Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - kolejne wiadra informacji

157 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 22:33, Fouton napisał:

Że co? Że usunęli strażników z krypty 101? Przecież w CDA pisali że to tylko na czas
testowania gry przez redaktorów a nie na stałe.


Potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ekwipunek będzie oparty na wadze przedmiotów. Zaznaczyć należy, że zbroja będzie ważyła 0 kg. Bethesda wolała poprostu, aby gracz nie przejmował się tym elementem. "
Hehe, dwie tony stali na graczu i 0 wagi ;-)

A najgorsze, że ciągle przewija się w tekście Oblivion.

PS. Jeśli chodzi o ilośc tekstu to jak ma się ona do jakości? Jeśli dialogi i informacje będą podobnie nudne i nieciekawe jak w Oblivionie to ja dziękuję za takie katorgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano na 13 schronie był news na temat odpowiedzi dotyczące 25 pytań od fanów. Za każdą odpowiedzą Bethasyfu po prostu mnie cisnęło ze złości. Najfajniejsza odpowiedz była o tym, że według nich Fallout 2 to nie był żaden squel tylko pokazanie co się stało potem...lol! Seryjnie, czy naprawdę nie mogą zrobić choć jednej dobrej rzeczy dla fanów Fallouta i wywalić "3" z tytułu? Gdyby to zrobili to chyba zacząłbym ich błogosławić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanuję dobre imię serii, chociaż nigdy nie grałem w jedynkę, a dwójkę sobie odpuściłem po jakimś tygodniu. Lubię postapokaliptyczne klimaty i zawsze czekałem na jakiegoś RPGa o tym traktującego w nieco współcześniejszej otoczce. Mimo, że nie wszystkie pomysły Bethesdy mi się podobają, to coraz bardziej czekam na nowego Fallouta :) I tak, jestem z tych, którzy grali w Obliviona i którym się on podobał :P To zapewne wszystko tłumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 23:41, Emeraldar napisał:

Szanuję dobre imię serii, chociaż nigdy nie grałem w jedynkę, a dwójkę sobie odpuściłem
po jakimś tygodniu. Lubię postapokaliptyczne klimaty i zawsze czekałem na jakiegoś RPGa
o tym traktującego w nieco współcześniejszej otoczce. Mimo, że nie wszystkie pomysły
Bethesdy mi się podobają, to coraz bardziej czekam na nowego Fallouta :) I tak, jestem
z tych, którzy grali w Obliviona i którym się on podobał :P To zapewne wszystko tłumaczy
:)


To jak z filmowym Wiedzminem , ktory tez podobal sie tylko ludziom co nie czytali ksiazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 23:57, Michaelius napisał:

To jak z filmowym Wiedzminem , ktory tez podobal sie tylko ludziom co nie czytali ksiazki
:D


Nie czytałem książki, ale film też mi się nie podobał :P Za to gra jest niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:39, Santino93 napisał:

> A czy te wszystkie punkty to cytaty z CD-Action? W takim razie sie nie dziwie -
to gazeta
> PCtowa, na kazdym kroku ich "wybitni" redaktorzy muszą ganić konsole, bo w nocy
nie zmrużą
> oka jak tego nie zrobią. Chyba najbardziej żałosne pismo komputerowe w Polsce...

Człowieku widziałeś ty kiedyś CDA ?! Gdzie oni tam naśmiewają się z konsol ?! Każdy redaktor
ma w domu po kilka konsol (chyba tylko oprócz Smugglera) i w redakcji jest takie coś
jak kącik relaksacyjny gdzie stoją tylko konsole PS3 i X360. No a w samym piśmie jest
taki dział jak Odmienne stany grywalności gdzie opisywane są nowinki ze świata konsol
i gry na konsole. No ale skąd masz to wiedzieć jeśli CDA na oczy nie widziałeś.
------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------
Na F3 zbytnio nie czekam choć może kupię bo lubię RPGi.


Racja Santino93, a co do MaZZeo to nie ma to jak wypowiadać się na tematy, o których bladego pojęcia się nie ma. Dodam tylko tyle, że jest to CZASOPISMO a nie gazeta i jest CD Action Konsole redagowane przez tych samych redaktorów. Co do kącika relaksacyjnego to dodam, że mają oprócz X360 i PS3 jeszcze Wii + Wii Fit.

Jeśli chodzi o Fallout''a to ja się cieszę z jego obecnej formy bo z jednej strony nie przypomina tego tragicznego Obliviona, a z drugiej strony nie przypomina tradycyjnego Fallout''a. Wiem teraz pewnie fani mnie zbluzgają, ale... ja fanem nie jestem, a ponadto gustuję w TPP eRPeG''ach, z dobrą fabułą i akcją. Jednocześnie współczuję fanom "Odpadu Radioaktywnego" i rozumiem Was (nie wiem co bym zrobił gdyby Gothic 4 został skopany przez Spellbound), a z drugiej strony się cieszę, że nie będzie to w stylu poprzednich części, gdyż bym nie zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oba stare Fallouty i w oba grałem i oba ukończyłem (gry wybitne!), Fallouta Tactics: Brotherhood of Steel też mam, też grałem i też ukończyłem (nie jest to to co F1 i F2 ale też jak najbardziej dobra gra), TES IV: Oblivion także posiadam, także grałem i także ukończyłem (ot co kolejny dobry cRPG, może nie wspaniały ALE NAPEWNO DOBRY)... tak więc na Fallouta 3 czekam, kupię go, zagram, ukończę i... zobaczę co Bethescie wyszło, cudów się nie spodziewam... to po prostu będzie kolejny BARDZO DOBRY cRPG !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 23:28, Gawełek napisał:

Dziś rano na 13 schronie był news na temat odpowiedzi dotyczące 25 pytań od fanów.


Najgorsza z tych odpowiedzi , to brak narzędzi do tworzenia modów. Bo coś mi się wydaje że tylko one mogą uratować F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm z jednej strony dobre niusy z drugiej strony nie. Mam wrazenie ze dla starych fanow fallouta 50% innowacji bedzie sie podobac a drugie 50% nie. Co calkiem niezly wynik bo te drugie 50% to target dla nowych klientow tej gry..

Osobiscie czekam bardziej na Afterfall, ale F3 na pewno nie poskapie :) a moze sie milo zaskocze ze gra bedzie naprawde dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać !! "Czasami jest tylko dobre i złe wyjście - np. w przypadku odpalenia lub nie atomówki w miasteczku." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwią mnie te ciągłe porównania do Obiviliona i martwi mnie to, że będą one również zapewne w recenzjach jakby F3 było kontynuacją TES''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie przeżyć nawet wykorzystywanie większości mechanizmów z TES IV, ujednolicenie traits i perków, czyzmniejszenie różnic między kobietą a mężczyzną - ale pogrupowania decyzji na dobre/złe nie znoszę. Robi się kolejny standardowy RPG, z dwoma liniami fabuły. Nawet jeśli twórcy udają, że jest coś innego - tak czy inaczej będą tylko dwie decyzje i podstawowe zakończenia. No i gdzie do cholery podziało się znane z Falloutów mniejsze zło/większe dobro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie wszystkie informacje dotyczące F3 uważam za dobre, szczególnie martwi mnie uszczuplenie składu grupy do 2 osób. No ale czekam mimo to z niecierpliwością, F1 i 2 nie chodzą już na moim najnowszym sprzęcie więc może chociaż "trójeczka" mi osłodzi tą strate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzowac z max 20lvlem- F1 mial max lvl 21 i bylo ok.
Oczywiscie wszystko zalezy od tego, na ile sposob mozna postac rozwinac. W FO1 moglismy zrobic strzelca, zlodzieja, dyplomate, farciarza, idiote i kogo tam jeszcze chcielismy, co oczywiscie zawdzieczamy nieliniowej rozgrywce.
Ale nie wiadomo czy bethesda aka "masz kompas i idz za strzalka" potrafi wprowadzic nieliniowe rozwiazania. Bo co za roznica czy stworzyles dyplomate czy cyngla, skoro wiekszosc gry to walka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na statystyki postaci nie wpływa jedynie noszony pancerz, ale także ciuchy."

Nie patrzyłem kto pisał ten artykuł, ale po tym zdaniu wiedziałem, że to Zaitsev. Roztargnienie typowe dla tego redaktora. No chyba, że Pan Redaktor sądzi, że szatą handlarza przykryje się pancerz bojowy.

""Nauka" jest jedną z nich, ale jest też pełno umiejętności związanych z walką". Czyli wiadomo już, na co zostanie położony nacisk... "

Złośliwy komentarz w stylu mentora przewidującego jaka będzie gra zanim jeszcze się ukazała i zanim w nią zagrał.

Tak poza tym, to dzięki za artykuł, jestem dobrej myśli. Przekazałeś tu sporo ciekawych informacji, martwi mnie tylko ten max_level, pomimo rozkoszowania się przede wszystkim fabułą w cRPG, zawsze lubiłem nieco "podkoksić" swoją postać, najlepiej do granic możliwości. Miejmy nadzieję, że osiągnięcie 20 poziomu będzie właśnie w miarę odległą "granicą" wymagającą czerpania z gry garściami i wybawienia się całym contentem, w tym również pobocznym i nie powiązanym z główną linią fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit poziomu mnie rozwalił - hardcorowcy będą mieć 20 lvl po kilku godzinach i zostanie i jeszcze paredziesiąt na obserwacje świata gry.
Perki - F1 miał limit do 21 poziomu i perki co 3 (4 z traitem skilled) i dało się. Bez Traitów - tragedia.
Waga zbroi - żeby gracze się tym nie przejmowali?! W RPG? Ludzie, ja będę miał 5 PA i i one będą nic nie ważyć?!
L O L

krzysiek-xxx-> TO JEST "O P A D" NIE "ODPAD", do jasnej cholery ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 03:00, MazuroV napisał:

"Na statystyki postaci nie wpływa jedynie noszony pancerz, ale także ciuchy."

Nie patrzyłem kto pisał ten artykuł, ale po tym zdaniu wiedziałem, że to Zaitsev. Roztargnienie
typowe dla tego redaktora. No chyba, że Pan Redaktor sądzi, że szatą handlarza przykryje
się pancerz bojowy.

Nie, ale chyba popularniejszą metodą rozwiązywania tego typu sytuacji jest ubieranie stroju POD pancerz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować