Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 22:31, ramirez1 napisał:

a tak wogóle to kiedy premiera???


Nie wiadomo (chyba). Wiemy tylko, że w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje. Po Risen i po Gothic IV nie wiadomo co możemy się spodziewać. Risen to całkiem nowy świat,nowa fabuła.A Gothic IV to samo,nowe studio,nowa fabuła (choć powiązana z trylogią). Zapowiada się pojedynek o grę cRPG świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Risen i po Gothic IV nie wiadomo co możemy się spodziewać.

Wiadomo , że łatwowierność raczej nie popłaca , a wydawcy gier będą zachwalać nawet najgorszy tytuł , aby tylko zarobić na produkcie.Chwilami mamy do czynienia już nie tyle z reklamą , co ze świadomym wprowadzaniem klienta w błąd.Pomimo tego , dla Piranii mam jeszcze trochę zaufania.Po Gothic 3 jeszcze nic nie wydali i nie wiadomo czy tamta techniczna niedoróbka była wpadką przy pracy , czy też nową jakością tego studia.Inaczej sprawa się ma z JooWood i Gothic 4.Po G3 otrzymaliśmy Zmierzch Bogów , za który całą odpowiedzialność ponosi ten wydawca , a jak wyszło , łatwo sprawdzić chociażby na tym Forum.Dodatkowo , oceny w okolicach 50% mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:09, Prateorian napisał:

Czy Risen wyjdzie również na konsole?


Z tego co mi wiadomo to ma wyjść także na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Gothic 3 i działania tej gry to dużo można zarzucić wydawcy ponieważ to on wywierał wpływ aby gra wyszła zaraz po premierze TES:Oblivion zatem Pirania musiała się dostosować i postarać się aby to coś jakoś działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chca byc lepsi od G4 to musza zrobic gre ciekawa, a przede wszystkim dopracowana. Jesli maja konkurowac to moze jeszcze sie wiedzmin dolaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:14, Ecko09 napisał:

> Czy Risen wyjdzie również na konsole?

Z tego co mi wiadomo to ma wyjść także na X360.

To samo mówiono o Gothic 3. Nawet byłem pewny, że wyszło.
W sumie to nawet lepiej. Może nie będzie aż tak zabugowany jak Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie grałem w Wiedzmina więc nie mam na jego temat jakoś zdań. Prócz tego że jednym się podoba innym nie i wolą zostać przy Gothic''u na przykład. Wątpie żeby Gothic IV czy Risen miałby po co walczyć z Wiedzminem skoro to jest za niski poziom dla nich. Choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie zapowiedź na gry-online i muszę przyznać, ze zapowiada się ciekawie. Takie gry jak TW: Temptation i Risen po prostu muszę mieć. I to w dniu premiery! Cena w tym wypadku nie gra roli.

Tylko nie wiem, czy lepiej zagrać w nie na X360 czy nowym kompie...w RPGi na czym lepiej grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:56, Don Zorro napisał:

Czytałem właśnie zapowiedź na gry-online i muszę przyznać, ze zapowiada się ciekawie.
Takie gry jak TW: Temptation i Risen po prostu muszę mieć. I to w dniu premiery! Cena
w tym wypadku nie gra roli.

Tylko nie wiem, czy lepiej zagrać w nie na X360 czy nowym kompie...w RPGi na czym lepiej
grać?



jak Cenega wydaje to bedzie 99zl chociaz przykladem jest np. EndWar na cenedze kosztuje 79zl a na gramie 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC gra zapewne będzie lepsza graficznie tak mi się wydaje ale mogę się mylić ale nie to jest najważniejsze. Pomyśl na czym lepiej Ci się będzie grać i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:41, Infes napisał:

PC gra zapewne będzie lepsza graficznie tak mi się wydaje ale mogę się mylić ale nie
to jest najważniejsze. Pomyśl na czym lepiej Ci się będzie grać i tyle ;)


Taa, z tym ze nie grałem nigdy na padzie...
Lukasz924
100 zł? Za Risena. Imposible. Ta gierka będzie warta ze130, jeśli nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 11:44, Don Zorro napisał:

100 zł? Za Risena. Imposible. Ta gierka będzie warta ze130, jeśli nie więcej.


CZy ja wiem,grę wdaje Cenega i z tego co zauważyłem tam bardzo mało gier przekracza prób cenowy 100zł,ale zobaczymy jeszcze jak to będzie z Risen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomne że teraz Polska złotówka słabo się trzyma więc nie liczcie na tą cene. Choć może do tamtego czasu znów będzie droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:44, Don Zorro napisał:

100 zł? Za Risena. Imposible.


Bardzo possible. Gdyby była to pewna pozycja, to nie widzę przeszkód, ale jeśli gra ma spore szanse na zaskoczenie in minus, wydawca raczej nie będzie szarżował z ceną.
Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Inaczej sprawa się ma z JooWood i Gothic 4.
A dlaczego? G4 to całkiem przyzwoite studio Spellbound które wydało naprawdę ciekawe tytuły. Więc nie ma co stawiać krzyżyka na nadchodzącym Gothic 4:Arcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 20:40, Infes napisał:

Pożyjemy zobaczymy. Na pewno G4 vs Risen będzie walka zacięta.

No zobaczymy, ale nie ma co wyrokować że G4 będzie klapą a Risen odniesie sukces - przy czym widzi się takie głosy na forach że "Arcania będzie be, bo tak" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować