Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Age of Conan zaprezentowana!

81 postów w tym temacie

Cena nie została jeszcze podana ;p Te 129.90 zł. to cena podstawowej wersji AoC ;]

Mychaa - co wy tak z tym "czymś wyjątkowym ze świata gry" ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:12, Bambadil napisał:

Cena nie została jeszcze podana ;p Te 129.90 zł. to cena podstawowej wersji AoC ;]

Mychaa - co wy tak z tym "czymś wyjątkowym ze świata gry" ??!!

Jakoś tak lubię gadzety związane mocno z grą. Do Conana pasowałby najbardziej 15kilowy miecz oburęczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem EK przed premierą, grałem do niedawna od Early Acces. Przedmioty z EK są bezużyteczne! Totalna porażka. Jedyne co mi się podoba to duża, ładna książka z grafikami, tyle! AOC to gra z potencjałem ale niestety jest zgwałcona przez błędy, okrutnie niedopracowana. Walczyłem z samym sobą aby grać jak najdłużej ale doszedłem do 57 lvlu i prawie zwróciłem placki ze swojej komunii a miałem ją 20 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie co z abonamentem? Jaka w końcu miesięczna suma w Polsce? Chciałbym wiedzieć zanim podejmę decyzję w sprawie ew. zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:46, Zakrzysiunio napisał:

tak. tyle że zawartość tego pudełka znana była od wydania poprzedniego cda... bo oni
dostali je już miesiąc temu... ja się na AoC nie zdecyduję, ale podoba mi się pomysł
z mapą, która może słóżyć również jako podkładka pod mysz...


Błąd, w poprzednim CDA była zawartość zachodniej Edycji Kolekcjonerskiej, która różni się od polskiej kilkoma szczegółami (np. brak koszulki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:16, strajker napisał:

Ponawiam pytanie co z abonamentem? Jaka w końcu miesięczna suma w Polsce? Chciałbym wiedzieć
zanim podejmę decyzję w sprawie ew. zakupu.


Niestety ujawnienie ceny abonamentu wymaga zgody firmy FunCom. To duża korporacja obecna na giełdzie, więc takie informacje muszą trafić do wszystkich udziałowców itd. Powinniśmy móc publicznie ujawnić te koszta w sierpniu, ale z pewnością będzie to mniej, niż suma, którą obecnie płacą gracze AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena nie przekroczy 200zł to kupię na pewno, gdyż prezentuje się imponująco. Postanowiłem, że będę mocno grał w AoC, więc EK się przyda. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje ta polska Edycja Kolekcjonerska...
Co do ceny to myślałem, że i tak będzie wyższa, a 179,90 przy użyciu Wirtualnych pieniędzy to niewiele. Tja... O ile można mówić o płatnej grze MMO, że jest tania. Do tego trzeba doliczyć abonament, który trzeba płacić, żeby grać. Chyba, że ktoś kupi EK, żeby ładnie wyglądała na półce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego narzucona jest wysyłka kurierem?
Zmieniliście próg wykorzystywania żetonu na 500zł to teraz nie odpier.... i dajcie możliwość wysyłki pocztą. To już jakiś cyrk jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować