Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2011 o 13:14, MKRaven napisał:

Hmmm.. mam preordera, ale jeszcze nie wklepałem kodu.


To sfrajerzyłeś szczerze mówiąc, bo im wcześniej wklepany kod z pre-ordera tym wcześniejszy Early Access.

Dnia 14.10.2011 o 13:14, MKRaven napisał:

Dodatkowo w tym tygodniu konta zostały powiązane (zmiana hasła na
TOR/Origin powoduje zmianę hasła na drugim koncie).


To już było gdy pre-ordery ruszyły...czyli lipiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:48, Zb4wiciel napisał:

To sfrajerzyłeś szczerze mówiąc, bo im wcześniej wklepany kod z pre-ordera tym wcześniejszy
Early Access.


Naaaaajs - sam to wykoncypowałeś, czy ktoś podpowiedział taką bzdurę? ;) Early Access zaczyna się dla wszystkich w tym samym momencie i dla wszystkich w tym samym kończy. I nic nie sfrajerzyłem bo preordera odebrałem przedwczoraj :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 10:52, MKRaven napisał:

Naaaaajs - sam to wykoncypowałeś, czy ktoś podpowiedział taką bzdurę? ;) Early Access
zaczyna się dla wszystkich w tym samym momencie i dla wszystkich w tym samym kończy.
I nic nie sfrajerzyłem bo preordera odebrałem przedwczoraj :) .


The order in which you redeem your Pre-order Code is the order in which you will gain Early Game Access before the game''s official release on December 20th, 2011.

http://www.swtor.com/preorder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:23, MKRaven napisał:

Żadnych filmików nie robię - a jakieś są? Jeśli są jakieś gameplaye z bety to powiem
Ci, że za dużo mam problemów w życiu, żeby sobie na własne życzenie jeszcze dokładać
ryzyko kolejnych :P .

Po premierze chętnie swoje wrażenia z bety przedstawię ;) .


No jakieś filmiki by się przydały. Bo jestem ciekaw jak działa system. A do bety niestety się nie dostałem. Mi chodziło o filmiki z unboxingów na YT bo jest facet co ma podobny nick do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden termin, tylko kolejność aktywacji kont :P . Dla mnie to żadna różnica, czy aktywują mi 6h później niż gościowi w stanach, no ale może dla niektórych to jest...

Swoją drogą wątpię w długość całego tego okresu Early Access, wątpię by było to więcej niż tydzień, a myślę że nawet i mniej, czyli na dobrą sprawę tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 11:22, MKRaven napisał:

To nie jest żaden termin, tylko kolejność aktywacji kont :P . Dla mnie to żadna różnica,
czy aktywują mi 6h później niż gościowi w stanach, no ale może dla niektórych to jest...

Swoją drogą wątpię w długość całego tego okresu Early Access, wątpię by było to więcej
niż tydzień, a myślę że nawet i mniej, czyli na dobrą sprawę tyle co nic.


Z tego co pamiętam, to devsi TORa mówili, że to jest różnica dni, a nie godzin, ale zobaczymy.
http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=9873785#edit9873785

A skoro zamówiłeś dopiero przedwczoraj, to zwracam honor :p


Swoją drogą, premiera w Europie wcześniej o 2 dni(zrównana z amerykańską):

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=549930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 12:01, Zb4wiciel napisał:

Z tego co pamiętam, to devsi TORa mówili, że to jest różnica dni, a nie godzin, ale zobaczymy.


Nie mogę już edytować, ale tutaj dowód:

http://www.swtor.com/community/showpost.php?p=9452925&postcount=211

"As I''ve said before the difference between ''early'' and ''later'' should be a matter of days, not weeks."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakaś informacja rzeczywiście jest. Szkoda, że nie ma podanych liczebności "partii ludzi" w jakich będą dawać im wcześniejszy dostęp. Na chwilę obecną po prostu nie chciał bym grac w mniejszej liczebności niż obecnie na testach bo zabiera to frajdę z gry, a nawet momentami czyni samą grę problematyczną (jak każde MMO w przypadku niewielkiej ilości osób online). Stąd nie wiem nawet czy specjalnie nie poczekam na oficjalną premierę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 12:19, MKRaven napisał:

No jakaś informacja rzeczywiście jest. Szkoda, że nie ma podanych liczebności "partii
ludzi" w jakich będą dawać im wcześniejszy dostęp. Na chwilę obecną po prostu nie chciał
bym grac w mniejszej liczebności niż obecnie na testach bo zabiera to frajdę z gry, a
nawet momentami czyni samą grę problematyczną (jak każde MMO w przypadku niewielkiej
ilości osób online). Stąd nie wiem nawet czy specjalnie nie poczekam na oficjalną premierę
:) .


O to się nie martw, pre-orderów jest na tyle dużo, że serwery nie będą świeciły pustkami(a wątpię, żeby wszyscy się na jeden rzucili :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan do tych, ktorym sie udalo dostac na testy. Juz od jakiegos czasu zastanawiam sie czy zainwestowac czas i pieniadze w ta gre (szczegolnie, ze GW2 tez pewnie bedzie miec premiere juz w nie tak dlugim czasie). Nurtuje mnie kilka kwesti.

1. Jak wygladaja poszczegolne rasy w grze, czy jest spora roznorodnosc wygladow czy moze wszystkie wygladaja podobnie (jak w Rifcie)?
2. Jesli chodzi o ubior i bronie, czy wypadaja one z przeciwnikow jak w wow, czy moze istnieje jakis inny sposob ich zdobywania(ogladalam pare wideo, o roznych klasach i tam wygladalo to jakby nasz bohater zmienial zbroje automatycznie wraz ze sciezka rozwoju...)? Moze mi ktos wyjasnic ta kwestie?
3. Wie ktos ile lvli mozna bedzie zdobyc w grze i jak szybko/dlugo to trwa?
4. Wiadomo cos o dungeonach? Czy bedzie system w stylu LFG z wowa czy raczej jedynie czat do znajdywania kompanow?
5. Jak wazne sa klasy leczace w grze, o ile takie sa?
6. Jesli chodzi o pojazdy w grze, wiadomo cos czy bedzie ich wiele do wyboru. Beda jakies latajace pojazdy?
7. Bedzie auction house?
8. Chyba juz wyczerpalam pytania xD. Moge sie ewentualnie dopytac jak bardzo mozna zmodyfikowac wyglad wybranej postaci w grze? Ewentualnie, wiadomo cos o raidach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli są jacyś Polacy, z preorderami, na TORze szukający gildii dla casuali grających po prostu dla funu, bez spinania się lub chętnie by do takiej gildii wstąpili to ja się na to piszę, mogę nawet taką gildię założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 16:49, Angar0 napisał:

Jak by co to ja się już zgłaszam :)


Zapraszam do Alliance Of Light w takim razie :) . Mój nick na TOR to MarK_Raven. Ju daje jakieś ogłoszenia, żeby znaleźć te minimum 4 osoby. Strona Republiki, zgłaszaj się i tak nawet jeśli myślisz bardziej o Imperium to wbijaj i tak, zapewniam że w Republice też się znajdzie coś dla Ciebie a jak będą u nas inni "imperialiści" to i zrobimy taką zaprzyjaźnioną gildię :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

1. Jak wygladaja poszczegolne rasy w grze, czy jest spora roznorodnosc wygladow czy moze
wszystkie wygladaja podobnie (jak w Rifcie)?


Każda wygląda inaczej, ale konkretnych zdolności rasowych nie mają. Są za to drobne różnice w statystykach i nie każda rasa może reprezentować daną klasę.

Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

2. Jesli chodzi o ubior i bronie, czy wypadaja one z przeciwnikow jak w wow, czy moze
istnieje jakis inny sposob ich zdobywania(ogladalam pare wideo, o roznych klasach i tam
wygladalo to jakby nasz bohater zmienial zbroje automatycznie wraz ze sciezka rozwoju...)?
Moze mi ktos wyjasnic ta kwestie?


Zbroje są i się różnią, chociaż nierzadko miałem wrażenie, że biegam wśród klonów. Brakuje trochę możliwości ich farbowania i większych różnic. Można wycraftować, wydropować lub dostać z questów.

Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

3. Wie ktos ile lvli mozna bedzie zdobyc w grze i jak szybko/dlugo to trwa?


Z tego, co się orientuje to 50. Początkowo idzie szybko, ale później już gorzej. Przy 42 wbicie około połowy zajęło mi kilka godzin.

Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

4. Wiadomo cos o dungeonach? Czy bedzie system w stylu LFG z wowa czy raczej jedynie
czat do znajdywania kompanow?


Na chwilę obecną nie ma żadnego okna LFG i poszukiwanie odbywa się za pomocą chatu. Do tego dochodzi problem z instancjami (każda planeta ma kilka, jeśli party jest podzielone, to trzeba zużyć summon spell do bind pointu na innej instancji). Z dungeonó to wiadomo - są flashpointy. Można je jednak śmiało wykonać samemu z kompanem (NPC) mając 2 levele wyżej od zalecanego.

Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

5. Jak wazne sa klasy leczace w grze, o ile takie sa?


Po stronie Imperium jest specjalizacja lecząca u Agenta oraz u Inquisitora (Sorcerer). Zauważyłem, że bardziej przydatne od leczenia (cast: 2 do 3 s) są w tej chwili buffy (Shield, bonusy do umiejętności, swoisty life steal), które są instantami. Bólem natomiast (przynajmniej na PvP) są wszelkiego rodzaju stuny, przez co gra sprowadza się do: stun, stun, stun, death.

Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

6. Jesli chodzi o pojazdy w grze, wiadomo cos czy bedzie ich wiele do wyboru. Beda jakies
latajace pojazdy?


Na pewno jest statek do kupienia i robienia misji w przestrzeni ;) Na planetach można korzystać ze ścigaczy (jako taxi i własnych "mountów"), ale o latających na planetach nic nie wiem.

Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

7. Bedzie auction house?


Jest tak zwany "Galaxy Bank" (czy jakoś podobnie), który pełni taką funkcję.

Dnia 15.10.2011 o 14:04, Eilene napisał:

8. Chyba juz wyczerpalam pytania xD. Moge sie ewentualnie dopytac jak bardzo mozna zmodyfikowac
wyglad wybranej postaci w grze? Ewentualnie, wiadomo cos o raidach?


Raidy = flashpointy, ale na maksymalnie 4 osoby w tej chwili (i nic nie wiadomo o rozszerzeniu tego). Zmiana wyglądu ogranicza się do zmiany ubioru. Być może również poziom przynależności light/dark side będzie mieć wpływ, ale na razie nie przekroczyłem progu ;)


Mam nadzieję, że pomogłem. Życzliwych proszę o nie zgłaszanie posta do Bioware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 21:41, Deathscythe napisał:

Raidy = flashpointy, ale na maksymalnie 4 osoby w tej chwili (i nic nie wiadomo o rozszerzeniu
tego). Zmiana wyglądu ogranicza się do zmiany ubioru. Być może również poziom przynależności
light/dark side będzie mieć wpływ, ale na razie nie przekroczyłem progu ;)


Mam nadzieję, że pomogłem. Życzliwych proszę o nie zgłaszanie posta do Bioware ;)

To nie ma jeszcze w becie grywalnych Operacji? Bo one miały chyba być odpowiednikiem rajdów, nie flashpointy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 23:42, ReVanMg napisał:

To nie ma jeszcze w becie grywalnych Operacji? Bo one miały chyba być odpowiednikiem
rajdów, nie flashpointy.


Na razie spotkałem tylko areny PvP (na 8 lub 10 graczy) oraz flashpointy Heroic 4 (również na 42 levelu), czyli dla party 4-osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować