Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 00:40, Marko Pele napisał:

No co jest , czemu wszyscy śpią ;p

Ja nie śpię. Jeszcze. Jeszcze...
Oj....

...
..
.

>chrrr..<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 01:58, Qcza napisał:

No co wy? Przecież to najlepsza pora na kłótnie z dziewczyną :P

I na puszczanie sygnałów do znajomych ;]
OK, teraz naprawdę: dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wrocilem z pracy ;) Moze ktos jeszcze jest na forum, zanim pojde spac to jeszcze troche czasu minie - musze sie wziac za pisanie pracy zaliczeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wstałem, dla mnie jest rano, ale pora chyba jeszcze uprawnia do napisania posta do Nocnych marków, co? Jak na złość drugi tydzień męczę się z zapaleniem oskrzeli dostałem od lekarza jakiś nowy lek. Nie wiem czy zadziała, ale wczoraj wieczorem ok. 21 zawalił mnie z nóg :D I teraz siedzę o piątej rano przed kompem, nie mam nic do roboty, chyba sobie w coś pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 23:30, BriaTharen napisał:

> No, masz szczęście :) To już po filmie? nie dotrwałyście do tego horroru...?
Niestety... ja bym dotrwała, ale niektóre dziewczyny się tak wstawiły, że o horrorze nie było
mowy, no chyba, że w moim domu. ;>

No, to miały co chciały. "Nie ma wieczorka filmowego bez alkoholu"... Full satysfaction... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 05:36, Deejay napisał:

No, to miały co chciały. "Nie ma wieczorka filmowego bez alkoholu"... Full satysfaction...
:/

Biedaczki, chyba się uzależniły ;P A tak poza tym to jak ktoś mi powie o alkoholu to przypominają mi się forumowe imprezy w nocnych markach... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje, że te imprezy nie wrócą jesli mam być szczery ;]
A dzisiaj nocnikowania w moim wydaniu nie będzie, trzeba sie wyspać, bo czwartek będzie ciężki... zajęcia do 17, trening i impreza. WF w piątek chyba sobie odpuszczę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:20, Budo napisał:

Mam nadzieje, że te imprezy nie wrócą jesli mam być szczery ;]

Dlaczego...? Że co, że spam tak...? :/ Wszyscy dobrze się bawili a chyba to jest głównym celem forum... I chyba po to zostały utworzone takie kategorie jak "Na każdy temat" czy "Freestyle"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie że spam. Inteligentny spam nie stanowi problemu, ino wg mnie to imprez nie trzeba symulować na forum, a przeżywać w realu ;)
Troche to sie po prostu z celem mija ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:14, Budo napisał:

/.../

Nie że spam. Inteligentny spam nie stanowi problemu, ino wg mnie to imprez nie trzeba symulować
na forum, a przeżywać w realu ;)
Troche to sie po prostu z celem mija ;]


Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:14, Budo napisał:

Nie że spam. Inteligentny spam nie stanowi problemu, ino wg mnie to imprez nie trzeba symulować
na forum, a przeżywać w realu ;)
Troche to sie po prostu z celem mija ;]

Spójrz na to z drugiej strony... masz spędzić wieczór w domu, przy komputerze, bo innych planów nie masz ;] Wtedy nawet przyjemnie jest virtualnie poimprezować niż siedzieć i przechodzić setny raz tę samą grę komputerową. [no chyba ze jakis fajny rpg ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 22:49, BriaTharen napisał:

Spójrz na to z drugiej strony... masz spędzić wieczór w domu, przy komputerze, bo innych planów
nie masz ;] Wtedy nawet przyjemnie jest virtualnie poimprezować niż siedzieć i przechodzić
setny raz tę samą grę komputerową. [no chyba ze jakis fajny rpg ^^]


Często spędzam wieczory przy komputerze, jak akurat sie nie ucze to wolę sobie poczytać normalne wątki, popisać, posłuchac muzyki, pogadać z ludźmi, czy nawet pograć na kurniku ;]
Takie coś mnie nie kręci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tu popieram "Budo" odnośnie takich imprezek, jak już to w realu:) I zarazem popieram ciebie "BriaTharen" bo jak już siedzieć przy kompie to najlepiej przy dobrym RPG;-) Kurka ale coś ostatnio szybko chodze spać! Starość nie radość, kiedyś jako nastolatek to nocami siedziałem ( i swojego ostatniego czasu przy WoW-ie );) A teraz? pół godziny przed godziną zero a ja już mam klejące się oczka! A gdzie tu popisać sobie na forum, gdy padasz na klawiaturke i w co drugim wyrazie literówka! ( nie ma jak sobie pomarudzić, od razu lepiej:) )
Studia i praca chyba mnie wykończą ^_^
Plus ciągłe spotkanka ze znajomymi ( nie ma jak to zabawa w realu ) ;)
Że też musze mieć koło z łaciny lada dzień.. rrr...

Ps. Budo zostaw sobie tego awatarka!:) Bo co pewien czas zmieniasz, a ten mi bardzo do ciebie pasuje i kojarze ciebie właśnie po nim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 23:35, Stwór napisał:

Ps. Budo zostaw sobie tego awatarka!:) Bo co pewien czas zmieniasz, a ten mi bardzo do ciebie
pasuje i kojarze ciebie właśnie po nim;-)

Ja też i chyba każdy, więc nie powinien zmieniać :)
Byle nie dorysowywał czerwonej czapeczki ^^ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znow ledwo czlowiek z pracy wroci a na forum juz pustki. Mnie caly czas przesladuje praca zaliczeniowa, wiec znow z grania nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować