Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 06:26, NattaN napisał:

Meh... coraz bardziej zaczynam wierzyć, że jestem w stanie przepracować przed kompem dokładnie
dobę... daleko mi nie brakuje... jednak jakieś pół godzinki temu senność zaczęła mnie dopadać...
no nic, chyba na dziś spasuję...


Wszystko można, tylko pytanie po co, po co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:18, donaan napisał:

moj rekord siedzenia przy kompie to 19h :))

Co robiłeś tyle czasu? :|

Rozumiem, nie spać jedną dobę, albo i dwie... ale żeby cały czas przy kompie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:21, Monastor napisał:

> moj rekord siedzenia przy kompie to 19h :))
Co robiłeś tyle czasu? :|

Rozumiem, nie spać jedną dobę, albo i dwie... ale żeby cały czas przy kompie ^^

jak to co :D pierw szukałem materiałów o gothicu, puźniej grałem w wowa , puźniej w gothica, puźniej gadałem ze wszystkimi na gg puźniej znowu gothic, puźniej raid na molten core , a następnie hmm powiedzmy zdrzemnołem się na jakaś godzine a puźniej jak się obudziłem to seria od nowa aż w końcu lup i leże na klawiaturze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 03:48, Vormulac napisał:

Widzę, że próbowałeś pana obywatela uczyć podstawowych zasad na forum itp. ale ci nie wyszło.

no w końcu nie jestem moderatorem i nie mam doświadczenia...

Dnia 21.10.2006 o 03:48, Vormulac napisał:

Sam żeś wciągnąl się w offtop.

oj ŻEM się wciągną ;)

Dnia 21.10.2006 o 03:48, Vormulac napisał:

. I na nic zdało się twoje podejście typowo moderatorskie, wogóle to według mnie przeginasz z tym
(zachowujesz się jak jakiś rasowy modek z 15 letnim stażem, hans (obywatel) napisał posta w
nocnym temacie a ty ma "dzień dobry" do niego wyskoczyłeś z takim tekstem

mam nadzieję że nie popadnie z tego powodu w depresje... ;)
przecież powiedziałem to życzliwie, uśmiechnąłem się, nawet pozdrowiłem! nie wiem co w tym takiego strasznego...

Dnia 21.10.2006 o 03:48, Vormulac napisał:

Ale bez linków, jak byłeś przodownikiem dałeś pokaz w tym temacie (chyba wiesz o co chodzi, prawda?)

niestety nie :/ jedyne co robiłem na tym forum to zabawa w imprezę... a po pierwsze nie widziałem i nadal nie widzę w niej nic złego, po drugie było tam ze mną ok. 10 osób także nie wytykaj mi, że JA dałem popis...

Dnia 21.10.2006 o 03:48, Vormulac napisał:

Dramat i absolutne zero.

a tutaj poczułem się urażony...

cytat z regulaminu:
2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie.

Hmmm... może powinienem to zgłosić moderatorowi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bracia - nie nerwujsja

imoprezy na nocnych markach byly przednie!

niektorym sie nie podobalo - wiec zostaly ukrucone :/

ja mam tylko nadzieje ze o tej 2 / 3 w nocy bede mogl powymieniac uwagi na forum - bo ostatnio malo kto tu zaglada - a jak juz to raczej dla zaznaczenia obecnosci i tyle ?(

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dotrzymam Ci dzisiaj towarzystwa... zaraz idę chyba spać, bo muszę w przyszłym tygodniu, w szkole chociaż przypominać istotę ludzką ;) :/

Może jeszcze wpadnę przed północą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Ci chciał przypomnieć jedną rzecz... Vormulac też brał udział w imprezach tutaj... Więc jak to zwał czasami? Przyganiał kocioł garnkowi? :) Zresztą... Ja też tam byłem i wielu innych.

A co do Nocnego siedzenia. Koniec wakacji, koniec siedzenia długo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:54, PolishWerewolf napisał:

A ja bym Ci chciał przypomnieć jedną rzecz... Vormulac też brał udział w imprezach tutaj...
Więc jak to zwał czasami? Przyganiał kocioł garnkowi? :) Zresztą... Ja też tam byłem i wielu
innych.



tak wiec nie wiem o co mogło mu chodzić kiedy pisał, że dałem wtedy popis... :/ no nic, zostawię jemu jego własne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 00:38, Monastor napisał:

Jest ktoś jeszcze?

Ja jestem. Zawsze byłem, jestem i będę. :)

Dnia 22.10.2006 o 00:38, Monastor napisał:

Czy wszyscy się stąd zabrali? :(

Nawet jak się stąd zabieram to i tak jestem. Duchem.

Dnia 22.10.2006 o 00:38, Monastor napisał:

Ja wbrew wcześniejszym planom jeszcze nie śpię... chociaż... nudno tu się zrobiło :/

Jak to nudno ? :/ Ja sobie słucham muzyki, mam otwartą książkę i zgłębiam ją... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 00:42, Vaxinar napisał:

Jak to nudno ? :/ Ja sobie słucham muzyki, mam otwartą książkę i zgłębiam ją... :)

Dobrze powiedziane.... jako, że zmieniłem się w pierogi, idę czytać "Cierpienia Młodego Wertera"

Dobranoc wszystkim ;) Miłego siedzenia w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem:) wystarczy zagwizdać a się pojawię:P hehe:)
A ja nie moglem wcześniej pisac bo dziewczyna moje u mnie była ;-) nio i świetnie czas dziś spędziłem:) ale czas spać bo mnie troche.. eee.. Wymęczyła:)
dobranoc moje kotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak sobie siedzę na forum Gram przed kompem.Jest koło pół tarczy po jedynce na zegarku od wujka Billa w oknach. Forum pustoszeje powolutku... powolutku... A mnie wzięło na chwilę refleksji nad życiem doczesnym i sensem istnienia (no troszkę przesadziłem;)
Zastanawiam się dlaczego odwiedzam akurat to forum:-nie wiem?
Dlaczego akurat wybrałem ten temat:-nie wiem?
Teraz chłodny wietrzyk zawiał od otwartego okna, aż ciarki przechodzą. Cała chałupa śpi a ja nie. Ja siedzę w tym temacie dla nocnych marków i wypisuję jakieś głupoty!
Spokojnie, spokojnie zaraz pójdziesz spać i zaśniesz i zapomnisz o tym... Ale czy tu naprawdę nikt już nie żyje o tej porze, czy to forum obumiera właśnie teraz? Przy świtaniu ponownie się obudzi i zacznie swoje stare życie od nowa... Jak zwykle w niedzielę nuda zapuka do moich drzwi. Samotnie siedzieć na łóżku, wpatrywć się w telefon, w swoją skrzynkę mailową w okienko gg, może ktoś się odezwie? To tylko złudna nadzieja, która przy obgryzaniu paznokci tworzy całość jednolitą jak ta masa kakaowa, albo pole kukurydzy...
Zmęczenie mnie zwala z krzesła, więc dlaczego to piszę?... Bo i tak nie zasnę! Cierpię na bezsenność w jakiejś tam postaci! I dlatego piszę w tym temacie dla bezsennych, bezimiennych... A to forum jest jedyne, na którym mogę popisać w tym temacie stworzonym jakby teraz dla mnie. Dopiero teraz mi się pojawił przed oczyma.
I dlatego to właśnie forum z którym bedę do końca dni, stwarza możliwości:)
Pozdrowienia dla kogokolwiek kto jest nocnym markiem tak jak my tutaj wszyscy zebrani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cieszę się - że brata po "fachu" spotykam - ja mam na 8 wuklady - a i tak spac nie moge :/ nawet impry sobie sobotnie odpuscilem, aby cos wbic sobie przed zajeciami do głowy ... i nic ... utkwilem przed kompem o tej porze

pozdrawiam "nocniaków"

@VaRIaT - część elity juz smacznie śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 01:42, Clawpek napisał:

Hmmm, tak sobie siedzę na forum Gram przed kompem.Jest koło pół tarczy po jedynce na zegarku
od wujka Billa w oknach. Forum pustoszeje powolutku... powolutku... A mnie wzięło na chwilę
refleksji nad życiem doczesnym i sensem istnienia (no troszkę przesadziłem;)
Zastanawiam się dlaczego odwiedzam akurat to forum:-nie wiem?
Dlaczego akurat wybrałem ten temat:-nie wiem?
Teraz chłodny wietrzyk zawiał od otwartego okna, aż ciarki przechodzą. Cała chałupa śpi a ja
nie. Ja siedzę w tym temacie dla nocnych marków i wypisuję jakieś głupoty!
Spokojnie, spokojnie zaraz pójdziesz spać i zaśniesz i zapomnisz o tym... Ale czy tu naprawdę
nikt już nie żyje o tej porze, czy to forum obumiera właśnie teraz? Przy świtaniu ponownie
się obudzi i zacznie swoje stare życie od nowa... Jak zwykle w niedzielę nuda zapuka do moich
drzwi. Samotnie siedzieć na łóżku, wpatrywć się w telefon, w swoją skrzynkę mailową w okienko
gg, może ktoś się odezwie? To tylko złudna nadzieja, która przy obgryzaniu paznokci tworzy
całość jednolitą jak ta masa kakaowa, albo pole kukurydzy...
Zmęczenie mnie zwala z krzesła, więc dlaczego to piszę?... Bo i tak nie zasnę! Cierpię na bezsenność
w jakiejś tam postaci! I dlatego piszę w tym temacie dla bezsennych, bezimiennych... A to forum
jest jedyne, na którym mogę popisać w tym temacie stworzonym jakby teraz dla mnie. Dopiero
teraz mi się pojawił przed oczyma.
I dlatego to właśnie forum z którym bedę do końca dni, stwarza możliwości:)
Pozdrowienia dla kogokolwiek kto jest nocnym markiem tak jak my tutaj wszyscy zebrani...


Rzeczywiście forum opustoszało, ale nie do końca. Ja co prawda nie cierpię na bezsenność, ale uwielbiam sidzieć do późna w nocy. Dlaczego? Gdyż noc to taki przyjemny czas... Cisza i spokój. Normalne dzienne hałasy zamarły w pół zdania i czekają na kontynuację wraz z nastaniem jasnej częsci dnia. Teraz mogę się odprężyć, poczytać coś ciekawego, posłuchać muzyki, porozmyślać o różnych rzeczach i popisać trochę postów w temacie dla nocnych marków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować