Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Zwracam honor - EK World in Conflict - faktycznie ładnie wydana i podoba mi się - racja .
A co do swojego postu - miałem na myśli to że i nasza EK powinna być zbliżona do ich wersji o ile nie taka sama.Tak mi się tylko wydaje.
Wierzę w to że ekipa nasza popiszę się w wydaniu tej wersji - oby tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta.... to jak w World in Conflict dali flage rosjan to dlaczego by nie dac w STALKER-rze ? Przesada ale jakis smaczek byl by jak mozna by bylo do kazdego EK dodawac flage 1 z kilku frakcij jakiej sie wybralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:03, heyboy napisał:

Jest już ta możliwość wybrania rozmiaru koszulki? Bo jakoś tego nie widzę, na mejla też
nic nie dostałem...

Możliwość wyboru będzie pewnie dostępna tuż przed premierą, kiedy będzie można już wysyłać potwierdzenia zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak wydaje, że w tym albo przyszłym tygodniu będzie możliwość wyboru rozmiaru. W końcu najpierw muszą się dowiedzieć ile osób chce mieć koszulkę w rozmiarze "L" a ile w "XXL" ;] Przecież nie będą robić po 500 koszulek w każdym rozmiarze, a i trzeba się liczyć z tym, że np. w firmie, która jest odpowiedzialna za koszulki nastąpiłaby jakaś awaria (tfu, tfu, tfu...oby się to nie stało i nie przysyłali nam dwóch paczek...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby do 1 sierpnia zapodali taka informacje bo wyjezdzam ". bo z tymu koszulkami to powinni odrazu !! A jest cos nowego jesli chodzi o wydanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:07, mefiperes napisał:

A jakaś grafika tego całego EK by się przydała. :-)

Wlasnie. Juz przesadzaja. Zaczal sie pre-order, a nikt tego nawet na oczy nie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:17, Mac Cry napisał:

> A jakaś grafika tego całego EK by się przydała. :-)
Wlasnie. Juz przesadzaja. Zaczal sie pre-order, a nikt tego nawet na oczy nie widzial.

A jak mają ci pokazać, skoro nagle wczoraj podjęto decyzję o dodaniu kolejnych dodatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... no to sie narobilo nie ma co !! Powinno dawac sie obrazki razem z PreOrder-em a nie czekac z min. tydzien czasu ! Z cieniem czarnobyla bylo lepiej bo byla juz grafika na 2 dzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na czym polega problem niektórych z Was? Na tym, że macie za dużo w dupie. Najpierw przedstawiono skład edycji kolekcjonerskiej, a jego wizualizacja miała być przedstawiona na dniach. Potem, w wyniku buntu forumowiczów, zdecydowano się na zmianę tej edycji na lepszą. Na chwilę obecną czekamy na to, aby dowiedzieć się co wejdzie w jej skład. Do premiery gry jest więcej czasu niż tylko miesiąc. Więc przestańcie się szczać i niech zrobią tę edycję należycie, bo znów podniosą się głosy, że wydawca chce wciskać rzeczy, których kupujący nie chcą dostać. Jak dla mnie to mogą przedstawić wizualizację na dzień przed wysyłką. Byleby spełniła nasze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ta informacja mi umknela. Ale fakt faktem, ze strasznie mieszaja.

ACE_2005
A po co tak mieszaja ja sie pytam. Nie mogliby odrazu tej wizualizacje dac? Ale fakt, ostatnio kazdy narzeka na kazde nowe EK. Wszyscy chcieli by Wiedzmina. Coz, mi tylko chodzi o ta cholerna wizualizacje, bo w nie chce kupic kota w worku (niby wiem co tam jest, ale...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapalniczka by się przydała, bo to najfajniejsza rzecz która jest w EK rosyjskiej, a u nas nie ma... Te chusty, jak dla mnie to byłby zbędny dodatek, bo nie miałbym co z tym zrobić, a na dodatek były by pewnie z materiału "papiero-podobnego" .
Przydała by się jakaś rzecz, która była by "prosto z gry" i każdy kto by ja zobaczył od razu myślał "stalker".

Mapa, instrukcja, naklejka byłyby inne od tych z edycji zwykłej np. Mapa z EK byłaby ubrudzona, trochę zakrwawiona, lekko nadpalona i żeby wyglądała na często używaną, a z boku jakieś napisy ostrzegające przed jakimiś mutantami, albo porady które należy zapamiętać. Mapka była by składa w taki prostokącik i na wierzchu po złożeniu byłoby logo stalkera czyste niebo i jakiś napis " Mapa Zony"(etc.). Natomiast mapa ze zwykłej edycji byłaby przeciwieństwem tego co napisałem o tej z EK. Instrukcja była by poplamiona krwią, jakoś ubrudzona itp. okładka tez jakoś wyróżniająca się od tej ze zwykłej edycji. Co do naklejek to w EK byłyby jakieś dwie "bonusowe" z np. znaczkiem radioaktywności. Sama płyta DVD, mogłaby mieć inny nadruk niż ta ze zwykłej edycji. ;) Pomysł z zapakowaniem tego do "medkita" jest jak dla mnie OK, tylko żeby ta apteczka nie była biała, bo to by nie pasowało do stalkera i na półce gdyby trochę poleżała to mogłaby się zakurzyć i nie wyglądałoby to ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację jakiś gadżet by się przydał prosto ze stalkera. Ja tak sobię myslę czy niemożna by dodac zdjęcia elektrowni które pojawia się w śnie.Albo zamiast pakowac w apteczkę lepiej w jakiś plecak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat gadżetu prosto ze Stalkera powiedziałem wcześniej ja, a przede mną pewnie wiele więcej osób... Dlatego też CDP powinno na to zwrócić uwagę! ;)

Co do tego zdjęcia - świetny pomysł! Co do drugiej propozycji - plecak też fajny pomysł, tylko jakiś wypasiony, żeby nie było się wstyd w szkole pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja.... ja pierwszy dowalilem z tym gadgetem z gry.... kolega dowalil ze powinni dorobic jeszcze wersje specjalna EK czyli w tym skladzie by bylo wszystko z EK ale dodatkowo z PDA... ale niech ta edycja okaze sie i tak wspaniala bo i plecak by sie przydal ale taki jak jest w grze ! Jak mial Strielok o takie cos by pasowalo kazdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze pchłę na łańcuchu? Ludzie opanujcie się. Sprawa rozpoczęła się od zapalniczki, a skończymy zaraz na wyprawce do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować