Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze nie będą zawiedzeni wysokością abonamentu w Age of Conan?

46 postów w tym temacie

pepsi

Choć Age of Conan doczekał się swej premiery w Polsce półtora miesiąca temu, nadal nie są znane stawki abonamentu dla nadwiślańskich graczy. CD Projekt wciąż negocjuje je z zachodnim wydawcą i, choć konsensus wciąż nie został osiągnięty, Krzysztof Szulc z CDP zapewnia, że gracze nie będą zawiedzeni.

Przeczytaj cały tekst "Gracze nie będą zawiedzeni wysokością abonamentu w Age of Conan?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to będzie pierwszy MMO z abonamentem za jakiego się zabiorę. Jakoś nie mogłem się skusić do poprzednich a tu i podobno nieduży abonament, grafika dobra i po polsku - cud miód i orzeszki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:33, Pawlo09 napisał:

Ja bym chciał aby to było 10 lub 5zł.


A ja bym chciał, żeby CDP jeszcze graczom co miesiąc dopłacał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowa negocjowana cena będzie obowiazywac tylko w polskiej wersji gry/na polskich serwerach, czy dla Polakow bedzie po prostu taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dla mnie aoc jak wyjdzie pl będzie lepszy od wowa ze względu, że w razie jakiś problemów będę mógł otrzymać pomoc w rodzimym języku a to ułatwia chwile spędzane przy przymusowym przerwie przy rąbaninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Funcon bardzo obniży abonent i to z jednej prostej przyczyny - zbugowana gra, w której więcej gracz u bywa niż przybywa. Ot zostaną tacy mali Polacy, którzy dostaną tanio płatną bętę. I oni będą zadowoleni i my będziemy zadowoleni. Tylko czy aby na pewno nie oszukani?

Gwoli wyjaśnienia - nie sprzedało się 1.000.000 kopii gry - tyle trafiło do sklepów. Gram.pl dlaczego piszecie takie bzdury i wciskanie ludziom kit, skoro to od Was wyczytałem. Zapraszam do:

http://www.cdprojekt.pl/news.asp?id=10179

I cytat z w Waszej własnej strony:

Eurogamer: Mówi się, iż sprzedaliście do tej pory około miliona kopii Age of Conan. Czy spodziewaliście się takiego sukcesu?

Gaute Godager: Muszę sprostować tę informację. Prawdą jest, iż do sklepów trafiło około miliona kopii naszej gry. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kopie trafiły już do rąk graczy.

Oj nieładnie gram.pl nieładnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy będzie możliwość wykupienia abonamentu tak jak w wowie przez karty pre-paid?? Pytam ponieważ patrząc na WoW Prepaid na gram.pl to gdy "ładuje się" online wychodzi taniej o 10 zeta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, tradycyjnie już, postoję i popatrzę jak to naiwni gracze wydają fortunę* co by w tyle za kolegami z gildii nie zostać xD To nie dla mnie. Już wolę Diablo II.
* 30 zł? Za to można dobrą gierkę na allegro.pl nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm 30 zeta ? Nieźle ale i tak nie dla mnie :p

Mogliby wprowadzić mniejsze opłaty mniej więcej do 15-20 z możliwością opłaty smsem ... Tak wtedy bym grał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:30, Naars napisał:

Prawda jest taka, że jakkolwiek niska była cena, to ludzie będą chcieli jeszcze taniej.


jakaś granica chyba musi by na tym świecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i opłaty sms, w wysokości 5zł miesięcznie, max lvl na start, kilka milionów złota i imba set. Najlepiej jeszcze, żeby było ograniczenie wiekowe 10-16lat(!), bo się okaże że kontaktu nawiązać nie można. A po miesiącu nowa gra, i po kolejnym następna, a za pół roku wielkie narzekanie, że nie mam w co grać i płatne mmo są do d***, bo za szybko się nudzi.

I właśnie dlatego kocham płatne mmo z pułapem 30zł+/m. Dzięki temu większość osób z podejściem w/w nie może przekroczyć granicy(lenistwa rzec by się chciało).

A tak poważnie to ja bym się cieszył nawet z tych 30zł. Lepiej 30 niż 40/45. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki abonament rzeczywiście będzie, a do polskiego wydania bugi zostaną naprawione, z chęcią pogram ;) Zresztą ta kwota stanowi 60% obecnego abonamentu, więc jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować