Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2011 o 00:31, sliski_wojtas napisał:

W sobotę dostaje ps3 i w killzone 3 zaczynam pykanie. 2 dualshocki są tylko muszę zakupić
skate 2 albo 3 i jakiegoś PES-a to będzie łupanka ;DD

Na konsole tylko FIFA, PES to melodia przeszłości :)

Niewiernus
Najlepsze są te pojękiwania i stękanie Celińskiego :) Korwin ma konkretne argumenty i ja się z nim zgadzam w 100%. Bandyta ma się bać, a nie jego ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 01:40, PinKee napisał:

Najlepsze są te pojękiwania i stękanie Celińskiego :) Korwin ma konkretne argumenty i
ja się z nim zgadzam w 100%. Bandyta ma się bać, a nie jego ofiara.


Fakt, ale osoby z jego poglądami nigdy nie wejdą na wyższe szczeble...
No może nie - przecież w tamtym roku miał 3% podczas wybory prezydenckie :D

@nightfaler
Świntuch! Wyłącz te hentai'e i powoli kładziemy rączki na biurko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w temacie o guitar hero nikt mi nie odpowiedzial, to moze tu ktos zajrzy ;).
Kupuję zestaw band hero tylko dlatego ze są w nim tanie instrumenty (225zł za zestaw), ale słyszałem że gra sama w sobie jest słaba i zastanawiam się jaką część GH dokupić. W grę wchodzą chyba tylko GH world tour i GH 5.
Metalliki nie chce bo w gre bedzia gral tez moj brat, (bo kupujemy na pół), a on nie lubi metalu, więc ustąpiłem...
I jeszcze pytanie odnosnie pobierania dodatkowych utworów, czy to kosztuje? jak tak to ile?...
A i jeszcze jedno, czemu te band hero jest takie tanie, na allegro perkusje chodzą ponizej 200zł, a gitary około 150zł... Czy te kontrolery z band hero są słabsze od tych nowszych az tak bardzo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego są tanie bo skończyło się wydawanie gier muzycznych w takim tempie, jak wcześniej, gdzie w rok wychodziły 2-4 większe gry muzyczne.
Wybierz jakiegokolwiek, popatrz na listę utworów (na wiki chociażby) i dokonaj wyboru.
Dodatkowe utwory kupujesz na XBL Marketplace/PSN (nie wiem jaka konsola).

Wróciłem do Global Agenda, gra chodzi niewiele gorzej od bety, za duży tłok pewnie ^.^ do czasu kupna Brinka pykam sobie jakiś czas.
BTW. Małysz w rajdzie Dakar, rety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do wyboru masz jedynie WT i GH:5 to zdecydowanie polecam piąteczkę. Ewentualnie spróbuj poszukać Warriors of Rock ; ]
Dodatkowe utwory (zależy od platformy oczywiście) kosztują w przedziale 160-300-ileś msp. Na PSN ceny pewnie będą wynosiły kilka złotówek. Często trafiają się również przeróżne "song-packi", niektóre na prawdę mocno opłacalne.

Co do instrumentów - ceny pospadały od czasu "kryzysu" gier muzycznych, więc o to nie musisz się obawiać. Dodatkowo mogę ci tylko powiedzieć, że perkusja z Band Hero jest o wiele lepsza od tych z poprzednich osłon, gitarki również są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się teraz tak... hmm - porządnie? :D
Siedzę sobie wieczorkiem (w sumie nocą), popijam czerwoną herbatkę, palę i przygrywam na gitarze claptona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak w nocy sobie poogladac screeny, artworki i fimiki z Wiedzmina 2. Dzis... wczoraj przyszla taka fajna paczka, nawet zdjecia porobilem. Tylko wiadomo - przygotowania do swiat sa wazniejsze niz swiat Wiedzmina, wiec moglem rozkoszowac zawartoscia przesylki dopiero w nocy. :) I cos mi mowi, ze szybko jeszcze nie zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Dawno się nie udzielałem na gramie, a skoro 04:01, to chyba dobry moment, by napisać coś w Markach. Jak tam u was panowie i panie? Właśnie przed chwilą czytałem zapowiedź Risena 2. Gra póki co zapowiada się bardzo ciekawie. Poza tym meczyk NBA i śwadomość, że o 7.45 wychodzę do szkoły. Żyć nie umierać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry noc.:D
Jedna kwestia: ELL niszczy, szczególnie jeśli słucha się tego własnie po godzinie 0.00:
http://youtu.be/lxR-VaDBcHE

Kwestia dodatkowa - zacząłem umiarkowanie lubić psytrance.:P Póki co jedna płyta Hallucinogen i jedna Juno Reactor zasługują na taki status. ale to zawsze coś(ambitnego, a nie banalne łup-łup).

Dodatkowo(ale już bez kwestii żadnej:P) straciłem w ogóle chęć do grania w cokolwiek. I tak nie mam czasu, ale jak już mam go jakąś minimalną ilość wolną, to dalej w nic nie gram. Słucham, czytam, ''zakładam maski'' - tyle.:P

I właśnie z "Rzeźnikiem Drzew" pod łapą udam się teraz na spoczynek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post w maju...
Zasmucacie prawdziwych wąpierzy. ]:>

Znalazłem sobie nową zabawkę; ciekawe czy coś się z niej wykluje.
Pewnie nic jak zwykle, ale chociaż jest na co marnotrawić czas, miast pracować nad rzeczami nad którymi powinienem. :D

20110507043417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie już od tygodnia prawie w słuchawkach tylko 100% Techno umcyk umcyk i ani procenta mniej. :3
Aktualnie katalog kultowego i zacnego Primate Recordings.

---

UnrealEd to jakiś koszmar. Na serio jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy coś w nim zrobili. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam nadzieję, że jest poza mną tutaj jakiś wampierz o tej godzinie. Nie ma co, tydzień wolnego rozleniwia człowieka. Najgorsza jest świadomość, że po tym, że tygodniu za 3 godziny muszę wstać do szkoły. Bawienie się w prasowanie ubrań, wybycie na dobre kilka godzin by słuchać różnych "pierdół" oraz na koniec powrót do domu i znowu nauka nie napawają mnie optymizmem. ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 04:34, meryphillia napisał:

Pierwszy post w maju...
Zasmucacie prawdziwych wąpierzy. ]:>

Znalazłem sobie nową zabawkę; ciekawe czy coś się z niej wykluje.
Pewnie nic jak zwykle, ale chociaż jest na co marnotrawić czas, miast pracować nad rzeczami
nad którymi powinienem. :D


A co masz zamiar zrobić? Nową mapę do WoT? :D (przydałaby się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 05:14, NintendoPassion napisał:

A co masz zamiar zrobić? Nową mapę do WoT? :D (przydałaby się)


WoT to raczej inny engine.
W Unrealu pewnie dałoby i się coś podobnego stworzyć. W końcu pojazdy są, mapy można zrobić nawet większe niż te WoT. Ciekawy pomysł, ale to raczej dla całego zespołu.

Ja ogólnie obczajam na razie silnik; może skończy się jakąś mapką do UT2004... nie mam pojęcia, szczególnie że coś szwankuje możliwość generowania terenu, ewentualnie ja coś źle robię od dwóch dni. :F
Już mam na widoku ciekawą pozycję książkową, bo dokumentacja na www, skromna dosyć.
Pożyjemy, zobaczymy co z tego wykluje się. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja nie wiem co jest teraz grane

Włączam laptopa, i totalny zonk, pisze że nie mogę się zalogować, no nic restart poleciał i potem jak się zalogowałem wszystko to miałem na pulpicie ZNIKŁO!, moja tapeta i inne rzeczy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować