Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 15:27, edsonpele napisał:

> No może już nie jest tym modem a szkoda ;/ :((
Szkoda, szkoda. Jeden z lepszych (eee,najlepszy) moderatrów jest zwalniany...


Racja,ale niestety nic nie możemy zrobić...

Dnia 02.07.2008 o 15:27, edsonpele napisał:

> Ale ma przynajmniej WT...
Myślę, że Budo wolałby mieć moderatora :]


Na pewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie to wygląda tak, że jakby się ludzie z gramu skumali, że to tylko wszystkich wkurzyło i może być niefajnie, albo nawet - w co nie wierzę - zobaczyliby tak po ludzku, że to był błąd krzywdzący Buda, to teraz tego nie odkręcą. Bo to by było gorzej niż niepoważne... Takie żonglowanie modkami... Oni mają strzec tutaj prawa, a sami są przez wypaczone prawo krzywdzeni? Czyli chyba nie wszytko jest tak jak powinno. Jeśli w najbliższym czasie nie będzie reakcji (Bo taka cisza jest najłatwiejsza, ale i najgorsza) ze strony gramowej ekpiy, jakiegoś zajęcia stanowiska, utosunkowania się do tego... To niech każdy sobie sam dopwie, jak nazwać takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,popieram,Budo był jednym z najlepszych modów.Umiał "wybaczyć" drobne występki,nie tak jak jeden mod którego nicku wolę nie pisać;)A zresztą Budo miał trochę racji w jednym poście.A co do opcji zwalniania moda to NIESTETY takiej nie ma,bo taki jeden nadużywa swoich praw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:39, ostry3000 napisał:

"Lecą mody, lecą,
lecą, aż się pali.
Hej żeby mi tu tylko,
laski nie ruszali!"

Twoja twórczość? Jak tak to świetnie obrazuje całość problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zwracam się do ekipy- jeżeli zdegradowaliście Buda (bo inaczej tego nie można nazwać, zwykły degrad) to powiedzcie nam, tym którzy tworzą to forum, czemu!!! My nie wymagamy cudów, chcemyu tylko kilku suchych faktów!!!! Nie macie powodu aby kryć się przed nami, zagrajcie w otwarte karty- nasze zdanie przeciwko waszemu. To że wy stworzyliście to forum od strony technicznej nie oznacza, że możecie być despotami, i panować sobie!! Miarka się przebrała, od dawna na gramie robiło się coraz gorzej, to była bomba zegarowa, przędzej czy później, to musiało się stać!!! Teraz wytłumaczcie nam, z jakiej racji odwołaliście najaktywniejszego moda wbrew woli użytkowników??? To że jeden konsul dał wymijającą odpowiedź nam nie wystarcza!!! Chcemy jasnej odpowiedzi: czemu!!! Budo jest osobą, która za ciężką pracę włożoną w rozwój forum dostała figę z makiem, a my nie możemy na to pozwolić. Tyle czasu moderował dla nas, teraz czas abyśmy zrobili coś dla niego.
Ekipa doskonale wie, że uruchomiłem maszynę, którą można zatrzymać jednynie degradami i banami, lub wyjaśnieniem i ugodą między stronami. Tego nie zatrzymacie, pozostaje wam wytłumaczyć się, lub postąpić jak despoci, i ukarać nas za niewinność. Za to, że mamy inne zdanie. Za to, że chcemy Buda!!!!
Zwracam się w liczbie mnogiej, ponieważ uważam, że wszyscy którzy podpisali się pod petycją są tego samego zdania. Niech się dzieje to, co powinno się zdarzyć już dawno. Czekam na odpowiedź, chyba że (nie da się tego inaczej określić) stchurzycie przed pospolitym ruszeniem, przed wolą użytkowników, przed tymi, którzy chcą lepszej przyszłości gramu, a wedłóg mnie łączy się ona z Budem!!!
Teraz wasz ruch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy jakieś mejle do ekipy jako takiej (nie konkretnych osób) w ogóle istnieją?
Bo jak nie to proponuję przypomnieć sobie jak się używa tradycyjnej poczty i wysłać prośby/petycje/żądania na adres gram.pl

Tak gwoli przypomnienia.
gram.pl Sp. z o. o., ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

PS: w sumie można i tu i tu wysłać, zawsze to większa szansa że coś z tego wierchuszka przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 15:57, Zakrzysiunio napisał:

Ekipa doskonale wie, że uruchomiłem maszynę, którą można zatrzymać jednynie degradami
i banami, lub wyjaśnieniem i ugodą między stronami. Tego nie zatrzymacie


Spokojnie, za kilka dniu znudzi wam się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Walgierz dał ci degrada czy coś ? Odczep Pan się od Walgierza, jak jego wywalą to już będzie niefajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś nie bierze udziału w dyskusji nie oznacza, że nie czyta postów i nie analizuje zawartych w niej wątków. Uwierzcie, forum w redakcji jest włączone non-stop, a wątki ciągle refreshowane.

Myślę, że sprawa, a raczej jej konsekwencje, niepotrzebnie zostały nagłośnione. Decyzja ta na pewno nie była łatwa dla ekipy gram.pl, ale jakby nie było - zawsze to jest decyzja ludzi odpowiedzialnych za kształt i działanie tego portalu i nie można pozwolić sobie na jakieś skoki w bok ze względu na prywatę; kosztem dobrej atmosfery i zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:00, Chaotizz napisał:

Gadasz, jak to Ty miałbyś zostać nowym modem. ;PP


No i masz, wydało się... ;-)
To nie na moje nerwy. ;-)

->Lambert
Jak napisał Owca (eee... na pierwszej stronie, bo widzę, że od wczoraj spoooro postów napisano...), decyzja Gramu i tyle. Mieli do tego prawo - i tym cała sytuacja różni się z Twoimi skojarzeniami.

->Kłejk
Dzieje się sporo, dzieje. ;-)
Co do nowych moderatorów - jak dotąd GeoT i Paladynka doskonale sobie radzą, a jest trochę użytkowników forum, którzy są doskonałym materiałem na następców Buda. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet w zakładce Moderatorzy/ Zasłużeni dla systemu nie ma tam nic o Budo ! Jak tak nie może być :)
Ja raczej to tej petycji podchodzę z spokojem i uśmiechem , tak samo jak osoba Buda :D Wiadomo , że petycje na gram.pl rzadko przechodzą , ile musieliśmy <my userzy> naprosić o znaczki baba/chłop :D kobieta/mężczyzna ładniej brzmi :D

Życzę miłego popołudnia . :)

PS. Ja jeszcze za Knotem tęsknie , serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momencik, gdzie ja napisałam że IMHO nie czytają? Po prostu szukam zgodnych z prawem i regulaminem środków odwoławczych od decyzji, które mi się nie podobają.

Nie tylko mi, sądząc po stałym przyroście objętości tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wam zrobił Buda że go wywalacie dajcie chociaż konkretne powody.Chcecie sobie zepsuć opinię takim czymś u użytkowników czy co ? ZOSTAWCIE BUDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:22, kabak5 napisał:

Budo ma zostać!!!
Już prędzej żeby walgierza wywalili ale Budo?!
Budo musi wrócić!!!

Tobie z checią podsunąlbym jeszcze wiecej, wtedy byś mnie znienawidził. Widać ze chyba nie rozumiesz co tu się dzieje. Nie ma to na celu usuwać modków którzy dali degrady (bo na 100% dali Tobie zasłuzonego) tylko o przywrócenie Buda. A to że Ci sie walgierz nie podoba bo Ci degrada dal (dałbym wiecej) to juz Twoja sprawa. Walgierz zostać musi, u mnie zawsze był porządnym modemi takim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:23, Falconer napisał:

Spokojnie, za kilka dniu znudzi wam się... :)


Nie pisz jakbyś mówił do nas wszystkich, bo cholernie się mylisz -.-'' Komu to zwisa temu zwisa a komu zależy nigdy nie zmieni zdania.

Poza tym jest jeszcze kwestia tego co sie dzieje na tym forum - a to już powinno każdego zainteresowac, czy lubi Buda czy nie, bo widac że coś się zepsuło. To już nie to co kiedyś. :/

EDIT:
Powiem więcej. Na początku to było że tak powiem forum z dołączonym sklepem. Teraz jest sklep z dołączonym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:20, Fumiko napisał:

Słuchajcie, czy jakieś mejle do ekipy jako takiej (nie konkretnych osób) w ogóle istnieją?

Bo jak nie to proponuję przypomnieć sobie jak się używa tradycyjnej poczty i wysłać prośby/petycje/żądania
na adres gram.pl

Dokładnie.
Bo ten wątek zaczyna przypominać niekończącą się opowieść. Aż dziwne że nie został zamknięty. Zwłaszcza że Gram.pl sobie jego treść zlewa. Ale widać że sam Budo też zaczyna mieć trochę dość tego zamieszania. Choć na pewno takie wsparcie jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, kto to był? A, ten modek, tak już wiem. Pracowity i naprawdę wporządku moderator. No i sprawiedliwy. Naprawdę, szkoda że już go nie ma z nami, ale co poradzic? W sumie w pamięci jedynie paru utknęło modków mi w pamięci (nie wszyscy pozytywnie). Reszta, za przeproszeniem, to cholerne lenie. Przez nich forum roi się od głupstw i spamerów. Smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować