Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

To nie jest nowa forma. To jest taki ''WoW dla ubogich'' w rzucie izometrycznym i pod inna nazwa. No dobra, ciut przesadzam, ale dla mnie (powoli, bo powoli) tam to wlasnie zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1500 graczy? na stronie benchmarka mozna przeczytac ze zrobilo to 12 tys juz! Komu wierzyc? Sam bylem 671 osoba ktora to podpisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, widziałeś jedynie kilkuminutowy gameplay i kilka marnych (to znaczy pięknych;) ) screenów i już twierdzisz, że jest to zubożony WoW? Najpierw chyba wypada jednak zagrać i wtedy ocenić. Poczekaj, a dopiero potem wyraź swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, ze jestem bardzo sceptyczny i wole krytykowac i pozniej przyznac sie do wlasnego bledu niz marudzic, ze diablo wyszlo takie, czy siakie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:18, Revan 666 napisał:

Powiedzmy, ze jestem bardzo sceptyczny i wole krytykowac i pozniej przyznac sie do wlasnego
bledu niz marudzic, ze diablo wyszlo takie, czy siakie;)


Zapiszę sobie, że masz się później korzyć i błagać o przebaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, podpisuje się pod tym obiema łapami i nogami, to nie jest już mroczny gotyk, a Kubuś Puchatek :D
Żeby było śmieszniej, StarCraft II jest bardziej bajkowy, bardziej fantasy od nowego Diablo, BUAHA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mialem okazje zagrac w Diablo i coz... gra mnie nie zachwycila, owej "magii" tytulu nie poznalem ;) ale wielu moich kolegow do dzis gra w tą gre i przechodzi ja poraz ktorys tam... ;D natomiast z tego co widzialem na screnach i w filmiku to "trójka" zapowiada sie bardzo ciekawa, jak dla mnie ciekawsza od poprzednich części :P pragnę zauwazyc ze gra jest dopiero w trakcie produkcji i na jej wydanie bd trzeba jeszcze troche poczekac, a z tego co wiemy to blizzard stara sie dogodzic swoim fanom i robi gry w oparciu o ich zdanie (przyklad SC2) wiec bardzo mozliwe ze (o ile bd wystarczająco duzo podpisów) zrobią tę grę bardziej mroczną :) tak czy siak, bd fajna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Djdinho ---> w momencie pisania newsa było prawie 1500 klików. Statystyki można na bieżąco sprawdzać, bo, rzecz jasna, zmieniają się wraz z upływem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podpisujcie się na petycji!!!!
To co mi się podobało w diablo to właśnie ten ciężki, mroczny klimat, idąc wiedziałeś że za każdym rogiem może czaić się śmierć
U mnie już cała rodzina się podpisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że diablo 3 jeszcze nie jest taki jak część z nas by go sobie wyobrażała, mimo wszystko wierzę że Blizz weź nie sobie zdanie fanów Diablo do serca i trochę zmieni klimat. Z Starcraftem2 też na początku było dosyć "cukierkowo" ale już się trochę zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:29, Revan 666 napisał:

Zaiste, bogaty swiat. No i te elementy rpg w WoWie - zabij, lootnij, pozamiataj. Klasyka rpg:)

Masz specjalne serwery RP, prosze bardzo dla każdego coś miłego. A fabułę WoW ma dość ciekawą i jest bardzo klimatyczny. Oczywiście nie dla kogoś kto na todbocie czyta jak przejść questa czy zdobyć super kosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem na serwerze RP, nicki takie jak ''morderca'', ''jajko'', Ihealyou, itd. bardzo rozgrywke umilaly.
Druga sprawa - jedyne co bylo klimatyczne to WoW, sam. Bez TBC. Mial pewien koloryt, w dodatku zrobili z tego jeden wielki zur jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:49, Revan 666 napisał:

Gralem na serwerze RP, nicki takie jak ''morderca'', ''jajko'', Ihealyou, itd. bardzo
rozgrywke umilaly.
Druga sprawa - jedyne co bylo klimatyczne to WoW, sam. Bez TBC. Mial pewien koloryt,
w dodatku zrobili z tego jeden wielki zur jak dla mnie.


No tak wymieniałeś z nimi pare słów noob epix lol nic do szczęścia więcej nie potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiero początkowe screeny, nie ma co robic wielkiej hecy, a i myśle że wszyscy wiedzą że grafika to mały czynnik bo ani nie uratuje beznadziejnej gry, ani nie zepsuje tak na prawde tej dobrej. Blizzard to też do pewnego stopnia artyści i nie powinniśmy im mówic co maja robic bo to w ich interesie żeby dobrze wyszlo. Uważam ze juz teraz gra prezentuje sie świetnie pod każdym względem. Kolory maja jedną wielka zaletę: sprawiaja ze gra nie przypomina pracy. A wam wszystkim mrocznym rycerzom moge co najwyzej polecic jak co gamme zmniejszyc ;P i kto wie moze jak sobie słabe detale ustawicie to sie wam tęcza nie wlączy ? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:56, Revan 666 napisał:

Nie, od takich osob trzymam sie z dala, ale jesli przechodze przez jakies miasto i co
krok spotykam takie osoby to mozna sie zirytowac.


No fakt plaga to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować