui co w wersji podstawowej.
Digipack robi dobre wrażenie, ale jako że na wizualizacji nie widać zewnętrznej strony nie mogę oceniać.
Artbook - pierwsze wrażenie - a czemu to takie cienkie?
Poradnik, instrukcja,karta pomocy - te rzeczy powinny być w wersji podstawowej.
Koszulka - akurat ten element mi się podoba, w wiedźmińskiej chodzę na co dzień i nie straciła kolorów ani nie stała się workiem, więc w tym względzie jestem spokojny (Swoją drogą, rok temu podczas ujawniania EK Wiedźmina wypowiedziałem się o tym elemencie dość negatywnie - myliłem się, jeśli Migem to teraz czyta, może oficjalnie poczuć się przeproszonym :)) Ale brak opcji wyboru rozmiaru (a przynajmniej napis "rozmiar L" to sugeruje) jest już co najmniej niefajny.
Podkładka,smycz - ta z JE po pół roku używania wygląda jakby wpadła pod pociąg a następnie obgryzł ją pies, smyczy mam pół szuflady, gdybym chciał zakładać codziennie inną starczyłoby mi na miesiąc... Swoją drogą, pytam ja się - z jakiego powodu w niektórych sklepach internetowych do wersji podstawowej dołączana jest podkładka i/lub smycz, skoro teoretycznie te elementy są zarezerwowane dla EK? No i sorry, ale jeśli kosztem tej 5 złotowej obniżki straciliśmy te bajery, jest to trochę nie fair...
Pendrive - główna "zapchajcena" EK, jestem ciekaw jego parametrów technicznych, bo jeśli to zwykły pen jaki można kupić za 20 zł z przylepioną nalepką ME...
Making of lokalizacja O.o Mało kto ogląda filmy o tworzeniu gier, a co tu mówić o polonizacji. Fascynujące 1.5h o upychaniu tekstu w ramkach i wywiady z naszymi elastycznymi jak drąg polskimi aktorami... Owszem, nie widziałem jeszcze gry, a więc i nie słyszałem głosów w akcji, ale to co dotychczas wypuścił CDP całkowicie wybiło mi z głowy odpalanie polskiej wersji. Swoją drogą - Różczka czy nie, ale Jennifer Hale nei przebije, no way! (min. Bastilla z KotOR''a, Jaden Korr z Jedi Academy, Fall-from-Grace z Tormenta czy Juni z Freelancera)
Pocztówki? O.o
No i wielki nieobecny - soundtrack, imho najprzydatniejszy element edycji kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit nie wszedł, więc :
Co do ceny - nie wiem w co sobie pogrywa CDP, podając taką cenę sugerowaną, ani gram.pl obniżając ją jedynie dzięki możliwości użycia wPLN (biorąc pod uwagę, że grę można nabyć na Ultimie w cenie 179 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jakaś szczególnie wyjątkowo edycja kolekcjonerska, więc na pewno jej nie kupię (oczywiście zamierzam nabyć podstawkę, ale najpierw trzeba kompa ulepszyć :P). Kilka rzeczy (pendrive, kartki) są dorzucone do zestawu tak jakby na siłę, żeby coś było.
Poza tym w newsie (dla odmiany...) jest literówka. Pod koniec jest napisane "ekskluzywna i limitowana edycja kolekcjonerska dostępna będzie w sugerowanej cenia 199,90 zł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, jak co ale EK zawsze było mocną stroną CDP no przynajmniej do teraz, bo ta jest słabiutka i wydaje się wymuszone a ta cena to żart. Ciekawe czy uda im się w ogóle sprzedać tą kolekcjonerkę, bo jak na razie widzę, że została przyjęta bardzo chłodno przez forumowiczów. Szkoda gra jest naprawdę świetna (miałem okazje zagrać na X-boxie) i zasługuje na lepsze wydanie. Może jak CDP straci na tej edycji to na przyszłość da możliwość fanom ustalania, co chcieliby zobaczyć w EK a nie wrzuca coś, co znajdą pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:20, Fang napisał:

Co, jak co ale EK zawsze było mocną stroną CDP no przynajmniej do teraz, bo ta jest słabiutka
i wydaje się wymuszone a ta cena to żart. Ciekawe czy uda im się w ogóle sprzedać tą
kolekcjonerkę, bo jak na razie widzę, że została przyjęta bardzo chłodno przez forumowiczów.


Wiesz, Tobie może się nie podobać a innym się podoba lub uznają ja do przyjecia.
Edycja Kolekcjonerska "Mass Effect" PL - nakład 2 tysiące egz. - na obecną chwilę (nie wiem ile z tych 2 tysięcy otrzymał "gram.pl" do sprzedaży?) - zostało do sprzedania na "gram.pl" już tylko 153 egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mnie zastanawia... Bo naprawdę nie wiem jakim cudem to EK tak schodzi, może sama marka gry się przyczyniła do takiej sytuacji ? Sam jak wczoraj postanowiłem zamówić podstawkę + EK Alone in the Dark to mnie bolało, ale jak raz jeszcze spojrzałem na zawartość jednej edycji i drugiej to poprostu uznałem to za racjonalny wybór (zwłaszcza że od pół roku odkładałem 200 zł na EK ME... i zawiodłem się niesamowicie ;) ). Naprawdę nie wiem jak można mówić że ta edycja jest fajna ;) ale cóż to tylko moje zdanie - pocieszeniem zdaje się być fakt że nie tylko ja tak myślę. Gdyby chociaż dali soundtrack oraz "normalne" Making of - to bym się jeszcze 2 razy zastanowił. A tak to - wybaczcie... ten EK tego (niby) wspaniałego RPG nie dołączy do mojej kolekcji ;) (w ogóle przypomina mi się sytuacja z Assassin''s Creed - gra naprawdę mało ambitna - jak dla mnie - a tak wielu ludziom się podoba ^^'''')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować