Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Ten dzień z pewnością przejdzie do historii międzynarodowego Gamingu.....
Zamieć nigdy chyba nie zrobiła takiego szumu jak dziś....
Wiekopomna chwila ot co!
Teraz czekamy tylko na datę premiery..........
no ale DIABLO3!!
polecam wszystkim zajrzenie na blizzard.com..
gdyż ja właśnie od tej strony się dowiedziałem XD
!!!!Nastał cud!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, jak nie MMO to na 100% kupuję ^_^ Żeby tylko bło można na battle.net grać, jak w D2 ;-P
Ciekaw jestem fabuły (tego najbardziej ;p) i wymagań, bo mam nadzieję,że na moim pc ten hit mi pójdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie byłoby ciekawiej, gdyby zapowiedzieli projekt w jakimś nowym uniwersum. Screeny póki co słabej jakości, ale widać, że rewolucji raczej nie będzie (interfejs jakby żywcem wyjęty z poprzednich części, ale możliwe, że tak ma właśnie być) ;) Cóż, być może kupię D3, ale poprzednie części serii nudziły mnie zawsze po jednym przejściu. Może tym razem będzie inaczej... W każdym razie nie ma co liczyć prędko na tą grę - najpierw dodatek do WoW, potem SC2 w przyszłym roku, a D3 może dopiero za 3 lata jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do WoWa, Starcraft 2, Diablo 3... Czy tylko ja mam takie wrażenie że to trochę odgrzewane kotlety? Kiedy Blizz zrobi znowu coś w pełni nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:48, Buniek2 napisał:

nigdy w diablo nie grałem, ale III kupię xD


Mam na to rozwiązanie : Ogarnij się, przejdź pierwszą i drugą część, a potem zabieraj się za III ;) ... IMO inaczej byłaby to herezja

A więc stało się... Diablo III ogłoszone, banan na twarzy i radość w sercu : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super !!, tego właśnie się spodziewałem, i mam nadzieję że to nie będzie typ gry MMO. Teraz tylko czekać aż Blizzard powie coś o premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet jutrzejszy mecz nie przebije tego wydarzenia!
Mimo, że spodziewałem się tego już od paru dni to i tak cieszę się jak dziecko, chociaż nie wiem czemu... Kiedy tylko pojawi się ten trailer i gameplay do obejrzenia w internecie to od razu oglądam, bo niestety nie mogłem odtworzyć relacji na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować