Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Jak oglądałem gameplay to na grafe nie zwróciłem nawet większej uwagi, ale jak miałbym wybierać to jednak ten przerobiony screen dużo bardziej mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że dungeon "PO" jest o wiele bardziej klimatyczny. Popieram to - precz z pastelowymi kolorami z lochów. I jak najbardziej MUSI być "light radius" ( przynajmniej w lochach)

Co do świata na zewnątrz- jest bardzo ładnie i tak mogłoby zostać, aczkolwiek niektóre lokalizacje aż proszą się o trochę "dreszczyku" graficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru niczego podpisywać. Po obejrzeniu filmu z rozgrywki nie mam nic do zarzucenia stylowi grafiki. Nie jest on jakiś realistyczny, ale wcale bym nie chciał by coś takiego miało miejsce. Poza tym nie chcę by w grze było ciemno jak w 4 literach. Niech zostawią jak jest.

Wątpię by ta petycja cokolwiek dała. Blizzard raczej się nie ugnie. Nawet bodajże w FAQ czy w jakiejś ich wypowiedzi można znaleźć, że ten styl graficzny był poprzedzony kilkoma innymi i to ten im najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam wrażenie,że D III jest robione nie dla fanatyków Diablo a WoW-a.
Po bliższym przyjrzeniu się teksturom czy modelom postaci bije po oczach warcraftem.
Osoby twierdzące,że grafika jest w porządku to zapewne gracze WoW-a nie Diablo
tak to w tym momencie z mojej perspektywy wygląda, ale cóż pożyjemy zobaczymy.Jeszcze trochę za wcześnie by cokolwiek oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qis, trudno zrozumieć, że niektórym osobom podoba się grafika w D3 i nie muszą być graczami WoW-a? Ja WoW-a grałem tylko tydzień, a W3 tylko pierwszą kampanię przeszedłem, a grafika D3 odpowiada mi. Przykładowe screeny, które są w ankciecię są do bani, g*** widać w nich, oczy się będą szybko męczyć (moje zdanie). W ogóle D3 ma być kontynuacją D2 (20lat później... w Polsce jeszcze jest ciemno, buro itd po IIWŚ?), a nie remake D2!! Nie mam pojęcia, co wam przeszkadzają kolory w D3? To, że lokacje nie będą na jedno kopyto i będzie widać więcej szczegółów? Że Blizzard pomyślał, że musiały zajść jakieś zmiany po 20latach? Więć samo Tristam powinno troszkę inaczej wyglądać, ale nie jak wprowadzą jakieś zmiany to będzie świętokradztwo <mur> i na boga, to dopiero video gameplay, gdzie pokazane były tylko 2 miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dogodzi Blizzard :] Oni wydadzą D3 jak chcą i tak prawie wszyscy czekający na tą grę zagrają w nią, nie patrząć czy grafika jest z rodem WoW-a czy z Fear-a (D2) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to od II wojny tylko 20 lat minelo? Kurde... Alez to powoli leci :P Coz, zawsze mozesz zapytac starszych jak te lata po wojnie wygladaly, zapewne bylo bardzo wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo konkursie, ale oni sa od tego by zadowolic nas, a nie my ich. To MY za owoce ich pracy placimy i w naszym zainteresowaniu jest, aby to co kupujemy bylo dobre. Podobne jazdy rzeczywiscie byly z HOMM IV... Tez chlopcy zapodali rozne zmiany i skonczylo sie, jak sie skonczylo. Natomiast wlasciwie kalka 3 zostala przyjeta bardzo cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:40, Mac Cry napisał:

Mi się tam nigdy Diablo nie podobał. Kompletna nuudaa... Jeszcze żyję? :P


Szkoda ponieważ to na prawdę niezła gra. Zagraj w nią a na pewno nie pożałujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w dwójkę. Doeszedłem do drugiej, może trzeciej misji, później mi się odchciało grac. Nie rozumiem fenomenu tej gry. Wszystko jest tam takie proste, ubogie. Zwykła sieka. Możecie mnie nazwac nie wierny, ale nie lubię Diablo i go niegdy nie polubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest gra na multi. W pojedynke to rzeczywiscie troche monotonnie tak isc i siekac, siekac, siekac... Az do samego Baala, a nastepnie od nowa... Jednak z kumplami gra wyglada o wiele inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mac Cry, nie chcę Cię do niczego przekonywać, ale dla mnie właśnie ta wspomniana przez Ciebie prostota to jedna z największych zalet Diablo. Siadasz i grasz. Prawie wszystko jest tam intuicyjne, nie musisz przez dłuższy czas przyzwyczajać się do gry. To jest według mnie wielka zaleta. To chyba jeden ze znaków rozpoznawalnych Blizzarda. Gra ma mało zadań, grafika nie jest zła nawet do dzisiaj, ale jakoś specjalnie nie zachwyca. Mimo to gra się w to i gra i gra i gra i gra... Grywalność na najwyższym poziomie. Mało spotkałem gier, które by mnie tak wciągnęły. Jak tak piszę to aż się zastanawiam czy znowu nie zacząć grać w DII z dodatkiem. Nie ma to jak rozgrywki na Battle.net. ]:->

Oby III zachowała taką grywalność. Mam nadzieję, że nie przekombinują z nowościami. Nie chciałbym żeby to była kalka II, ale też co za dużo to niezdrowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW ,Diablo ,Starcraft...jeśli nie zauważyliście to teraz praktycznie wszystkie gry Blizzarda opierają się na podobnym silniki graficznym. Pamiętać trzeba ,że wszystko co zostało pokazane może się diametralnie zmienić. Jakby popatrzeć inaczej...czy Starcraft II nie przypomina trochę Warcraft''a III? Tak samo będzie z Diablo III moim zdaniem. Blizzard dużo osiągnął przy WoW''ie i zapewne wykorzystali parę elementów z poprzednika w grze ,aby ich produkt był bardziej...eee..."sprzedawalny" xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie mam żadnych zastrzeżeń do Diablo. Że niby grafika jest zbyt podobna do World of Warcraft? E tam, nie jest aż tak źle. Najważniejsze że Blizzard zdecydował się zrobić tą kontynuację... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, grafika rzeczywiście mogłaby bym mroczniejsiejsza. Co do samego DIII natomiast. Te wszystkie narzekania trochę wydają mi się śmieszne. Dlaczego. Otóż nigdy nie przepadałem za serią Diablo, po prostu nie widziałem tej ''magii'' tytułu. Przyjrzałem sie jednak nowemu tworoi ''Zamieci'' i na prawde nie ma dużo do zarzucenia od strony technicznej. W świecie elektronicznej rozgrywki panuje jakiś irracjonalny sentymentalizm. Dziś też są tworzone świetne gry. Logiczne jest przecież, że ciężej jest wymyśleć coś na miarę jakjiejś przełomowej gry, bo gatunki gier już sobie liczą sporo lat i wszlekiego rodzaju pomysły są eksploatowane. Ciężko jest ciagle wymyślać coś nowego, dobrze, że developerzy starają się chociaż podać znaną formę w nowej barwie. To tyle wywodu :P


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować