Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Chciałbym tylko przypomnieć, że w niezwykle interesującym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42625&u=1441

ludzie domagają się odpowiedzi:

tak to potrafia zasypywać nas kretyńskimi reklamami tego samego produktu kilka razy dziennie i dzień w dzien przypominając cos co juz kazdy chyba na pamięć zna. ale jak trzeba napisac JEDEN post wyjaśniajacy i okazujacy szacunek czekającym graczom to NAGLE NIE MA KOMU ! WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu całe CDP nabrało wody w usta i nie tłumaczy się ze swojej porażki przy okazji promocji wplnomania? Czy dla was ten temat już całkowicie nie istnieje? Wielka żenada z waszej strony to co odwalacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 15:50, niunkaaaa napisał:

Czemu całe CDP nabrało wody w usta i nie tłumaczy się ze swojej porażki przy okazji promocji
wplnomania? Czy dla was ten temat już całkowicie nie istnieje? Wielka żenada z waszej
strony to co odwalacie.


podpisuję się pod pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. zarejestrowalam gre heroes V dzikie hordy, gra byla kupiona osobiscie w empiku. po rejestracji zamiast 12 zl wyskoczylo mi ze otrzymuje zero. wiec jakim cudem na pudelku pisze ze gwarancja jest ze nikt do pudelka nie zagladal i nie zna zawartych w nim materialów? .. jak dostac kase ktora sie mi nalezy? .. bo jesli ktos sobie moze wpisac od tak kod to po co ja mam bulic tyle kasy za oryginalne gry? .. jak tak wyglada opłacalność bycia uczciwym to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że ja Ci odpowiem.
1) Nie 12 zł a 12 W(irtualnych)PLN -czyli takich zniżkowych złotych które de facto zniżki nie dają i można nimi podetrzeć sobie ...co nie co ;)

2) Jak ci wyskoczyło 0 wplnów - znaczy że ktoś już ten kod użył i grę zarejestrował. W empiku mają dużą rotację pracowników i są jednostki które biorą grę na weekend, grają, rejestrują i później foliują na miejscu - bo każdy tego typu sklep ma "foliarkę" do gier / filmów rozpieczętowanych przez klientów.

3) Jak z boku była taka żółta plomba - nie otwarta i nie zerwana tzn. że jednak nikt tej gry nie otwierał i to wina zdublowanego kodu rejestracyjnego CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo słodko .. kazdy moze sie pobawic w wpisywanie kodów i anuż mu sie uda ... no coz gry bede kupowac dla satysfakcji i ładnego pudeła a nie dla jakiegoś picu zwanego wirtual money. dzieki za uświadomienie.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie co do gry z serii Delta Force. Czy grę Delta Force Xtreme 2 w Polsce wyda tak jak wcześniej DFX CDP? Jeśli tak to niech będzie to wersja (najlepiej angielska) ale jak już nie da się to wersja polska kinowa. Te głosy z wcześniejszych części DFBHD i DFX nie wyszły za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Moje pytanie dotyczy gry Puzzle Quest Galactrix (bo zapowiada się na mniej denerwującą niż Challenge of the Warlords:] ).
Czy są obecnie jakieś plany wydania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jaka jest szansa, że przed dniem 20.02.2009r będą dostępne karty Pre-Paid do AoC 2009 PL? Tak z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

Przepraszam za brak odpowiedzi w temacie wplnomanii. Przyznaję, że nie wczułem się wystarczająco w temat bo nie dotyczy on mojej pracy bezpośrednio. Ale to nie jest usprawiedliwienie w Waszych oczach, co doskonale rozumiem.

Dziś postaram się od osób odpowiedzialnych z tę akcję dowiedzieć się co i jak i wszystko Wam przekażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:05, gaheris napisał:

Pytanie: jaka jest szansa, że przed dniem 20.02.2009r będą dostępne karty Pre-Paid do
AoC 2009 PL? Tak z ciekawości...


Na 99 % karty będą już dostępne w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://oxcgn.com/2009/01/30/oxcgn-lists-125-games-for-the-360-in-09/
Na tej stronie znajduje się lista gier na Xbox''a 360 na rok 2009 i znaleźc tam można waszę grę They. Jako wydawca jest podana firma Eidos. Należy to traktować jako błąd, plotkę, czy może nieoficjalną zapowiedź wydawcy tej gry? Jakie jest wasze stanowisko? Wiem, trudne pytanie, ale takie są przecież najciekawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serdecznie witam wszystkich:)mam problem i chcialabym zasiegnac waszej pomocy a mianowicie skradziono mi konto na wow:(chcialabym zalozyc nowe lecz potrzebuje jakis wskazowek od czego zaczac mam?jezeli ktos z was wie prosilabym o jakas rade z powazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 10:47, DziaduRED napisał:

Przepraszam za brak odpowiedzi w temacie wplnomanii. Przyznaję, że nie wczułem się wystarczająco
w temat bo nie dotyczy on mojej pracy bezpośrednio. Ale to nie jest usprawiedliwienie
w Waszych oczach, co doskonale rozumiem.
Dziś postaram się od osób odpowiedzialnych z tę akcję dowiedzieć się co i jak i wszystko
Wam przekażę.


A nie lepiej by przedstawiciel działu odpowiedzialnego za tę akcję, odpowiedział sam na wszystkie pytania forumowiczów? Takie przekazywanie pałeczki jak w sztafecie nie służy sprawnej komunikacji, a raczej frustracji przedłużającą się ciszą. Wiem, z autopsji jak to się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 17:57, Vojtas napisał:


A nie lepiej by przedstawiciel działu odpowiedzialnego za tę akcję, odpowiedział sam
na wszystkie pytania forumowiczów? Takie przekazywanie pałeczki jak w sztafecie nie służy
sprawnej komunikacji, a raczej frustracji przedłużającą się ciszą. Wiem, z autopsji jak
to się kończy.


Krzysiek, który zajmuje się akcją wypowiedział się w temacie tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42625&pid=1617

Z tego co wiem w tym temacie bedą się pojawiać wszystkie nowe informacje. Ze swojej strony wiem, ze mocno pracuje nad tematem kilka osón w tej chwili więc już niedługo powinno być widać efekty poprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować