Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 10:13, Albii napisał:

> Jeszcze nie ma. > Tylko, że kilka osób po jednym paczu miało PL w Region/Język, a po jakimś czasie znikło
całkowicie... Oo



Oficjalna wersja: "Thank you for your interest in the game.

Unfortunately I need to tell you that this was a mistake. There is no polish client. This was a bug. So I am really sorry that I need to disappoint you in that case."

Nieoficjalna: Chwyt marketingowy, albo przez przypadek im się wymcknęło bo dopracowują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio gram. Jeśli chce ktoś koda na:

•1x Reindeer Mount in a bag (7 days)
•2x Donichuka Transformation Potion

wpisujcie w odpowiedzi swój nr gg. Wygra osoba, która da najgłupsze uzasadnienie dlaczego mam wybrać właśnie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 11:54, BluesBoy napisał:

•1x Reindeer Mount in a bag (7 days)


3591617 - bo biję masterczułki całymi dniami, a na widok słodkich uszatych zwierząt doznaję kobiecej litości dla nich. Mimo iż jestem facetem. Wygrałem? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze? Szukam jakiegoś fajnego poradnika, najlepiej do lvlowania. Nie mogę coś pojąć tej dwuklasowości. Google nic wartościowego nie zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 20:10, Undertaker napisał:

Gra ktoś w to jeszcze? Szukam jakiegoś fajnego poradnika, najlepiej do lvlowania. Nie
mogę coś pojąć tej dwuklasowości. Google nic wartościowego nie zwraca.


Zwraca, ale trzeba umieć się posłużyć.

Zajrzyj na runesofmagic-online.pl, tam znajdziesz odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była pierwsza strona, na jaką patrzyłem. I nie chodzi mi o coś takiego - historia Knightów mnie nie bardzo obchodzi. Raczej o poradniki w stylu tych na wow-pro.com do WoW-a. W Warcrafta gram od 5 lat, więc ich nie potrzebuję, a RoM dopiero zaczynam i nie kumam tej dwuklasowości. Kto wpadł na pomysł robienia 2 razy tych samych questów i lvlowania 2 razy tej samej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Questów nie zrobisz dwa razy a i levelowanie dodatkowej klasy jest dosyć fajne bo gameplay się całkowicie zmienia. Zresztą, możesz spokojnie dość do max lv jedna klasą a dopiero później wylewelować drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 10:41, Selv napisał:

Questów nie zrobisz dwa razy a i levelowanie dodatkowej klasy jest dosyć fajne bo gameplay
się całkowicie zmienia. Zresztą, możesz spokojnie dość do max lv jedna klasą a dopiero
później wylewelować drugą.


Ok, dzięki. To już dość pocieszające. Bo czytałem gdzieś, że postać bez dwuklasowości jest bardzo słaba i myślałem, że trzeba równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaba to nie, po prostu słabsze :)
Ciężko jest bez drugiej klasy 40+ ale się da.
Do tego momentu jednak dalekooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie grałem, ale pamiętam, że nie warto olewać subklasy i w miarę możliwości levelować obydwie w miarę równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 12:41, Undertaker napisał:

Jak wygląda end-game w tej grze? Chodzi mi o to, czy nie ma problemów ze znalezieniem
ludzi np. na dungeony?


Nie nie ma, choc ludzie mowia, ze end game nie zachwyca. Ja nie wiem, nie ''doszedlem'', ale mysle, ze az tak nudno nie jest. Na poczatku na pewno nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem. Mam pytanie. Otóż pobrałem tę jakże wspaniałą grę jaką jest RoM, jednak zastanawia mnie jedno. Niewiele się namyślając, wybrałem klasę wojownika. Czy był to doby wybór jak na początek, a także i przemyślany pod względem przyszłościowym? W/K jest dobrą postacią dla początkującego? Czy na początku powinienem wykonywać praktycznie wszystkie questy jakie mam do wyboru (a tak właśnie robię, ponieważ nie widzę innego wyjścia :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:33, Outstaller napisał:

Cześć i czołem. Mam pytanie. Otóż pobrałem tę jakże wspaniałą grę jaką jest RoM, jednak
zastanawia mnie jedno. Niewiele się namyślając, wybrałem klasę wojownika. Czy był to
doby wybór jak na początek, a także i przemyślany pod względem przyszłościowym? W/K jest
dobrą postacią dla początkującego? Czy na początku powinienem wykonywać praktycznie wszystkie
questy jakie mam do wyboru (a tak właśnie robię, ponieważ nie widzę innego wyjścia :P)?


Rób wszystkie questy bo za nie dostajesz Title za każdy jeden masz +5 hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:33, Outstaller napisał:

Cześć i czołem. Mam pytanie. Otóż pobrałem tę jakże wspaniałą grę jaką jest RoM, jednak
zastanawia mnie jedno. Niewiele się namyślając, wybrałem klasę wojownika. Czy był to
doby wybór jak na początek, a także i przemyślany pod względem przyszłościowym? W/K jest
dobrą postacią dla początkującego? Czy na początku powinienem wykonywać praktycznie wszystkie
questy jakie mam do wyboru (a tak właśnie robię, ponieważ nie widzę innego wyjścia :P)?


Dla mnie najprostszą klasą na początek jest Mag ,ale mogę się mylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam małe pytanko odnośnie złota, a mianowicie czy jest możliwość przenoszenia go do jakiegoś depozytu w domu czy w banku ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 14:30, Lazil napisał:

Witam :) Mam małe pytanko odnośnie złota, a mianowicie czy jest możliwość przenoszenia
go do jakiegoś depozytu w domu czy w banku ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)


Wyślij pocztą i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować