Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 17:43, Kirabaxior napisał:

Oho, fajnie, jutro dobrze że piątek, bo raz że update do TF2, dwa że chętnie zobaczę
RoMa w Evencie po Polsku ^^

No nie wiem... raz, że można jakoś opanować słownictwo slangowe związane z MMO, a poza tym ciężko byłoby połapać się na czacie :P Jeden pisze nazwę itemku po ANG, drugi po PL... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 18:19, RazorBMW napisał:

> RoMa w Evencie po Polsku ^^
No nie wiem... raz, że można jakoś opanować słownictwo slangowe związane z MMO, a poza
tym ciężko byłoby połapać się na czacie :P Jeden pisze nazwę itemku po ANG, drugi po
PL... xD

To będzie jak z GW - nazwy możej są Polskie, ale na handlu głównie mówi się nazwy itemków po angolu. A nie ma przypadkiem natychmiastowej, chwilowej zmiany języka pod CTRL, tak jak w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 20:48, Kirabaxior napisał:

> > RoMa w Evencie po Polsku ^^
> No nie wiem... raz, że można jakoś opanować słownictwo slangowe związane z MMO,
a poza
> tym ciężko byłoby połapać się na czacie :P Jeden pisze nazwę itemku po ANG, drugi
po
> PL... xD
To będzie jak z GW - nazwy możej są Polskie, ale na handlu głównie mówi się nazwy itemków
po angolu.


To chyba standard, chyba, że polski serwer będzie to tam może być różnie.

Dnia 17.12.2009 o 20:48, Kirabaxior napisał:

A nie ma przypadkiem natychmiastowej, chwilowej zmiany języka pod CTRL, tak
jak w GW?


Może frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:06, Budep napisał:

To chyba standard, chyba, że polski serwer będzie to tam może być różnie.

Oby nie.

Dnia 17.12.2009 o 21:06, Budep napisał:

Może frytki do tego?

Wolę kebab.
W GW jest takie coś, przytrzymujesz ctrl i na chwilę wszystkie teksty zmieniają się na angielskie, dzięki czemu można znaleźć nazwę poszukiwanego itemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:30, Kirabaxior napisał:

> To chyba standard, chyba, że polski serwer będzie to tam może być różnie.
Oby nie.

> Może frytki do tego?
Wolę kebab.
W GW jest takie coś, przytrzymujesz ctrl i na chwilę wszystkie teksty zmieniają się na
angielskie, dzięki czemu można znaleźć nazwę poszukiwanego itemu.


Nie wiedziałem, bo przez rok gry tego nie wyczaiłem -.- Bezsensowne jest robienie takiej opcji, jak polski jest bardzo niedopracowany, a na dodatek RoM to nie GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:13, Budep napisał:

Nie wiedziałem, bo przez rok gry tego nie wyczaiłem -.- Bezsensowne jest robienie takiej
opcji, jak polski jest bardzo niedopracowany, a na dodatek RoM to nie GW :)

A jak będziesz chciał znaleźć itema na aukcji po nazwie, co wpiszesz, skoro RoM jest spolszczony? Tak to przynajmniej można by nazwę po angielsku sczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2009 o 22:13, Budep napisał:

Nie wiedziałem, bo przez rok gry tego nie wyczaiłem -.-

Oj Boże boże, i pomyśleć, ze za brak elite armora wyśmiewał mnie człowiek który nie wiedział, ze da się zmienić język na angielski klikając Ctrl... :)

A tak w ogóle to spolszczanie takich MMO jak RoM jest idiotyzmem, wejdą dzieci po 7 lat i będą uprzykrzać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:30, Markush napisał:

A tak w ogóle to spolszczanie takich MMO jak RoM jest idiotyzmem, wejdą dzieci po 7 lat
i będą uprzykrzać grę.

Póki nie ma serwera Polskiego, nie będzie tak źle jak w Minetinie(ups...)2. Owszem, bedzie ich więcej, ale z tego co zauważyłem, gildie promują "Polską Polszczyznę", a gnębią "ej kto da mi 1k bo mósze kupic se trohe potuw??????"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:30, Markush napisał:


> Nie wiedziałem, bo przez rok gry tego nie wyczaiłem -.-
Oj Boże boże, i pomyśleć, ze za brak elite armora wyśmiewał mnie człowiek który nie wiedział,
ze da się zmienić język na angielski klikając Ctrl... :)

A tak w ogóle to spolszczanie takich MMO jak RoM jest idiotyzmem, wejdą dzieci po 7 lat
i będą uprzykrzać grę.


Spolszczanie każdego darmowego MMO jest dużym błędem, przykładem może być GW :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego po zaaktualizowaniu gry nie mogę wybrać wersji polskiej? W Region/Language nie ma opcji - Poland/Polish ;( Może trzeba mieć konto na Polskę zarejestrowane? Sprawdzę zaraz, na jaki kraj się rejestrowałem, ale na 80 procent właśnie Polskę.
Edit. Sprawdziłem, konto było rejestrowane na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:24, Kirabaxior napisał:

Wie ktoś dlaczego po zaaktualizowaniu gry nie mogę wybrać wersji polskiej? W Region/Language
nie ma opcji - Poland/Polish ;( Może trzeba mieć konto na Polskę zarejestrowane? Sprawdzę
zaraz, na jaki kraj się rejestrowałem, ale na 80 procent właśnie Polskę.
Edit. Sprawdziłem, konto było rejestrowane na Polskę.

Wywalili chwilowo, po tym patchu, który i tak naprawił parę bugów po ostatnim update.

@Budeq, wysłałem invite w grze, chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu udało mi się to włączyć ... Powiedcie mi czy to właśnie w RoM`ie scout nie miał możliwości "normalnego strzelania" ? Tzn. trza używać cały czas jakiś skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Thank you for your interest in the game.

Unfortunately I need to tell you that this was a mistake. There is no polish client. This was a bug. So I am really sorry that I need to disappoint you in that case.


Teraz powiedzcie mi,jak spolszczenie questów, itemów, itp itd może być "bugiem". Ok zrozumiał bym jedno dwa słowa wkradły się, ale nie Region PL, czy język PL.

Rozbawiła mnie ta wypowiedź do granic."

O LOL! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś skąd mogę wziąść Ancient Treasure Key? Dostałem z eventa prezent za 40 sled fragmentów, ale teraz potrzebuje tego keya, by go otworzyć. Może za questa za 10 lost giftów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, wie ktoś skąd pobrać spolszczenie, bądź pacza który wprowadza polski język ? ;) Zawsze lepiej po ojczystym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 01:16, Albii napisał:

Takie pytanko, wie ktoś skąd pobrać spolszczenie, bądź pacza który wprowadza polski język
? ;) Zawsze lepiej po ojczystym języku.

Jeszcze nie ma.

Dnia 24.12.2009 o 01:16, Albii napisał:

Wie ktoś skąd mogę wziąść Ancient Treasure Key? Dostałem z eventa prezent za 40 sled
fragmentów, ale teraz potrzebuje tego keya, by go otworzyć. Może za questa za 10 lost
giftów?


WZIĄĆ!
Co do tego klucza - kupujesz w Item Shopie za takie srebrne monety dziwne, co czasem NPC chcą, byś im coś zebrał i w nagrode dają te monety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 08:33, RazorBMW napisał:

Jeszcze nie ma.

Tylko, że kilka osób po jednym paczu miało PL w Region/Język, a po jakimś czasie znikło całkowicie... Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 08:33, RazorBMW napisał:

WZIĄĆ!

Merry Christmas! :D

Dnia 24.12.2009 o 08:33, RazorBMW napisał:

Co do tego klucza - kupujesz w Item Shopie za takie srebrne monety dziwne, co czasem
NPC chcą, byś im coś zebrał i w nagrode dają te monety...

Ej, taki głupi nie jestem. Tokeny z Daily Questów. Easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować