Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games for Windows - LIVE darmowe

56 postów w tym temacie

Zaitsev

Największą barierą, jaka powstrzymywała dotychczas graczy pecetowych od korzystania z dobrodziejstw systemu Games for Windows - LIVE była konieczność płacenia abonamentu. Do wczoraj. Micrsoft wycofał się z konieczności płacenia haraczu za GfW-LIVE.

Przeczytaj cały tekst "Games for Windows - LIVE darmowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest świetna informacja, bo nie będzie już podziału na konta zwykłe i Gold. Teraz czekam na aby Microsoft udostępnił w końcu Live legalnie Polakom.

Ecko09
Dokładnie tak, dzięki czemu multi w GoW stanie się jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to GFW LIVE nie jest haraczem!.
Istnieje cos takiego jako konto SILVER, które spokojnie pozwala na grę Multiplayer w internecie.I jest bezpłatne...a to że istnieje/istaniało konto GOLD dla PC''towych graczy to nikt nie każe Ci go kupować.

To że MS zniósł GOLD''a na PC (częściowo) to wynik tego,że gracze PC nie są przyzwyczajeni płacić za coś co od lat było na darmo w innych grach itd. MS chciał nakłonić graczy do kupna GOLD''a ale widocznie dało to aż takiego efektu, więc zniesiono GOLDa.

Panie Zaitsev troche więcej obiektywizmu...bo ewidentnie w news''ie da się odczuć wrogość do MS.
Taka sama firma jak "gram.pl"...chce zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość - wprawdzie z opcji multiplayera nie korzystam zbyt często, ale nigdy nic nie wiadomo, kiedy co się przyda. Na pewno wielu graczy się ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, wczoraj rano właśnie dziwiłem się, jakim cudem mam dostęp do rankingowych meczy w Gears of War PC, a tu taka oficjalna niespodzianka od Microsoftu :) Jako pecetowo-xboksowy gracz doceniam dodatkowe PUNKCIIIKIIII :] A powód tego jest taki, że Microsoft zauważył, że nikt z normalnych graczy PeCetowych nie będzie płacił za bajery, które w prawie każdej innej grze sieciowej na PC są za darmo (xboksowcy są do nich przyzwyczajeni).
Dodatkowo, dla Zaitseva - przy okazji Microsoft ogłosił również, że pracują nad czymś zwanym Games for Windows Live Marketplace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E... a to jakieś gry PC miały podobną możliwość kont co Xbox 360 ?
Bo mam parę gier "Games for Windows" ale w żadnej nie było takiej możliwości. W Company of Heroes multi był zawsze darmowy, i nie było czegoś takiego jak podział na konta Silver, czy Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaa toż to chyba najlepsza wiadomość dla gracza od MSu...........
Granie w GoWa będzie jeszcze większą przyjemnością....
Aż normalnie jestem dumny, że mam 3 tytuły z GFW XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Darkstar181 - chodzi o Games for Windows - Live, nie o "zwykłe" GfW, czyli m.in. Gears of War oraz Kane & Lynch. Po drugie, co z tego, że darmowe, jak w Polsce i tak nie ma.... tak na mój rozum to przynajmniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:05, Kraju92 napisał:

czekam na aby Microsoft udostępnił w końcu Live legalnie Polakom.


Polska? A gdzie to? Tam maja prad? :)

=======================

A co do zniesienia oplaty na konsoli to bym na to nie liczyl. To sa za duze pieniadze, a konsolowcy chetnie je placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować