Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Czyli jednak Diablo 3... Może to i dobrze :). Choć trochę szkoda, że to jednak nie jakaś nowa marka ;). Cóż, może kiedyś Blizzard odważy się wejść do nieznanej wody...
Ciekawe, czy wraz z 3D kolejny element "losowy" trafi do kosza. Tak na marginesie, moje pierwsze skojarzenie po spojrzeniu na screenshoty - Dungeon Siege :D.

Ech, oficjalna strona Diablo 3 poprawnie otwiera się u mnie tylko pod FF3 i IE - WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:44, Krozin napisał:

@Czedwik Jeszcze w gameplayu pojawił się Rogue. Więc pozostały tylko 2.

Rogue? O to bardzo ciekawe. Czyżby wracały klasy z jedynki? :) Wojownik raczej odpada, skoro jest barbarzyńca. Obstawiałbym, że jeszcze może być mag i nekromanta(postać ta miała wielu fanów), ewentualnie paladyn (alternatywa dla tych, którzy wolą grać czymś innym melee, niż barbarzyńca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że poza konsolą mam jeszcze komputer... pomimo, że nie jestem fanem PC to Diablo III wygląda po prostu cudownie i już teraz chce się grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejscami jakieś takie za bardzo cukierkowate jak na mój gust, no ale whatever. I tak lepiej niż SCII. Kiedyś sikałem po nogach słysząc słowo "Diablo", teraz jedynie skwituje to wszystko ziewnięciem, <yawn>.

Screeny nawet dość ciekawe...Przypominają nieco obrazy. Lekkie rozmycie, rozmazanie,filtr jeden, drugi i efekt jest. Gameplay także niczego sobie. Gra będzie zapewne hitem jeszcze na długo przed premierą, ale czy na pewno chce mi się znów siedzieć i wybijać godzinami tysiące potworów i nabijać poziom ? Fakt faktem, szczęki w podłodze nie mam. To po prostu Diablo w nowej szacie. W kosmos nie poleci.

Do pełni szczęścia przydałaby się jednoczesna premiera obu gier - SC II i Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to najważniejsza informacja premierowa tego roku. Nieważne o czym się jeszcze dowiem, nic bardziej szczególnego nie zostanie wypowiedziane.
Nudziło już mnie ciągłe odświeżanie magika z google i poszukiwanie coraz to nowych wiadomości na temat DIII, przecieków itp. Wreszcie wiemy, że projekt istnieje i będzie ma fizyczny kształt (a raczej wirtualny). Niezmiernie się cieszę. Co do grafiki, to przyjmuję narzekania niektórych z przymrużeniem oka. Ileż to gier mających świetną grafikę okazało się beznadziejnych. Nie wspomnę osławionego Crysisa, w którego niewielu może sobie pograć na max - po co komu taka gra? To pytanie retoryczne, bo wiadomo, że to porażka.
Tak czy inaczej przepowiedniom stało sie zadość, purytańska zaś wiara fanów nagrodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam: czy ma ktoś jakiś inny link do teasera oprócz tego z oficjalnej strony? Bo ta działa jak by chciała, a nie mogła ;/

A poza tym świetny news, już wiem co będe robił na kompie przez kolejnych kilka lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:21, oOreVenOo napisał:

Niby super i w ogóle. Full wypas ale jakoś te skriny średnio wyglądają (chodzi o grafikę).


grafika grafika.. fika!! nie ona sie liczy.. klimat to je to!! DIABLO III - jeny, ale czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3. W końcu. Do tego w starym dobrym tylu, jedynie z nową odświeżoną grafiką 3D oraz silnikiem fizycznym. Miodzio :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować