Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 18:14, Mercuror napisał:

Narzucanie stylu gry? Kolejny, który nie umie czytać ze zrozumieniem? Zacytuję siebie
jeszcze raz.


Widzę, że dalej "nie czaisz bazy" więc trzeba z innej beczki podejść do Twojego toku rozumowania. Weź pod uwagę to, że jestem zainteresowany grą w ToR''a tak samo zapewne jak Ty, bardzo chętnie dołączył bym do gramowej gildii, którą może stworzycie i zachowa ona odpowiedni poziom merytoryczny i kulturalny, ale nie na tak ścisłych zasadach RP. Tutaj jest problem. Kantor Łowców ? Czemu nie. Mała, zgrana i dobrze znająca się ekipa ? Wchodzę w to. Ale nie aż takie RP, po prostu pomijając śmieszność- chociaż mi to lotto to jest to najnormalniej w świecie męczące i problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Ty nie czaisz bazy. Nie tworzymy żadnej oficjalnej ogólnogramowej gildii, która będzie działała pod sztandarem gram.pl i do której przynależność będzie z tego tytułu niemalże przymusowa. Tworzymy własną gildię, na własnych zasadach, które jasno wykładamy i proponujemy dołączenie każdemu zainteresowanemu. Wy, zamiast założyć własną gramową gildię PvE/light RP zamiast social/hardcore RP, na swoich zasadach, zaczynacie oboje na nas ujadać, że się wam nasze zasady nie podobają. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, a ja tutaj widzę social/hard RP? :(. W takim razie niestety ale ten argument już przeważył, że nie dołączę, gdyż gildie "social" mi nie odpowiadają. Chcę gildię nastawioną na jakiś progress, mniejszy lub większy i to najlepiej w obu aspektach: PVE i PVP z nastawieniem na PvE.

Ludzie, a są jakieś osoby zainteresowanę taką wizją:
Republika, polska gildia soft-medium RP (wedle uznania, każdy będzie trzymał swój poziom klimatu, więksi zapalczywcy dogadywaliby się nawzajem, jednak chat ogólny byłby tolerancyjny, byle bez chamstwa) PVP i PvE, z nastawieniem na PvE, progress w zależności od możliwości gildii jednak z pewnym pushem na osiąganie czegokolwiek? Byliby jacyś chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 23:14, Shadow1994 napisał:

Ludzie, a są jakieś osoby zainteresowanę taką wizją:


Frakcja jest najmniejszym problemem, chociaż oponuje za Imperium. Doświadczenie w grach MMO nauczyło mnie, że Horda > Przymierze. Progress w miarę rozsądku jak najbardziej, jeżeli za coś płacę to chce coś z tego mieć. RP ? Nie interesuje mnie to dopóki ktoś nie zacznie ode mnie wymagać aby mówił inaczej niż "po polskiemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 23:38, 4ny4 napisał:

> Ludzie, a są jakieś osoby zainteresowanę taką wizją:

Frakcja jest najmniejszym problemem, chociaż oponuje za Imperium. Doświadczenie w grach
MMO nauczyło mnie, że Horda > Przymierze. Progress w miarę rozsądku jak najbardziej,
jeżeli za coś płacę to chce coś z tego mieć. RP ? Nie interesuje mnie to dopóki ktoś
nie zacznie ode mnie wymagać aby mówił inaczej niż "po polskiemu".


Też mam długi staż w WoWie i też jestem Hordziakiem, jednak w przypadku Star Wars klimat Imperium mnie nie pociąga :(. Lubię za to kulturę trooperów (szczególnie z niektórych książek ) i ogólnie republika jest fajniejsza w przypadku SW. Co do RP, tak jak pisalem - tolerancyjnie i jak kto chce. Wolność w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 23:42, Shadow1994 napisał:

Też mam długi staż w WoWie i też jestem Hordziakiem, jednak w przypadku Star Wars klimat
Imperium mnie nie pociąga :(. Lubię za to kulturę trooperów (szczególnie z niektórych
książek ) i ogólnie republika jest fajniejsza w przypadku SW. Co do RP, tak jak pisalem
- tolerancyjnie i jak kto chce. Wolność w końcu.

Chciałbym tylko zauważyć, że pancerze w TORze są mylące, a Trooperzy w grze nie mają nic wspólnego z kulturą trooperów zamieszczonych w książkach.(Jeśli przez książki rozumiemy serię o Komandosach Republiki, gdzie kultura wzorowana jest na mandaloriańskiej, a Mandalorianie w TORze wystąpią jako niegrywalna frakcja(najprawdopodobniej choć może BH coś w tym kierunku będzie mógł poczynić) po stronie Imperium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gram 6 lat w MMO nie widzialem jeszcze Polskiej gildi ktora by sie wiecznie nie klucila, tutaj juz sa klutnie zanim te gildie nawet powstaly, generalnie ogolnie nie wierze w powodzenia gildi tego samego pochodzenia, nie tylko polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 00:28, Gosu napisał:

Jak gram 6 lat w MMO nie widzialem jeszcze Polskiej gildi ktora by sie wiecznie nie klucila,
tutaj juz sa klutnie zanim te gildie nawet powstaly, generalnie ogolnie nie wierze w
powodzenia gildi tego samego pochodzenia, nie tylko polskiego.


I tutaj jest słuszność. Sam przeżyłem kilka polskich gildii aczkolwiek w World of Warcraft istnieje kilka poskich gildii na serwerze Burning Legion, które bardzo dobrze sobie radzą. Zacząłem poddawać pomysły bo wyniknął pomysł polskiej gildii. Możnaby się chociasz umówić na wspólny serwer i jakąś grupą chatową (nie wiem czy będzie taka, w WoWie były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 12:10, Shadow1994 napisał:

I tutaj jest słuszność. Sam przeżyłem kilka polskich gildii aczkolwiek w World of Warcraft
istnieje kilka poskich gildii na serwerze Burning Legion, które bardzo dobrze sobie radzą.
Zacząłem poddawać pomysły bo wyniknął pomysł polskiej gildii. Możnaby się chociasz umówić
na wspólny serwer i jakąś grupą chatową (nie wiem czy będzie taka, w WoWie były)


Maly Off Top ;)

Z gildiami tej samej narodowosci jest pewne duze ryzyko. Teoretycznie ludzi zyjacych w tej samej rzeczywistosci jaka tworzy wspolny kraj wiele laczy i powinno byc latwiej sie komunikowac, ale to moze byc przyczyna wlasnie konfliktu. Kiedy ludzie spedzaja mase czasu w grze, chatujac lub gadajac na Vencie, w koncu przechodza na inne tematy niz sama gra. Slyszalem klutnie na temat miast, ktore ladniejsze, co ma kto ciekawszego, szkol, wyksztalcenia, polityki, kobiet, doslownie wszystkiego. Ludzie potrafili tak sie ze soba pozrec ze kompletnie zapominali po co tak naprawde sa na ventrillo, co wiecej cale gildie potrafily sie z tego powodu rozpasc, a byli to dorosli ludzie, wiekszosc po wyzej 30 roku zycia. Znalem tez kilku liderow gildi innych narodowosci jak rosyjskich, swedzkich, dunskich i u nich tez byly podobne sytuacje, wiec nie ze tylko nasz narod jest taki zdolny ;)

Ja mysle ze w SW skupie sie na swojej postaci, jak bede mial 50 lv i bede wiedzial ze czeka mnie dluga przyszlosc w swiecie gwiezdnych wojen wtedy zaczne zawracac sobie i innym glowe w poszukaniu Gildi ;)

Dnia 02.08.2011 o 12:10, Shadow1994 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio trafiłem na ciekawy wywiad z lead storyline designerem w jakimś Star Wars Magazine czy coś w ten deseń :p

W każdym bądź razie takie krótkie streszczenie:

1) Każda klasa będzie miała unikalną fabułę
2) Dla obu frakcji też będzie odrębna fabuła
3) mniej więcej cytując "Storyline każdej klasy będzie się dzielił na 3 chaptery, z tego chapter 1 jest dłuższy niż fabuła KotORa 1"

Pewnie coś jeszcze było w tym wywiadzie...ale teraz nie mogę sobie przypomnieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno wysyłane są zaproszenia do bety od wczorajszej nocy. Do tego (nie wiem czy teraz, czy całkiem niedawno) ze strony zniknął przycisk dodania informacji o swoim sprzęcie w przypadku chęci uczestnictwa w becie.

Link: http://www.dsogaming.com/news/attention-pc-gamers-swtor-beta-invitations-are-being-sent-beta-is-live/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym wiedzieć czy ktoś kontaktował się z support''em przez formularz kontaktowy i jak długo czekał na odpowiedź?Pytam dla tego,że tydzień temu wysłałem zgłoszenie w sprawie zresetowania aktualnego klucza tak bym mógł wpisać nowy,pomyłka gramowego sklepiku.Zgłoszenie wysyłałem dwa razy i nic,nie dostałem nawet potwierdzenia jego wysłania.I szczerze mówiac nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już teraz szuka organizacji znajdującej się w The Old Republic to zachęcam do rozpatrzenia dołączenia się do Republiki Galaktycznej.
Jest to gildia Role-Play, która również z ogromną uwagą patrzy na PvP czy PvE. W gildi wymagany jest od graczy Light Role Play, co oznacza, iż odgrywanie postaci będzie pilnowane podczas globalnej rozmowy z innymi członkami tak jak i wszelkich spotkań. Chat guild już nie podlega tej zasadzie. Nie chcę od członków wymagać Hardcore RP. Wszystko jest dla ludzi, ale bez przesady. Do głównych założeń należy również walka z innymi graczami czy odgrywanie starć w PvE. Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to żaden Zakon Jedi. Każdy ma prawo dołączenia się do naszego ugrupowania. Jeśli są osoby, którym podoba się idea Republiki oraz potrafią wykonać nawet ubogą stronę domowa gildii, która zwierała by zasady i założenia, to z chęcią przyjmę ich pomoc. Nie będę oszukiwał, sam nie umię tego zrobić. Dokładam wszelkich starań by zebrać dużą liczbę Polaków, którzy wspólnie będą się bawić w nadchodzącym MMO Star Wars The Old Republic.

http://www.swtor.com/guilds/149767/republika-galaktyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:34, wilczyn napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=luKynXnf378&feature=feedlik

Lowlvl PVP. Wyglada bardzo smakowicie :).


Zagrałoby się xD Swoją drogą to zlatywanie na początku może stać się nieco irytujące za którymś razem. Fajnie jest z żywotnością postaci, że ich pasek HP nie znika w sekundę tak jak to się zdarzało w WoWie, tylko potrafią przyjąć co nieco na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:34, wilczyn napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=luKynXnf378&feature=feedlik

Lowlvl PVP. Wyglada bardzo smakowicie :).


Ehhhh... Jeśli to low level i liczby oscylują w okolicach 1-1.5k obrażeń, a paski zdrowia pozwalają na przyjęcie kilkunastu takich ciosów, to będzie to co najmniej przykre. Już widzę dyskusję podczas high level PvP: "ile zadałeś obrażen tym krytem?", "jakieś 90k", "tylko? przecież ja healuje po 120k teraz, a na hit ładuje 70k z autoattacków". Naprawdę liczby powinni przemyśleć ;s

Drugi zarzut to wszystkie CC. Widziałem, że stuny są, ale Bioware (chociaż powinno posiadać doświadczenie z Warhammer Online - w końcu Mythic to Bioware Mytrhic) nie wprowadziło staggerów. Wychodzi na to, że gracz wpadnie w środek, dostanie stun na 3-5s i jest trup, a jak nie, to się przedłuży CC (snare/stun). Może poprawią mechanikę, bo stagger byłby lepszy (dla przypomnienia: stun, który schodzi po pierwszych obrażeniach, jakie otrzyma postać pod wpływem CC).

Kolejna sprawa, to ten przelot. Zrozumiałbym, jakby można było zeskoczyć w dowolnym miejscu. Przy takim rozwiązaniu skończy się całość spawnfarmem dla dominującej drużyny.

I jeszcze na koniec marudzenia: szturmowiec uderzający z kolby Sitha z mieczem i mogący to przetrwać. Mhmmmmmmmmm...

Żeby nie było, że tylko narzekam. Jestem pozytywnie zaskoczony grafiką i samym scenariuszem. Zwłaszcza obiektami tła, które zmieniały się w zależności od wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować