Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 13:06, Damian14BO napisał:

Wykonalem wszystko z tej listy: http://gtasite.net/87,artykul,gta.html a w statystykach
mam 99% ukonczenia gry :/
Moje statsy, moze jednak cos pominalem, choc to bardzo watpliwe: http://rapidshare.com/files/139223744/stats.txt.html


A wykupiłeś dosłownie wszystkie posiadłości jakie można? Nie pominąłeś żadnej? Ja miałem ten sam problem i okazało się, że zapomniałem kupić jeden budyneczek, kupiłem go i dostałem stosowne bonusy i procencik, którego brakowało do równej setki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś czytałam, że jeśli grasz na kodach w Vice City to gra nie daje możliwości ukończenia w 100%. Więc jeśli użyłeś choć raz jakiegoś kodu, to niestety, ale możliwe, że zaprzepaściłeś możliwość przejścia Vice City "na sto". A jeśli nie użyłeś ani razu kodów, to zobacz tu: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=207&PART=20&PAGE=1 Dokładny spis wszystkich rzeczy, które MUSISZ wykonać, aby przejść całą grę. W tym linku, co wcześniej podałeś chyba nie było wypisane to wszystko. Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w linku podanym przez Neyshę nie ma wszystkiego. Podam to co ja znalazłem ... a więc.

- misje związane z głównym wątkiem fabularnym ( Ken Rosenberg / Colonel Cortez / Ricardo Diaz / Kent Paul / Tommy Vercetti / )
- wykupić i "postawić na nogi" wszystkie biznesy
- zaliczyć misje dodatkowe ( Avery Carrington / Kent Paul i Love Fist / Mitch Baker / Umberto Robina / Auntie Poulet / Phil Cassidy )
- zaliczyć 5 zleceń od informatora z budki ( płatne morderstwa )
- zaliczyć misje dodatkowe - Trial by Dirt / Test Track - ( Downtown - Sanchez i Landstalker ), PCJ Playground ( niedaleko Malibu Club ), ( parking za 1 hotelem w grze ( Stallion ), + 4 misje z checkpointami ( lot helikopterem Sparrowem ).
- zaliczyć wszystkie wyścigi na 1 miejscu z Sunshine Autos
- zaliczyć wszystkie ( 3 ) misje RC
- standardowe questy ;) ( zadymy / skoki / paczki )
- zaliczyć strzelnicę w Downtown - ( różne informacje słyszałem raz że wystarczy raz zaliczyć, innym razem że nawet 5 razy ... oO ).
- misje vigilante / strażackie / pizzaman / paramedic
- misje taksówkarskie ( 100 osób )
- obrobić wszystkie 15 sklepów
- nie cheatować ;)

To chyba wszystko. Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem ... hm ... a Arena w Downtown się nie liczy ... ? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:52, KŁEJK napisał:

( parking za 1 hotelem w grze ( Stallion )

To jest wlasnie to! Dzieki ;) Tylko ze nie mam obiecanych ochroniarzy i limuzyn przed willa. Ubranko i poziom hp / armora mam na 200. OCB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:38, Damian14BO napisał:

To jest wlasnie to! Dzieki ;)

Spoko ;).
>Tylko ze nie mam obiecanych ochroniarzy i limuzyn przed

Dnia 23.08.2008 o 13:38, Damian14BO napisał:

willa. Ubranko i poziom hp / armora mam na 200. OCB?

Hm ... może spróbuj załadować grę raz jeszcze / zresetować. Takie rzeczy jak pojazdy i NPC nie zawsze się pojawiają za pierwszym razem więc może o to chodzi. Podobnie było przecież z Admiralem na Starfish Island. Raz był - raz go nie było, innym razem była tylko limuzyna. A ochroniarze są na prawo od wejścia do willi - w tym małym pomieszczeniu - barku - czy czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się może w sieci ze skinem, który robi z Vercetti''ego Tonny''ego Montane (Scarface)? Bardzo przydałby mi się teraz taki skin, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
Przy okazji, może znacie jakieś namiary na skiny terrorysty i SWATa? Kiedyś ściągnąłem oby dwa z GTAsite, ale już ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:38, Damian14BO napisał:

> ( parking za 1 hotelem w grze ( Stallion )
To jest wlasnie to! Dzieki ;) Tylko ze nie mam obiecanych ochroniarzy i limuzyn przed
willa. Ubranko i poziom hp / armora mam na 200. OCB?


Limuzyny dostajesz po misji Keep your friends close , jeżeli nie schowasz ich do garażu znikną.

Po wejściu do willi na prawo masz pokój w którym jest serce , kamizelka i pistolet w tym samym pokoju powinny
być na ziemi trzy markery tzn różowe okręgi i przy każdym stoi ochroniarz , wejdż w marker i naciśnij tab.

W przypadku braku markerów zapisz stan gry w willi opuścić willę i zapisz stan gry w dowolnym innym miejscu , wróć
do willi markery powinny się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się może w sieci ze skinem, który robi z Vercetti''ego Tonny''ego Montane

Dnia 31.08.2008 o 17:12, Igor FCBayern napisał:

(Scarface)? Bardzo przydałby mi się teraz taki skin, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
Przy okazji, może znacie jakieś namiary na skiny terrorysty i SWATa? Kiedyś ściągnąłem
oby dwa z GTAsite, ale już ich nie ma...


Tu są spoko skinki a nawet znalazłem skinek terrorysty (o który prosiłeś) w tym linku.
http://www.gtaworld.pl/index.php?d=download&fg=GTA%20Vice%20City&which=Skiny &page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem sobie Grand Theft Auto: Vice City , ogólnie to ten zakup tej gry planowałem już początku maja , ale tak się złożyło że dopiero teraz ją kupiłem. Zbytnio nie zależy mi na jej przejściu , kupiłem ją po to żeby jak najdzie mnie ochota pojeździć sobie motorami (i nie tylko) po ulicach Vice City , no i oczywiście także po to aby gra ładnie się prezentowała na półce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 10:25, Pavlo93 napisał:

Tu są spoko skinki a nawet znalazłem skinek terrorysty (o który prosiłeś) w tym linku.
http://www.gtaworld.pl/index.php?d=download&fg=GTA%20Vice%20City&which=Skiny &page=1

Problem w tym, że kiedy klikam na dany plik aby go ściągnąć to wyświetla mi się error, który mówi, że nie ma takiego pliku na serwerze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w grze można zwiększyć rozdzielczość ? Jak wchodzę w opcję to mam tylko 640x480 i nie mogę tego zmienić , tak niska rozdzielczość na dzisiejsze czasy strasznie przeszkadza w graniu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 18:28, Sebat1 napisał:

Wie ktoś czy w grze można zwiększyć rozdzielczość ? Jak wchodzę w opcję to mam tylko
640x480 i nie mogę tego zmienić , tak niska rozdzielczość na dzisiejsze czasy strasznie
przeszkadza w graniu... :/

Włączyłeś grę? Wyłącz GTA potem je włącz i nie włączaj nowej gry ani nie wczytuj. Od razu wejdź w opcje i wtedy powinno się dać zmienić rozdzielczość. Tak w GTA3 było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 18:29, KŁEJK napisał:

Owszem można - w opcjach grafiki. Najeżdzasz na pole wyboru rozdziałki i bodaj strzałkami
zmieniasz i akceptujesz Enterem. ;)


Wielkie dzięki ;) , a ja jak głupi klikałem prawym i lewym przyciskiem myszy , waliłem w Enter i się dziwiłem że nic się nie zmienia... xD

PS. Fajny avek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że ta gra jest AŻ tak zabugowana , grę przeszedłem prawie dwa razy i nigdy nie miałem żadnych większych bugów , a teraz wręcz przeciwnie. Jak wsiadam do jakiegokolwiek samochodu to od razu , samoistnie i automatycznie , włącza się klakson , a poza tym w ogóle wszystkie dzięki w grze są strasznie przytłumione , ogólnie to niezbyt fajnie to brzmi...

A na koniec dodaje screena na którym widać że podziemny parking zalała woda. Powódź stulecia czy co ? :)

20080908130155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować