Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2013 o 19:40, QST07 napisał:

Też miałem dziś takie coś. Relog może spróbuj.


Ten error 1003 pojawial sie bo serwer zrobil sie offline w srodku dnia, bez przyczyny. Mimo wszystko nawet jak jest online to gra nadal mnie wyrzuca do windowsa czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 12:41, Pietro87 napisał:

Dałem TORowi ostatnio kolejną szanse, sprawdziłem sobie najnowsze updatey i muszę powiedzieć,
ze jest "ciut" lepiej technicznie. Tzn optymalizacja w SP przestała tak niemiłosiernie
zasysać,. PVP co prawda dalej leży i kwiczy, ale singlowo w końcu da się po ludzku grać
[tak jak dało się bodajże po 4tym patchu przez krótki okres]


Ja mam jedynie problem podczas rozmow z npc, wiatrak od karty graficznej jedzie na max obrotach. Tak poza tym to wszystko jest na wysokich ustawieniach i nie tnie ani troche. PvP rowniez dziala bez problemu.

Ale z Mainstance to przeginaja pale. Tyle MMO gralem i kazde robilo porzadki w nocy, z rana spokojnie mozna bylo juz grac. Bioware jak zwykle, godzina 14:00 a serwery nadal offline, zart po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 15:20, Cykada85 napisał:

Ale z Mainstance to przeginaja pale. Tyle MMO gralem i kazde robilo porzadki w nocy,
z rana spokojnie mozna bylo juz grac. Bioware jak zwykle, godzina 14:00 a serwery nadal
offline, zart po prostu!


Przecież napisali, że maintenance będzie trwać do 16 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 20:21, Rizzan napisał:

Przecież napisali, że maintenance będzie trwać do 16 naszego czasu.


To ze pisze to ja wiem, sek wlasnie w tym ze strasznie dlugo im to zajmuje. Robia po prostu mainstance pod Ameryke a nie Europe, dzisaj jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 20:43, Chlorofil napisał:

Warto zainteresować się Star Wars ?


Ja niedawno się tym zainteresowałem i póki co jestem zadowolony. Może dlatego że nigdy nie bawiłem się w MMO na poważnie :D

Dnia 06.10.2013 o 20:43, Chlorofil napisał:

Jaki jest end game ?


No są warzone''y, parę flashpointów, operacji, weekly questy...z tego co słyszałem wciąż ubogo w porównaniu do WoWca

Dnia 06.10.2013 o 20:43, Chlorofil napisał:

Ile zajmuje przejście kampanii
jedną postacią ?


Mi to zajęło jakieś 2 tygodnie. Pewnie gdybym odpuścił sobie bonus serie, heroici i flashpointy zajęłoby mi to mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warstwa drużynowa w TORze się deczko poprawiła względem tego co było.
Aczkolwiek dalej siła tej gry tkwi w zabawie solo, stety lub niestety. Tzn mi nieporównywalnie więcej frajdy dało przejście solowe fabuły dla Inkwizytora i Bounty Huntera niż dał mi cały end-game. Sama kampania która prowadzi gracza od 1szego do 50tego poziomu zajmuje całkiem sporo godzin, zwłaszcza jak się robi bonusowe misje lub wda w kilka grupowych heroiców. Wbicie 50-55 w momencie zakupu rozszerzenia [teraz rozszerzenie już jest za friko za subskrypcję więc nie trzeba za nie bulić 80zł, starczy sobie za 30 wykupić miesiąc grania full premium] też nie jest strasznie krótkie i parę godzin zapewnia.

Generalnie tak jak pisałem w innym temacie - mimo wielu wad, TOR dał mi sporo frajdy. Tylko trzeba odpuścić oczekiwania, zluzować z tonem fanboja KOTORów i zacząć się dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 20:48, Shveid napisał:

Mi to zajęło jakieś 2 tygodnie. Pewnie gdybym odpuścił sobie bonus serie, heroici i flashpointy
zajęłoby mi to mniej.

Pewnie przejście jedną postacią zajęłoby ci następne 2 gdybyś je wszystkie rzeczywiście zrobił... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekret tkwi w tym że miałem we wrześniu za dużo wolnego czasu :D . Zdarzyło się tam parę heroiców pominąć- parę na Tatooine (nie znoszę tej planety), jeden na Aldeeranie (bo zbugowany), ale większość rzeczy zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sprawdzić grę i korzystając z tego, że można zrobić to za darmo- ten niekończący się trail jest podobny do tego z WoWa czy lepszy? Mozna użyć konta Origin? Wersja free to play nie wymaga podawania żadnych informacji płatniczych "na przyszłość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 19:15, Boguslav4 napisał:

Zamierzam sprawdzić grę i korzystając z tego, że można zrobić to za darmo- ten niekończący
się trail jest podobny do tego z WoWa czy lepszy? Mozna użyć konta Origin? Wersja free
to play nie wymaga podawania żadnych informacji płatniczych "na przyszłość"?


Nie ma wersji trial, masz pełną wersje fabularną gry, jeśli grasz za darmo masz pewne ograniczenia ale tylko ilościowe a nie że wogóle nic nie możesz robić (np misje kosmiczne tylko 3x na tydzień). Nic nie trzeba podawać przy rejestracji. Co do Orgin to chyba też przez niego wszedłem na stronkę z grą ale gra jakoś nic z Orgin nie ma wspólnego, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 19:45, Kerigun napisał:

Nie ma wersji trial, masz pełną wersje fabularną gry, jeśli grasz za darmo masz pewne
ograniczenia ale tylko ilościowe a nie że wogóle nic nie możesz robić (np misje kosmiczne
tylko 3x na tydzień). Nic nie trzeba podawać przy rejestracji. Co do Orgin to chyba też
przez niego wszedłem na stronkę z grą ale gra jakoś nic z Orgin nie ma wspólnego, przynajmniej
u mnie.


Można kupić wersję specjalną i zwykłą (10 zł róznicy) cyfrową z Origina, pozostają dwa pytania- czy warto i niezależnie czy zawierają one opłacony pewien czas- co się stanie jak on się skończy? W FAQ wersji free jest napisane, że posiadacze wersji abonamentowej po skończonym abonamencie mają wersję ''połowiczną'' (nazwa wypada mi ciągle z pamięci :)

Edit. Wersja free też jest na Originie, ale przerzuca na stronę www z opcją tworzenia konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 20:01, Boguslav4 napisał:

Można kupić wersję specjalną i zwykłą (10 zł róznicy) cyfrową z Origina, pozostają dwa
pytania- czy warto i niezależnie czy zawierają one opłacony pewien czas- co się stanie
jak on się skończy? W FAQ wersji free jest napisane, że posiadacze wersji abonamentowej
po skończonym abonamencie mają wersję ''połowiczną'' (nazwa wypada mi ciągle z pamięci
:)

Prefered Status, ja sam taki posiadam, raz zakupiłem Cartel Coinsy by coś odblokować dla całego konta. Różnica jest między subskrybentem a preferowanym graczem ale nie aż taka, jak Ci sie abonament skonczy to tracisz bonusy co Ci dawał ale zostają te dla preferowanego gracza. 2 takie ważne różnice to że twoi NPC z 3 skilli do craftingu będą mieli tylko 2 (a potrzeba 3 by coś robić, dlatego ja kupiłem monety, za bycie prefered mogą mieć 2 skille a za monety odblokowałem 3 skill dla całego konta). Druga ważna rzecz to niemożliwość używana "lepszych" przedmiotów. Na ten cel chce sobie kiedyś ponownie kupic kilka monetek by móc ich używać.
Ale wiesz co, z craftingu nie korzystam za duzo a i do 44 lvla dobiłem bez "lepszych" przedmiotów wiec jeśli chcesz grać dla fabuły to śmiało dasz rade bez wydania złotówki. Ba w każdym zadaniu może pomóc Ci dowolny gracz tej samej frakcji wiec nawet goły i wesoły dasz rade :D

Dnia 08.10.2013 o 20:01, Boguslav4 napisał:

Edit. Wersja free też jest na Originie, ale przerzuca na stronę www z opcją tworzenia
konta.

W ten sposób rozpocząłem przygode z grą. Straszna nuda w wakacje, nie było w co grać, czołgi fajne ale nie przez cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ze Terraria troche mnie wpienila uszkadzajac plik ze swiatem, nad ktorym troche sie napracowalem, postanowilem troche od niej odpoczac. I, przy okazji, raz jeszcze dac szanse TORowi (m.in. dlatego, ze wciagnela mnie ostatnio lektura Death Troopers). Stworzylem sobie nowa postac (Imp Agent - Operative), jestem na 12 poziomie i tu pytanie: jakie Crew Skills brac? Biochem nadal sie oplaca? Nie gralem od ponad roku, nie wiem, ile w tym czasie sie pozmienialo... Jakies sugestie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej brać cybertech, ze względu na SCORPIo i jej bonusy do niego, oraz nadal można nieźle zarobić sprzedając nisko levelowe matsy jakie ci zostaną. Dodatkowo na korzyść cybertech przemawia zlikwidowanie setu [Artifact] lvl 53, który można było zakupić za Basic Comms, i wstawili set na lvl 55(Black Market) więc jedynie teraz cybertech może tworzyć mody oraz armoring na poziom 53.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 08:02, Derneth napisał:

Moim zdaniem lepiej brać cybertech, ze względu na SCORPIo


Ale z drugiej strony Agent ma Lokina, dajacego +15 do Biochem, stad wlasnie moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 10:21, Ring5 napisał:

Ale z drugiej strony Agent ma Lokina, dajacego +15 do Biochem, stad wlasnie moje pytanie.

No z Biochem to teraz można produkować implanty [Artifact] lvl 53 bez potrzeby isotop-5, i są do kupienia już za 60 Basic Comms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gra, gra... Wlasnie Sorciem na 42 poziom awansowalem... ciezko troche bylo sie przestawic na healera po BHu i troche zjebek w grze dostalem...

A teraz male pytanko: mial ktos czasem takie cos, ze w trakcie gry nagle pojawia sie na ekranie zielona "szachownica" (male, zielone kwadraciki rozmiaru okolo centymetra), dzwiek sie szarpie, jakby komp sie zawiesil, po czym pojawia sie splash screen i gra wraca do normy? Gdy pierwszy raz mi sie to zdarzylo, juz sie zegnalem z karta graficzna, ale potem zauwazylem, ze dzieje sie tak tylko przy TORze, no i splash screen raczej ma malo wspolnego z karta graficzna. Troche mi to przeszkadza, bo na 10-15 sekund uniemozliwia gre, a to problem gdy jest sie healerem we flashpoincie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować