Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Kurde, u mnie też są błędy. I przez jeden nie mogę ukończyc misji związanych z łodziami. Są strasznie wolne, przez co nie moge wybic się porządnie z wyskoczni. Nie mogę przejśc także misji z samoltem wodnym, ponieważ nie mogę się rozpędzic by odbic się od wody. Nie wiem w czym rzecz. Do tego niektóre samochody cholernie wolno cofają. Wie ktoś co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne ( ale nie identyczne ) problemy miał znajomy. Sugerowałbym reinstall gry / zabawę sterownikami od grafy itp. choć nie daję żadnej gwarancji że to pomoże :/.

BTW: bardzo oryginalne problemy z grą oO. Rzadko słyszałem o czymś podobnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:38, Mac Cry napisał:

Kurde, u mnie też są błędy. I przez jeden nie mogę ukończyc misji związanych z łodziami.
Są strasznie wolne, przez co nie moge wybic się porządnie z wyskoczni. Nie mogę przejśc
także misji z samoltem wodnym, ponieważ nie mogę się rozpędzic by odbic się od wody.
Nie wiem w czym rzecz. Do tego niektóre samochody cholernie wolno cofają. Wie ktoś co
się stało?

Znajdź plik handlig.cfg, otwórz Notatnikiem i podbij statystyki łodzi. Bez problemu sobie poradzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:38, Mac Cry napisał:

Kurde, u mnie też są błędy. I przez jeden nie mogę ukończyc misji związanych z łodziami.
Są strasznie wolne, przez co nie moge wybic się porządnie z wyskoczni. Nie mogę przejśc
także misji z samoltem wodnym, ponieważ nie mogę się rozpędzic by odbic się od wody.
Nie wiem w czym rzecz. Do tego niektóre samochody cholernie wolno cofają. Wie ktoś co
się stało?


Jak kumpel miał w San Andreas problem z misją z samolotem, że nie mógł go dogonić pomogło odpalenie gry na szybszym komputerze, dzięki temu motor szybciej jechał, może ty masz podobny problem. Ewentualnie jak masz dwurdzeniowca to ustaw skoligacenie na jeden konkretny rdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co się dzieje z tą grą , jak grałem w to parę lat temu nie miałem z nią żadnych większych problemów. A wczoraj byłem mniej , więcej w połowie gry i nagle wywaliło mnie do pulpitu z jakimś błędem i tym samym wszystkie moje sejwy po prostu zniknęły... a nie chce mi się gry przechodzić od początku , co za bezsens... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:11, Mac Cry napisał:

A co mam dokładnie zmienic w tych statystykach? Znalazłem plik, ale tyle tego jest, że
nie wiem co do czego.

O kurczę. Pamiętam, że robiłem to jak nie mogłem przejść Drivera. Wtedy po prostu do Sabre Turbo przepisałem staty z Cheetaha, a do Sentinela jakieś badziewne. Nie wiem konkretnie która kolumna. Na górze masz legendę i wszystko tam opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:51, Mac Cry napisał:

Znalazłem te staty, ale jak już zmienię coś, to nie mogę tego zpisac. WTF?

No nie wiem, nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:51, Mac Cry napisał:

Znalazłem te staty, ale jak już zmienię coś, to nie mogę tego zpisac. WTF?


A czy plik nie jest przypadkiem tylko do odczytu? Jak tak to zmień jego właściwości przed otwarciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dupa, za przeproszeniem. Wszystko się zapisało ale to i tak nic nie dało. Nie gram już w to! Kilka lat temu, gdy jeszcze na piratach grałem, wszystko było ok, a teraz oryginał kupuję i zonk. Na szczęście to pierwszy oryginał, który mnie tak wkurzył i przez to nie przerzucę się znów na piraty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A próbowałeś użyć tego kodu na latające motorówki ? Jeśli tak to z jakim skutkiem ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Udało mi się zdobyć od znajomego kilka sejwów do tej gry , dzięki czemu nie muszę zaczynać gry od początku , ale niestety z tego co widzę to ominąłem co najmniej kilka misji , no ale mówi się trudno. Jak się nie ma co się lubi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:44, Sebat1 napisał:


A próbowałeś użyć tego kodu na latające motorówki ? Jeśli tak to z jakim skutkiem
?

Na wyskoczniach leci aż miło, ale za to sterownośc jest do bani. Wróciłem do punktu wyjścia.

Dnia 19.09.2008 o 14:44, Sebat1 napisał:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Udało mi się zdobyć od znajomego kilka sejwów do tej gry , dzięki czemu nie muszę zaczynać
gry od początku , ale niestety z tego co widzę to ominąłem co najmniej kilka misji ,
no ale mówi się trudno. Jak się nie ma co się lubi... :)

A mi nawet savy nie działają. Tzn. z moimi wszystko jest ok, ale gdy chcę np. skopiowac te co są 100% ukończone, to wczytac się nie chce. Cóż, wywaliłem VC, bo już nerwów nie mam (oczywiści z twardziela, nie za okno xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2008 o 15:53, Mac Cry napisał:

Na wyskoczniach leci aż miło, ale za to sterownośc jest do bani. Wróciłem do punktu wyjścia.

Jak nie jedno nie działa to drugie , nie mam pojęcia jak to naprawić. Może to w Windowsie siedzi problem.

Dnia 19.09.2008 o 15:53, Mac Cry napisał:

A mi nawet savy nie działają. Tzn. z moimi wszystko jest ok, ale gdy chcę np. skopiowac
te co są 100% ukończone, to wczytac się nie chce.

Jak pech to na całego... xD Może po formacie będzie lepiej. :)

Dnia 19.09.2008 o 15:53, Mac Cry napisał:

Cóż, wywaliłem VC, bo już nerwów nie mam (oczywiści z twardziela, nie za okno xD).

A już myślałem że gra w magiczny sposób wyfrunęła przez twe okno. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam inny błąd. Kiedy włączam grę, pojawia mi się błąd "Unhandled Exception", czy jakoś tak. Generalnie to żaden problem, bo błąd pojawia się tylko przy wyłączaniu gry, ale ten błąd sprawia, że nie mogę zmienić ustawień gry, a zwłaszcza rozdzielczości. Niestety, na najniższej (a taka ustawiona jest domyślnie), nie gra się przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kupiłem dzisiaj GTA:VC instaluję, instaluję patcha pl no i wszystko dobrze działa, tylko że nie mam napisów w filmikach. Czy każdy tak ma, czy może zrobić reinstall?

BTW. Gra supcio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:32, Ł Y D A napisał:

Napisy trzeba sobie wlaczyc ;] Mozna to zrobic w ustawieniach graficznych.


Heh, ale ja głupi. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować