Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 18:18, Lukasz924 napisał:

jesli bedzie naprawde dopracowana to bedzie moim obowiazkiem w 2009 roku. Licze ze to
bedzie hit.

szykuje sie ciekawy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie będzie jej na PS3 ale cóż. Może to nawet dobrze.
Piranha może nawet by nie umiała napisać gry na PS3 i tylko by problemy były.

Ale czekam na PC. Chciałbym zobaczyć przynajmniej już przybliżone wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:53, Meykan napisał:

Szkoda że nie będzie jej na PS3 ale cóż. Może to nawet dobrze.
Piranha może nawet by nie umiała napisać gry na PS3 i tylko by problemy były.

Ale czekam na PC. Chciałbym zobaczyć przynajmniej już przybliżone wymagania.

Piranie zapewniają że gra będzie zoptymilizowana, żeby każdy fan Gothica by mógł zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi zapowiedziami. Niech lepiej dotrzymają słowa ;) Wiadomo już coś na temat fabuły? Sam jestem fanem Gothic''a wszystkich serii i cienie go za fabułę i soundtracki. Mam nadzieję że Risen nie będzie odstawać od Gothic''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:49, BoloMaster napisał:

jeśli producenci dotrzymają słowa to będzie wielki hit


Czego im serdecznie życzę , tyle , że gdyby producenci dotrzymywali danego słowa, to.... ciągle gralibyśmy w wielkie hity.Zapowiedzi sobie , a życie sobie , ale moze tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak myślicie co będzie lepsze
Risen który będzie miał chyba to
Cechy charakterystyczne:

- rewelacyjny cRPG,

- wciągająca fabuła, mnóstwo zadań pobocznych,

- bogaty świat gry,

- zniewalająca grafika zbudowana na Ageia Physx,

- cykl nocy i dnia,

- ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Kai Rozenkranz’
czy gothic 4
-Podróżowanie i odkrywanie świata to dla deweloperów najważniejsze rzeczy więc na tych aspektach swoją uwagę skupią najbardziej.

-System dialogów pozostanie bez zmian.

-System walki zostanie stworzony od podstaw.

-System umiejętności zostanie ulepszony i jeszcze bardziej rozbudowany.

-W Gothic 4 spotkamy starych znajomych, znanych nam z poprzednich części.

-Stworzona będzie nowa wersja sterowania ale do wyboru będzie też tak z poprzednich części

-W grze ponownie pojawią się rozdziały

-Uwaga twórców co do tworzenia świata gry będzie skupiona na dużych miastach oraz terenach które będziemy często odwiedzać.

-Prawdopodobnie będziemy mogli przemieszczać się na wierzchowcach.

-Soundtrack będzie jednym z najważniejszych czynników nadających grze klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:28, Infes napisał:

No ale Ty teraz mówisz o Gothic 4 a temat jest o Risen,czy mylę się?


Chyba i o Risen i o G4..."Kai Rozenkranz’" to napewno Risen, "W Gothic 4 spotkamy starych znajomych, znanych nam z poprzednich części" a to Gothic 4...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi i o Arcani i Risen ;D Metoda porównawcza. Osobiście myślę, że Risen będzie lepsze ale jak znam siebie i tak kupie i przejdę obie ... po prostu nie wytrzymam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen to będzie całkiem nowo historia. Inny świat. Gothic 4 to będzie coś też nowego bo w końcu nowe studio będzie go tworzyć a nie Pirania. Pirania stworzyła całą trylogię Gothic''a. Wątpie żeby teraz G4 z nowym studiem zrobił na mnie wrażenie ale się okaże. Co do Risen,nie wiem. Mam nadzieje że fabułą będzie świetna a Pirania pokaże na co ją stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:57, KinggAdek napisał:

> No ale Ty teraz mówisz o Gothic 4 a temat jest o Risen,czy mylę się?

Chyba i o Risen i o G4...


A Risen i G4 to dwie różne półki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie.Naprawdę jednak me obawy okazały się błędne. Czyżby nowe studio miało być lepsze od Pirani? No nie moge. Pięknie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:40, Infes napisał:

Wygląda pięknie.Naprawdę jednak me obawy okazały się błędne. Czyżby nowe studio miało
być lepsze od Pirani? No nie moge. Pięknie to wygląda.


Po samej grafice oceniasz? Grafika raczej nie wpływa aż tak bardzo na grywalność...poza tym to nie temat o G4.
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:43, Ecko09 napisał:

Po samej grafice oceniasz? Grafika raczej nie wpływa aż tak bardzo na grywalność...poza
tym to nie temat o G4.


Coś mi się wydaje , że nawiązań do Gothic 4 w tym temacie nie da się uniknąć i jeszcze wiele razy będziemy porównywać obydwa tytuły.:-)
Jeżeli chodzi o grafikę , to w pełni się zgadzam.Piękne widoczki , kora na drzewach jak naturalna , woda piękniejsza od prawdziwej , to wszystko....... zupełnie nic nie znaczy.No , może oprócz tego , że wymagania będą wysokie.Te elementy do grywalności mają się tak , jak kolor opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze że grafika jest dla mnie najważniejsza. Właśnie dla mnie jest ona najmniej ważne ale po tym filmiku jedynie to zostaje do ocenienia. Fabuła to najważniejsza rzecz która trzyma mnie w Gothic''u, no i jeszcze Soundtracki te niesamowite. No ale wrócmy do Risen. Risen również zapowiada się na bardzo ciekawe pod względem fabuły i mam nadzieję że Pirania jeśli wyda gre to nie będzie to bug na bug''u a naprawdę mistrzostwo cRPG jak to miało w przypadku Gothic 1. Risen nadchodzi. Risen vs Gothic 4 . Jestem ciekaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 20:28, Infes napisał:

Ja nie twierdze że grafika jest dla mnie najważniejsza. Właśnie dla mnie jest ona najmniej
ważne ale po tym filmiku jedynie to zostaje do ocenienia.


To , że nie zachwycasz się wyłącznie grafiką , to zdecydowanie zaleta.:-)
Oczywiście świetnie wyglądająca gra , to żadna wada , niestety w momencie gdy tylko to jest warte chwalenia , przestaje być zabawnie.Dość mocno zirytował mnie kiedyś artykuł na GOLu , zachwalający G4 tylko dzięki ładniutkiej grafice.Przecież na podstawie wyłącznie pozłotki , nie sposób ocenić produktu , a w przypadku dziennikarza tak się zachowującego , to zdecydowanie brak profesjonalizmu.

Fabuła to najważniejsza rzecz

Dnia 26.02.2009 o 20:28, Infes napisał:

która trzyma mnie w Gothic''u, no i jeszcze Soundtracki te niesamowite.


No to myślimy podobnie.Szczególnie w G1 , moment gdy atakują mnie zaprzyjaźnieni strażnicy w Starym Obozie , pełne mistrzostwo.A muzyka , to tylko chwalić.

No ale wrócmy

Dnia 26.02.2009 o 20:28, Infes napisał:

do Risen. Risen również zapowiada się na bardzo ciekawe pod względem fabuły i mam nadzieję
że Pirania jeśli wyda gre to nie będzie to bug na bug''u a naprawdę mistrzostwo cRPG
jak to miało w przypadku Gothic 1. Risen nadchodzi.


Jak dla mnie , Risen to gra nr 1 wśród oczekiwanych tytułów.Na G4 czekam z umiarkowanym entuzjazmem , ale na grę , która jest zapowiadana przez twórców Gothicków , jako powrót do korzeni , z wielką niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować