Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2011 o 22:46, 4ny4 napisał:

To 80zł czy 200zł bo to różnica ? Było do przewidzenia, że taka cena zostanie podana,
gry z logiem Lucas Art''s zawsze się ceniły, czasem aż za bardzo ale tak było, jest i
będzie. :)


200 będzie kosztować gra. Pre-order pewnie tańszy. Jak dla mnie to przegięcie, jak na nasz rodzimy rynek gier. Nie jest to Blizzard i SC2, żeby wyskakiwać z taką ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 22:50, Deathscythe napisał:

200 będzie kosztować gra. Pre-order pewnie tańszy. Jak dla mnie to przegięcie, jak na
nasz rodzimy rynek gier. Nie jest to Blizzard i SC2, żeby wyskakiwać z taką ceną.


Prawda jest taka, że Blizzard oraz Lucas Art''s zawsze narzucali ogromne kwoty, przy czym pierwszej firmie powiedzmy, że się "należało" gdzie drugiej nie do końca, no może KotOR i kilka innych tytułów z puli 30-40 gier, cholera wie ile tego wszystkiego było. Ogólnie rzecz ujmując patrząc na średnią krajową ceny gier nie powinny przekraczać 80zł, z drugiej strony coraz więcej i częściej gry tanieją oraz są wrzucane do różnych reedycji. Dungeon Siege III w empiku kosztuję 129zł, ale na allegro klucz Steam chodzi po 53zł. Za 1-2 miesiące dostaniesz go za 30zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 22:56, 4ny4 napisał:

Prawda jest taka, że Blizzard oraz Lucas Art''s zawsze narzucali ogromne kwoty, przy
czym pierwszej firmie powiedzmy, że się "należało" gdzie drugiej nie do końca, no może
KotOR i kilka innych tytułów z puli 30-40 gier, cholera wie ile tego wszystkiego było.
Ogólnie rzecz ujmując patrząc na średnią krajową ceny gier nie powinny przekraczać 80zł,
z drugiej strony coraz więcej i częściej gry tanieją oraz są wrzucane do różnych reedycji.
Dungeon Siege III w empiku kosztuję 129zł, ale na allegro klucz Steam chodzi po 53zł.
Za 1-2 miesiące dostaniesz go za 30zł. :)


Problem taki, że mówimy o dystrybucji elektronicznej również (Origin). O cenie EK nawet nie będę wspominać, bo się fani Blizzarda za głowę załapią. Prawda jest taka, że EA chce się odkuć, a taka cena oznacza, że nie przewidują dużych wpływów z abo i chcą na premierze zarobić. Oby nie okazało się to prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 21:56, Zgreed66 napisał:

> A o jakiej cenie mówimy ?
Osiem dych? Okladka fajna

w google wspisz cache: i ten adres http://www.empik.com/star-wars-the-old-republic-pre-order-edycja-kolekcjonerska-pc-bioware,p1044290448,multimedia-p

Normalnie ci wyświetli ;)

Zabij, ale nic mi się nie wyświetla. Chyba, że "wpisz w google" nie znaczy "wpisz w wyszukiwarkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 23:01, Jave napisał:

Zabij, ale nic mi się nie wyświetla. Chyba, że "wpisz w google" nie znaczy "wpisz w wyszukiwarkę".


cache:http:... tylko caly (najlepiej prawym -> kopiuj adres odnośnika)

Ewentualnie masz w skórcie: http://tinyurl.com/3wu95wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 22:58, Deathscythe napisał:

Oby nie okazało się to prawdą.


EA doskonale zdaje sobie sprawę, że uniwersum Star Wars ma zbyt dużo zagorzałych fanów, gwarantuję Ci że nawet jeżeli gra okaże się klapą i tak nie będą na tym stratni. Osobiście spodziewam się dobrej produkcji, bez rewolucji, ale ok. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 23:07, 4ny4 napisał:

Osobiście spodziewam się dobrej produkcji, bez rewolucji, ale ok. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
:)


mnie jak narazie mierzi oprawa wizualna gry , nie chodzi tylko o samą grafikę ale o dotychczasowo ujawnione animacje i interface

Edit: ale jak wiadomo do premiery może się wiele zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 23:28, Alehor napisał:

Edit: ale jak wiadomo do premiery może się wiele zmienić


No coś Ty... To co zostało ukazane tak będzie wyglądać, może zostać dodanych/usuniętych kilka rzeczy, coś "podszlifowane", ale na tym koniec. :) Prawda jest taka, że beta nie wiele różni się od finalnej wersji oprócz właśnie pewnych szlifów i poprawek w niedociągnięciach. Nie zawsze, ale często tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładne ceny

1. wersja standardowa – cena sugerowana: 199,90 zł
2. edycja specjalna cyfrowa (Origin) - 74,99 euro, Śmieszne coś co nie istnieje a tyle kosztuje.
3. edycja kolekcjonerska – cena sugerowana: 499,99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:05, Magok napisał:

Dokładne ceny

1. wersja standardowa – cena sugerowana: 199,90 zł
2. edycja specjalna cyfrowa (Origin) - 74,99 euro, Śmieszne coś co nie istnieje a tyle
kosztuje.
3. edycja kolekcjonerska – cena sugerowana: 499,99 zł


Po tym newsie na gram.pl z preorderami byłem niemal pewny, że kupię sobie pierwsze MMO. Teraz jestem pewny na 400%, że jednak nie kupię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee no. A myślałem, że ceny przebiją granice absurdu. Ale jednak nie! Nie ma to, jak limitowany pre-order na edycję CYFROWĄ. Pewnie to tylko chwyt marketingowy, jednak śmiać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:05, Magok napisał:

Dokładne ceny

1. wersja standardowa – cena sugerowana: 199,90 zł
2. edycja specjalna cyfrowa (Origin) - 74,99 euro, Śmieszne coś co nie istnieje a tyle
kosztuje.
3. edycja kolekcjonerska – cena sugerowana: 499,99 zł


Przesadzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:05, Magok napisał:

Dokładne ceny

3. edycja kolekcjonerska – cena sugerowana: 499,99 zł


...
To jest żart? Przecież to jest najzupełniej w świecie niemożliwe. Chyba, że jestem naiwny i nie wierzę w pazerność developerów. Trzymajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

499zł za kilka gównianych itemów w grze, figurkę, pendrive i jakiś dziennik video o.0
Pogięło do reszty...

Po 2 stówy nie takie koskiarskie dopasione kolekcjonerki chodziły, że nieszczęsnego Wiedźmina 2 wspomnę czy obecnego COHa...

Za ta cenę to tam powinno być o wiele więcej, albo opcjonalnie abonament na 3 lub 6 miesięcy z góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:31, Pietro87 napisał:

499zł za kilka gównianych itemów w grze, figurkę, pendrive i jakiś dziennik video o.0
Pogięło do reszty...


Owszem. Ktoś zechciałby mi rozjaśnić pamięć w kwestii EK wszystkich odsłon WoWa? Kosztowały bodaj 300-330 zł i choć żadnej nie kupiłem (zadowalałem się zwykłymi), to była to jeszcze naciągnięta granica przyzwoitości.

Ale 500?! To są jaja... Ciekawe, jak to się przełoży na jakość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu trochę "zbierałem" :)
A w/w Snake Eyesa trafiłem zupełnie przypadkiem w na wakacjach w Kanadzie za 40 dolców, na wyprzedaży w niewielkim sklepiku z figurkami własnie stricte bohaterów komiksów, filmów itp, miał wadę fabryczną mocno uszkodzone opakowanie, poza ty kompletny w 100%, nic nie uszkodzone :)

Najlepsze było to, że nie miałem wtedy pojęcia jaka jest rzeczywista cena tej figurki, ot spodobała mi się [zawsze lubiłem Snake Eyesa jako postać z uniwersum komiksowego Joesów], wykonanie powalało, dbałość o detale itp, miałem wtedy niemało grosza na bzdury [czyt pamiątki z wakacji i standardowe zakupy jak jakieś dobre markowe buty, kurtka itp itd]

A o jego realnej cenie dowiedziałem się dobre 4 miesiące po powrocie do Polski.


Wracając na temat właściwy - imho to co zostanie zapakowane w kolekcjonerki to będą zwykłe masowej produkcji średniawe badziewka, jakością do kolekcjonerskich figurek i statuetek nawet nie dorastające do pięt, więc ich cenę liczył bym pi razy oko do maks 20 dolarów sztuka.

P.S.

Ten Terminator to jest replika w skali 1:2 i to limitowana stąd taka kosmiczna cena [podobne ceny były swego czasu za repliki bohaterów Warcrafta w skalach 1:2 i 1:1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować